17.03.2021 — 13:24

Олексій Чернишов представив концепцію законопроєкту щодо реформування держрегулювання у сфері містобудування

Сьогодні, 17 березня, Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій представив основні положення розробленого законопроєкту щодо реформування державного регулювання у сфері містобудування. Наступного тижня цей законопроєкт, який вже підтримали учасники будівельного ринку, має бути подано на розгляд до Верховної Ради.

«Для якісних змін у галузі містобудування вже зроблені певні тактичні кроки. Результатом спільної праці з Комітетом ВРУ, НДУ, Офісом простих рішень і результатів, Асоціацією міст України, представниками експертного середовища та будівельної галузі є наразі розроблена концепція законопроєкту щодо реформи у сфері містобудування. Створення законодавчого підґрунтя, як і єдине розуміння принципів змін всіма учасниками реформи, яку ми разом втілюємо, вкрай важливі для завершення процесу реформування в містобудівній галузі», – підкреслив Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій.

В обговоренні також взяли участь Міністр юстиції Денис Малюська, Голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства, члени профільного комітету Верховної Ради, представники будівельної галузі та Асоціації міст України.

Олексій Чернишов зазначив, що реформування галузі містобудівної діяльності триває. Станом на сьогодні уже створено відкритий та прозорий електронний реєстр з понад 60 тисячами дозвільних документів.