30.01.2020 — 12:57

Увага! Відкритий прийом заявок на участь у тренінгах «Інструменти діалогу у виробленні ефективних рішень на рівні громади»

КОЛИ: лютий – березень 2020 року

ДЕ: територія України

ОРГАНІЗАТОРИ: Координатор проектів ОБСЄ в Україні

Координатор проектів ОБСЄ в Україні підгримує розвиток і розширення української спільноти фахівців у сфері діалогу і пропонує лідерам місцевих громад взяти участь в одному з тренінгів «Інструменти діалогу у виробленні ефективних рішень на рівні громади».

Запрошуються усі зацікавлені і вмотивовані кандидати, які працюють в органах місцевої влади, місцевого самоврядування чи в громадському секторі взяти участь у тренінгах, які відбудуться за таким графіком:

19-21 лютого 2020 року в м. Одесі (кінцевий термін подання заявок: 10 лютого 2020 року)
24 – 26 лютого 2020 року в м. Києві (кінцевий термін подання заявок: 13 лютого 2020 року)
26 – 28 лютого 2020 року в м. Харкові (кінцевий термін подання заявок: 1 7 лютого 2020 року)
2-4 березня 2020 року в м. Києві (кінцевий термін подання заявок: 20 лютого 2020 року)
4-6 березня 2020 року в м. Львові (кінцевий термін подання заявок: 23 лютого 2020 року)

Під час заходу Ви:

• здобудете навички підготовки і проведення колективних обговорень, нарад, зустрічей, консультацій для врегулювання проблем, конфліктних ситуацій місцевого значення:
•  попрактикуєте комунікативні техніки, необхідні для узгодження відмінних позицій усіх залучених сторін і налагодження порозуміння між ними;
• опануєте інструменти вироблення і реалізації спільних рішень у межах громади у максимально ефективний і залучений спосіб.

Сертифікати будуть вручені учасникам за умови відвідання ними 90% тренінгу.

Критерії відбору учасників

Для подання заявки на участь у тренінгу заявники повинні:

• працювати в органах місцевої влади, місцевого самоврядування чи в громадському секторі. Перевага надаватиметься жителям Донецької. Луганської, Миколаївської, Херсонської і Одеської областей;
• мати сертифікат «Основи організації діалогу » або «Основи ведення діалогу» онлайн-курсу «Як ефективно спланувати та провести діалог» Координатора проектів ОБСЄ в Україні (https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:OSCE+DIAL101+2020_T1/about )
• мати твердий намір практикувати набуті знання і навички для впровадження діалогу та діалогових підходів задля врегулювання, попередження конфліктів та проблем в місцевих громадах і Україні в цілому.

ОБСЄ прагне досягти збалансованого залучення жінок і чоловіків з різних регіонів України незалежно від їхньої релігійної, етнічної та соціальної належності.

Витрати, пов’язані з участю

Учасникам з інших міст будуть відшкодовані витрати на проїзд до та з міста проведення тренінгу в межах тарифу «купе». «Інтерсіті 2 клас» або тарифу на автобусне перевезення. Проживання та харчування учасників забезпечують організатори тренінгу.

Як подати заявку

Якщо Ви бажаєте взяти участь в одному з вищезазначених тренінгів, заповніть заявку за цим посиланням.

Контактна інформація

У разі виникнення запитань просимо звертатися за електронною поштою Roksolana.Melnyk@oscе.org

Ініціатива реалізується у рамках проекту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні» Координатора проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Уряду Болгарії, Міністерства міжнародних справ Канади, Урядів Литви, Ліхтенштейну, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Сполучених Штатів Америки, Японії.