16.05.2016 — 14:54

Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді

zVBqZyL16mUЗ 13 по 15 травня в м. Хмельницькому були проведені Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів).

Учасниками змагань стали представники з Вінницької, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської областей та міста Києва.

Програма заходу передбачала командну та особисту першість у 7 класах моделей (РЦБ, РЦЕ10ст, РЦЕ10stock, ДТМ10cт, ДТМ10stock, ДМТ10nitro,Ф-3).

Всього у заході взяло участь 56 учасників (вихованці автомодельних гуртків позашкільних навчальних закладів України).

Хмельницьку область представила команда обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом керівника гуртка автомоделювання Косневича Володимира Володимировича.

За результатами змагань в абсолютному заліку І місце виборола команда з Дніпропетровської області, ІІ місце – команда з міста Києва, ІІІ місце – команда з Хмельницької області.

ftaKPvLZJNIВ особистій першості І місце (клас моделей Ф-3) посів Косневич Кирило, учень 5 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи       І-ІІІ ступенів №18 ім. В’ячеслава Чорновола; ІІ місце (клас моделей Ф-3) та ІІІ місце (клас моделей РЦЕ10cт) – Сорохан Владислав, студент групи КС-132  Хмельницького політехнічного коледжу; ІІ місце (клас моделей ДМТ10nitro) та ІІІ місце (клас моделей ДТМ10stock) – Щепін Вадим, студент  групи ДК-52 Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

Усі переможці та призери змагань отримали дипломи відповідних ступенів від Українського державного центру позашкільної освіти та Національної Української Федерації автомодельного спорту.

Під час змагань юні хмельничани мали можливість не тільки підтвердити на практиці та поглибити знання, здобуті під час занять в гуртках, а й навчилися досягати перемоги у чесній спортивній боротьбі.

За матеріалами Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді