22.11.2019 — 15:22

Школярі Полонської міської ОТГ стали найкращими у змаганнях з радіоелектронного конструювання

З метою підвищення технічної майстерності вихованців, поглиблення рівня їх знань у галузі радіоелектроніки 20 листопада на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки відбувся обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання.

З вітальним словом до учасників звернувся Григорій Гончарук, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Анатолій Росквас, директор Хмельницького професійного ліцею електроніки; доцент кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Хмельницького національного університету Анатолій  Залізецький.

У конкурсі-змаганні взяли участь 35 вихованців закладів позашкільної освіти із 6 районів, 6 міст та 4 об’єднаних територіальних громад області.

Учасники заходу виборювали  першість у двох вікових категоріях: молодша – до 15 років та старша – до 18 років.

Вихованці гуртків радіоелектронного і радіотехнічного конструювання демонстрували свої теоретичні знання та практичні навички: розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Оцінювались змонтовані готові радіоелектронні плати за раціональністю розміщення радіодеталей, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою.

Командну першість серед закладів позашкільної освіти здобули:

І місце – команда Будинку творчості школярів Полонської міської об’єднаної територіальної громади;

ІІ місце – команда Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – команда Лісоводської ЗОШ І-ІІІ ступенів Городоцького району.

В особистому заліку визначено переможців за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.

Відповідно до рішення журі  переможців нагороджено цінними подарунками та дипломами Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Вітаємо переможців конкурсу-змагання та їх наставників, бажаємо подальших здобутків.

Відеорепортаж за посиланням:

https://tv7plus.com/oblasnyj-konkurs-z-radioelektronnogo-konstruyuvannya-vidbuvsya-u-hmelnyczkomu/

https://km.suspilne.media/news/47967