11.05.2021 — 10:05

Марія Габаль – бронзова призерка чемпіонату України серед кадеток з вільної боротьби

На вихідних у спортивному залі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді (ОЦФВУМ) у місті Хмельницькому завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток 2004 – 2005 р.н.

У змаганнях взяли участь 400 юних спортсменів з 21 області України та міста Києва. Боролися вони не лише за медалі чемпіонату, а й за здобуття спортивного звання «Майстер спорту України».

Найкращій результат серед спортсменів нашої області продемонструвала вихованка ОДЮСШ (тренер Тарадай Микола Петрович) – Марія Габаль. У ваговій категорії до 57 кг серед кадеток здолавши на своєму шляху Діану Назарову з Житомирської області (3:1), Аделіну Бондаренко з Львівщини (3:1) Марія поступилася лише раз у півфіналі також Львівській спортсменці – Анастасії Штурмак (4:0). Ця поразка не завадила їй повністю реабілітуватися у малому фіналі та здобути бронзову нагороду чемпіонату України поборовши спортсменку Катерину Єрошину з Миколаївщини (3:1).