01.10.2019 — 14:10

«Буковинська миля»

29 вересня у Чернівцях, в рамках ювілейних 15-х за ліком змагань «Буковинська миля», відбувся чемпіонат України з бігу на 1 милю (1609 м).

В елітних номінаціях «абсолют» переможцями стали представник Київської області Володимир Киць (4 хв. 40 сек.) та Діана Ткаченко з Миколаївщини (5 хв. 31 сек).

17-річний кам’янчанин Андрій Атаманюк з результатом 4 хв.56 сек. посів друге місце серед юніорів (U-20), поступившись лише 2 секундами більш досвідченішому бігуну з Херсонщини.

Традиційно національним змаганням передував масовий забіг для всіх охочих на дистанцію 2 милі. Почесним гостем заходу цього разу був зірковий веслувальник, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан з Одеси. А головним організатором, нагадаємо, є місцевий зірковий олімпієць – найкращий спортсмен України 2006 року, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко.

Спеціальні нагороди вручили наймолодшій учасниці (4-місячна донька МС з легкої атлетики Марії Руснак-Дашкевич та чемпіона області з футболу Олександра Руснака) та найстаршому учаснику (Танасій Маковійчук, 1949 р.н.).