08.09.2020 — 16:30

Хмельницькі важкоатлети-призери міжнародних змагань

З 28 по 30 серпня тривав І Міжнародний онлайн-чемпіонат з важкої атлетики (1st Online International Weightlifting Cup) – надзвичайно важлива подія у світовій важкій атлетиці, яку організували Федерація важкої атлетики Узбекистану та Міжнародна федерація важкої атлетики.

Україну на цьому престижному турнірі представили три спортсмени, в тому числі двоє з Хмельниччини, які виступали у спорткомплексі “Епіцентр” (м. Городок).

Досвідчений  30-річний олімпієць Дмитро Чумак у ваговій категорії до 109 кг серед чоловіків посів 1 місце з результатом в сумі двоборства 421 кг (ривок – 185 кг, поштовх – 236 кг). Усі три показники є його найкращими особистими досягненнями. Гідну конкуренцію хмельничанину склав перспективний Акбар Джураєв, 1999 року народження, з Узбекистану, в доробку якого 240 (194+226) кг.

А в жіночому турнірі до числа призерок увійшла Аліна Марущак у ваговій категорії до 81 кг. З результатом 242 (106+136) кг в сумі двоборства  вона стала третьою, поступившись австралійці Ейлін Чекаматані – 260 (115+145) кг та Даяні Черонес з Венесуели – 246 (106+140) кг.

За інформацією Хмельницького обласного відділення національного олімпійського комітету