11.12.2020 — 15:53

Благодійники з Великобританії в черговий раз надали допомогу Ізяславській ЦРЛ

Сьогодні до КНП «Ізяславська центральна районна лікарня» в черговий раз із подарунками завітав Анатолій Ковальчук – представник Міжнародного благодійного  фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання») із Великої Британії. Він за дорученням почесного голови Фонду пані Патрисії Гаррісон (Великобританія) виконав почесну місію – передав закладу новий реабілітаційний комплекс РК-1 з двома ліжками (знаходиться у дитячому відділенні лікарні) та фетальний монітор L8 LED+LCD tvins (знаходиться у пологовому відділенні лікарні). Загальна вартість подарованого 166,750 тис.грн.

Тренажерний комплекс призначений для відновлення рухових функцій верхніх та нижніх кінцівок, реабілітації після травм, при захворюваннях нервової системи, опорно-рухового апарату у ревматологічних і кардіологічних хворих, після протезування. На комплексі можуть займатися одночасно 4 пацієнти. Придбані з реабілітаційним комплектом РК-1 лікарняні ліжка «БІОМЕД» НВM-2SM призначенні для тривалої реабілітації пацієнтів.

Нагадаємо, що це вже третій дарунок від Фонду для громади Ізяславського краю. Перша допомога була надана в жовтні 2019 року (тоді було передано обладнання на суму 25 тис.грн). Друга зустріч відбулась 14 січня поточного року – передано закладу інкубатор для новонароджених YP-920, вартістю 300 тис. грн.