09.01.2020 — 16:53

Соціальний автобус готовий виїхати на маршрут

У Кам’янці-Подільському запроваджено новий соціальний проєкт, завдяки якому вихованці навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради, що на вул. Суворова, 22, зможуть доїжджати на навчання спеціальним автобусом. Його старт – 13 січня.

Наразі йдеться про дітей, які пересуваються на візках та за допомогою ходунків. Міська влада у співпраці з навчальним закладом та батьками розробила відповідний маршрут з урахування всіх адрес. Спеціальний транспорт безкоштовно відвозитиме дітей як на навчання, так і назад додому.

-Автобус виїжджатиме на маршрут о 7.30 і забиратиме вихованців центру о 18.30, оскільки йдеться не лише про навчання, але й про реабілітацію, яку проходять тут діти, – коментує міський голова Михайло Сімашкевич.

– Наш заклад – єдиний у місті, де навчаються діти, які самостійно не пересуваються, та діти з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями в розвитку. Це – 181 вихованець, 100 з яких – жителі міста, – додає директор центру Інна Ганушкевич. – Тому такий проєкт – це справжній подарунок для нас.

Батьки діток першими протестували маршрут для врегулювання всіх технічних моментів.

– Ми гарно проїхалися, спільно з представниками КП «Комунтранссервіс» визначили зупинки і вже практично готові до старту. Звичайно, задоволені проведеною роботою. Дякуємо міському голові і всім, хто був причетний до реалізації цього задуму, – поділилася враженнями мама одного з вихованців центру пані Оксана.