30.04.2021 — 12:03

Андрій Атаманюк – найвитриваліший юніор України

24 квітня Черкаси приймали чемпіонат України з бігу на 10000 метрів. Змагання були основним відбірковим стартом на Кубок Європи.

Виступаючі вперше на цій дистанції, кам’янчанин Андрій Атаманюк одразу захопив лідерство і за явної переваги здобув 1 місце серед юніорів з результатом 31 хв 41,16 сек. Вихованець заслуженого тренера України Василя Ліщука продовжив серію своїх перемог на всеукраїнському рівні серед бігунів до 20 років, адже в поточному році Андрій  став чемпіоном країни в приміщенні (3000 м) та виграв на командному чемпіонаті України з кросу (4 км).

Наш земляк Вадим Лонський зі Старосинявщини, котрий наразі представляє Донецьку область, після проведених навчально-тренувальних зборів у Хмельницькому також впевнено здобув чемпіонство серед молоді до 23 років (30 хв 16,65 сек). Його перший наставник Іван Чорний, котрий нині ефективно працює тренером в Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання, змагаючись серед чоловіків, встановив власний рекорд (31 хв 32,48 сек).

Тепер очікуємо вдалих стартів вітчизняних легкоатлетів на міжнародних змаганнях, які розпочнуть літній сезон в травні.