19.03.2021 — 14:09

В ОДА відбулося засідання комісії у справах альтернативної служби

Сьогодні під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Тюріна відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби обласної державної адміністрації.

Члени комісії розглянули питання про направлення 7 громадян для проходження альтернативної (невійськової) служби та про дострокове припинення 1 громадянину альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із визнанням його непридатним за станом здоров’я для подальшого проходження військової служби. На засідання робочої групи були запрошені усі заявники, що подали відповідні заяви.

Нагадаємо, альтернативна (невійськова) служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. На альтернативну (невійськову) службу направляються громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і особисто заявили про неможливість її проходження як такої, що суперечить їхнім релігійним переконанням.

За результатами обговорення робоча група вирішила рекомендувати голові адміністрації направити 6 громадян для проходження альтернативної (невійськової) служби, одну заяву щодо дострокового припинення альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із визнанням заявника непридатним за станом здоров’я для подальшого проходження військової служби на підставі висновку військово-лікарської комісії – задоволено, ще одному заявнику відмовити у проходженні альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із неявкою його без поважних причин на засідання комісії.