27.01.2020 — 10:51

«Золотий» початок сезону скелелазів міста-супутника Хмельницької АЕС

На Всеукраїнських змаганнях зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків (болдеринг), які проходили в Кам’янці-Подільському з 23 по 26 січня спортсмени з міста атомників завоювали відразу два перших місця.

Зокрема, підтвердила свій високий статус лідера у загальному Всеукраїнському рейтингу Катерина Педько, яка завоювала перше місце серед молоді 2003-2004 років народження. Достойні результати продемонстрували і сестри Аліна та Юлія Ігнатеску, які посіли четверте та шосте місця.

Впевнено розпочав спортивний сезон і Ярослав Кондратюк, який також підтвердив свою високу позицію в рейтингу та посів перше місце у відповідній віковій категорії.

Юні скелелази вихованці спортивного клубу «Вершина», вже відомого в Україні, які випробують себе і на європейському рівні. Готує спортсменів Олександр Веремійчук, працівник енергоремонтного підрозділу Хмельницької АЕС, для якого тренерська робота – втілення дитячих мрій. Олександр по-батьківські відноситься до своїх підопічних, тому дві найвищі нагороди на Всеукраїнських змаганнях – перемога всієї дружньої команди клубу «Вершина».

За інформацією  пресслужби ХАЕС