Відбулося вручення премій у сфері фізичної культури та спорту
Напередодні Нового року в облдержадміністрації відзначили провідних спортсменів, тренерів та фахівців у галузі фізичної культури та спорту області. Привітала учасників заходу заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина.
Як зазначила Світлана Павлишина, наші спортсмени – гордість нашого краю. За кожним результатом стоїть велика праця, мужність, наполегливість, прагнення перемогти.
Посадовець зазначила, що останні роки завдяки увазі держави до розвитку фізкультурно-оздоровчого та спортивного руху в Україні значно покращується матеріально-технічна база спортивної галузі області. Вона побажала усім присутнім міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.
Світлана Андріївна також зазначила, що з державного бюджету Хмельниччині виділено 11,5 млн.грн.на реалізацію проектів з будівництва та реконструкції 15 сучасних спортивних майданчиків із штучним покриттям в різних районах області.
Завдяки реформі з децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, значно зросли доходи місцевих бюджетів, що дало можливість брати активну участь громадам міст і сіл у розбудові спортивної інфраструктури.
В результаті, за останні роки в області:
Реконструйовано легкоатлетичне ядро стадіону “Поділля” у Хмельницькому, де значна частка державних коштів.
Здійснено капітальний ремонт плавального басейну у м. Шепетівка.
Реконструйовано спортивний комплекс у смт Сатанів Городоцького району та багато іншого.
Маємо до реалізації потужні спортивні проекти в наступних роках.
Будівництво Палацу спорту в м. Хмельницький (282,9 млн. грн.).
Реконструкція стадіону «Товтри» в смт Чемерівці.
Реконструкція бігових доріжок стадіону «Центральний» в м. Старокостянтинів (6,4 млн.грн.).
Реконструкція нежитлової будівлі котельні під спортивно-реабілітаційний центр в м. Красилів (34,9 млн. грн.).
Реконструкція парку культури та відпочинку з влаштуванням спортивного сектору в м. Деражня (6,5 млн. грн.).
Обласна влада прикладе максимум зусиль, щоб спорт в області розвивався.
Далі відбулося вручення обласної премії у сфері фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації премією нагороджено:
кращий спортсмен з олімпійських видів спорту
Бех-Романчук Марина Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики
Боруца Марія Сергіївна – майстер спорту України міжнародного класу з боксу
Чумак Дмитро Віталійович – заслужений майстер спорту України з важкої атлетики
Комащук Аліна Іванівна – заслужений майстер спорту України з фехтування
Пундик Дмитро Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з фехтування
Тітаренко Дмитро Олегович – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту-маунтенбайк
Мельничук Вікторія Андріївна – кандидат у майстри спорту України з велосипедного спорту – шосе
Гаврилюк В’ячеслав Олегович – майстер спорту України з боксу
Сівак Вадим Олегович – майстер спорту України з регбі
кращий спортсмен з видів спорту, що не входять до олімпійської програми
Солтик Сергій Олександрович – член збірної команди області з веслування на човнах “Дракон”
Щавінська Тетяна Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
Головатюк Роман Юрійович – заслужений майстер спорту України з кікбоксингу ВАКО
Шлопко Тетяна Іванівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
Ткачук Катерина Валентинівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
Мельник Тетяна Григорівна – заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу
кращий спортсмен юніор (юніорка) з олімпійських видів спорту
Баблюк Денис Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби
Гілевич Крістіна Олександрівна – майстер спорту України з кульової стрільби
Ломачинська Ангеліна Василівна – майстер спорту України з важкої атлетики
Заболотний Ярослав Станіславович – майстер спорту України з важкої атлетики
Гика Андрій Вікторович – майстер спорту України з боротьби вільної
Ковальчук Анна Сергіївна – кандидат у майстри спорту України з тхеквондо ВТФ
Шеховцова Олександра Денисівна – кандидат у майстри спорту України з боротьби вільної
Пархомюк Вікторія Володимирівна – майстер спорту України з велосипедного спорту – маунтенбайк
Лісінська Анастасія Русланівна – майстер спорту України з боксу
кращий спортсмен юніор (юніорка) з видів спорту, що не входять до олімпійської програми
Антонюк Анастасія Вікторівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
Яржемський Вадим Олександрович – майстер спорту України з пауерліфтингу
Гончар Аміна Максимівна – член збірної команди області з панкратіону (грепплінг)
кращий спортсмен з інвалідністю
Трушев Віталій Євгенійович – заслужений майстер спорту України з футболу
Купріянов Юрій Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
Дімітрішина Кароліна Іванівна – член збірної команди області з волейболу
Владичинська Анастасія Василівна – член збірної команди області з волейболу
кращий спортсмен ветеранського спорту
Бохонський Володимир Федорович – ветеран спорту з легкої атлетики
Виноградов Сергій Валентинович – ветеран спорту з плавання
Фурман Ольга Василівна – ветеран спорту з волейболу
Ткачук Олександр Володимирович – ветеран спорту з легкої атлетики
Дубчак Микола Миколайович – ветеран спорту з легкої атлетики
кращий тренер з олімпійських видів спорту
Крушинський Вадим Вікторович – заслужений тренер України з легкої атлетики
Чумаков Андрій Анатолійович – заслужений тренер України з боксу
Мацьоха Михайло Маркович – заслужений тренер України з важкої атлетики
Штурбабін Олег Валерійович – заслужений тренер України з фехтування
Поляков Олег Степанович – заслужений тренер СССР з важкої атлетики
Білик Анатолій Васильович – заслужений тренер України з велосипедного спорту
Бардецький Петро Михайлович – тренер-викладач з кульової стрільби
Мігунов Олександр Володимирович – тренер – викладач з регбі
Чумаков Анатолій Миколайович – заслужений тренер України з боксу
Тарадай Микола Петрович – тренер – викладач з боротьби вільної
Чайка Сергій Володимирович – тренер – викладач з тхеквондо ВТФ
кращий тренер з видів спорту, що не входять до олімпійської програми
Лабатюк Анатолій Анатолійович – заслужений тренер України з кікбоксингу
Воронецький Вадим Борисович – заслужений тренер України з пауерліфтингу
Цісар Віктор Вікторович – тренер – викладач з пауерліфтингу
Павлюк Дмитро Георгійович – тренер – викладач з панкратіону
кращий тренер з видів спорту інвалідів
Коробчук Василь Павлович – заслужений тренер України з футболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
Погорецька Ольга Феофанівна – тренер-викладач з волейболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”