03.12.2019 — 17:19

Відбулось планове проведення зариблення річки Хомора

Уже не перший рік під пильною увагою громадськості та екологів знаходяться річки Хомора і Случ, що протікають у Хмельницькій та Житомирській областях. Питання щодо стану річок виникло більше чотирьох років тому, коли місцеві жителі та екологи зафіксували масове забруднення річки і, як наслідок, загибель риби на території Житомирської області.

З метою покращення екологічного стану річки Хомора, 3 грудня, відбулось планове проведення зариблення товстолобом та коропом 100 метрів вище скиду зворотних вод ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна»

Зариблення відбулось у присутності комісії, до складу якої увійшли представники Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА, Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, Полонської міської ради і районної державної адміністрації, а також підприємці.

Цей захід допоможе покращити стан річки, а саме зменшить кількість надлишкової водної рослинності у весняно-літній період. У 2020 році керівництвом даного підприємства планується повторне зариблення.

 

За інформацією Департаменту природних ресурсів та екології облдержадміністрації