29.01.2021 — 09:25

В обласній службі зайнятості діє сучасний сервіс «Електронна черга»

У службі зайнятості діє сучасний сервіс для осіб, що шукають роботу та безробітних – «Електронна черга». Такий електронний сервіс спрощує комунікацію між шукачами роботи та службою зайнятості, що особливо актуально у період пандемії COVID-19.

За допомогою електронної черги Ви можете самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на відвідування до будь-якого центру зайнятості на первинний прийом для реєстрації у центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ; для отримання консультацій з питань сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профнавчання, профорієнтації, тимчасової зайнятості, юридичних аспектів у сфері зайнятості тощо.

 Як записатися до фахівця служби зайнятості?

Вам необхідно зайти на головну сторінку сайту служби зайнятості www.dcz.gov.ua та клікнути на віконце «Електронна черга». Далі обрати підрубрику «Запис на відвідування». Заповнити обов’язкові поля та вказати мету відвідування, обрати центр зайнятості, бажану дату та час відвідування.

Якщо Ви зарезервували для себе електронним шляхом час, Вам не потрібно отримувати талон на відвідування, чекаючи у черзі, а треба безпосередньо звернутися до робочого місця фахівця центру зайнятості на  зареєстрований особистий час та мати при собі необхідні документи.

Електронна черга – це швидко і зручно! Цінуйте свій час – користуйтеся сучасними опціями, створеними саме для Вас!

Довідково: в 2020 році сервісом «Електронна черга» на Хмельниччині скористалися 322 особи.

Хмельницький обласний центр зайнятості