29.10.2019 — 12:22

Особлива книга мандрує Україною

Працівники обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка продовжують знайомити з особливою книгою не тільки жителів нашої області, а й здійснюють мандрівки Україною. Команда проєкту, який реалізується за підтримки Українського культурного фонду, провела більше десяти презентацій. Побували на зустрічі з читачами Національної бібліотеки України для дітей у місті Києві. Разом із авторкою книги “Метелики в крижаних панцирах” Оксаною Радушинською, актором проєкту Ігорем Вилегжаніним та нашою командою спілкувалися з підлітками. Говорили про те, що цікавить дітей  –  дружба, перші почуття, шкільні будні, а також про речі серйозні та важливі у житті кожного з нас. Разом переглядали пісочний буктрейлер за повістю та визначали її сюжет, слухали фрагменти аудіокниги і обговорювали їх.

Наш проєкт представляли і  колегам – працівникам відділів обслуговування користувачів-учнів 5-9 класів бібліотек для дітей області та бібліотек ОТГ під час майстерні практики. А ще про особливу книгу довідалися в Красилівській бібліотеці для дітей. Аудіокнигу презентували учням однієї зі шкіл громади, а також учасникам обласного семінару завідуючих методичними підрозділами ЦРБ, ЦМБ, ЦБС області. “Що стосується працівників бібліотек, то це – наша безпосередня цільова аудиторія, ті, хто мають доносити книгу до юних читачів (у нашому випадку – слухачів)”,  – так говорить авторка, пані Оксана, яка завжди бере активну участь у презентаціях проєкту.

До речі, наша аудіокнига отримала не просто схвальні відгуки, а ми були запрошені з презентацією проєкту для більш широкого загалу школярів і не лише в місті Красилові. Не зважаючи на те, що проєкт завершується, робота продовжується. Зовсім скоро особлива книга поїде до Івано-Франківська, Тернополя та курсуватиме містечками нашої області. Ми маємо надію, що почути не побачене зможуть усі діти та дорослі нашої країни. Вкотре щиро дякуємо тим, хто долучився до реалізації проєкту. Нехай тепло ваших сердець через звучання голосу передається усім, кому потрібна підтримка.