07.04.2021 — 09:06

Здобутки подолян на боксерському рингу

В Кривому Розі, що на Дніпропетровщині, на базі місцевого спорткомплексу «КБ-75» завершився чемпіонат України з боксу серед юніорів. Майже три сотні найсильніших юних боксерів з усіх куточків країни протягом тижня змагалися за звання найсильніших у 13-ти вагових категоріях.

За підсумками змагань перемогу у  командному заліку здобула збірна Запорізької області, на рахунку якої 4 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі. На другому місці – Харківська область, представники якої завоювали 3 золоті, 1 срібну і 2 бронзові медалі. На третьому місці – команда Донеччини, в доробку якої 2 золоті, 1 срібна і 3 бронзові медалі.

Збірна Хмельниччини з двома нагородами – десята: «срібло» у ваговій категорії 80 кг виборов хмельничанин Дмитро Мрачковський, а «бронза» дісталась кам’янчанину Дмитру Ковалю, в.к.49 кг.  Ще троє представників  нашого краю завершили свої виступи на 5 місці: Данило Лебідь, в.к.46-48 кг, Артем Мединський, в.к.50 кг та Ярослав Міщук, в.к.63 кг.