30.10.2020 — 09:15

На Хмельниччині запрацює Офіс євроінтеграції

21 жовтня Уряд схвалив розпорядження, яким дає старт створенню нових регіональних Офісів з євроінтеграції у Дніпропетровській, Полтавській та Хмельницькій областях. Координатором проєкту призначено Віцепрем’єр-міністерку з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгу Стефанішину.

«Уряд робить фокус на децентралізації євроінтеграції, щоб кожен міг скористатися перевагами зближення України з ЄС та отримувати більше інформації про євроінтеграцію України у своєму регіоні. Місцеві Офіси працюватимуть як інформаційно-координаційні хаби, де буде налагоджена більш тісна співпраця між місцевими органами влади, громадянами та бізнесом. Ми вже запустили перший такий проєкт у Херсонській області, і сьогоднішнє рішення Уряду дозволяє масштабувати цей процес на інші регіони», – зазначила Ольга Стефанішина.

Серед іншого регіональні Офіси з євроінтеграції працюватимуть над культурними та освітніми проєктами; поширенням знань про європейський курс України серед школярів та студентів; допомагатимуть місцевому бізнесу для виходу на європейські ринки; налагоджуватимуть комунікацію з іноземними інвесторами для залучення інвестицій у регіони.