02.06.2021 — 09:30

Викладач академії Держприкордонслужби України увійшов до збірної Warrior games

У вересні цього року 40 українських ветеранів  вперше представлять Україну у міжнародних мультиспортивних змаганнях Warrior games. Серед них і представник прикордонного вишу.

Викладач кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки Національної академії Держприкордонслужби України майор Дмитро Чабаненко на всеукраїнських змаганнях у Києві посів другі місця з бігу на дистанції 400 метрів та 1500 метрів. А нещодавно оголосили склад національної збірної і стало відомо, що Дмитро потрапив до команди, яка буде представляти Україну  на Warrior games в Орландо (США).

Дмитро Чабаненко – випускник Національної академії Держприкордонслужби України. У 2016-2017 роках проходив службу в зоні АТО, на ділянці відповідальності Луганського прикордонного загону. Там, при виконанні службових обов’язків, під час обстрілу позицій українських прикордонників, Дмитро отримав травму стопи. Проте, це не стало на заваді тому, щоб підтримувати себе у відмінній спортивній формі. Спортом, а саме бойовим самбо та легкою атлетикою, Дмитро займався постійно, ще з курсантських років. Дізнавшись про змагання для поранених військових, спортсмен-прикордонник вирішив взяти участь та почав ще більш наполегливо тренуватися. І зусилля не пройшли даремно.

Вболіваємо за українську збірну. Бажаємо Дмитру та іншим учасникам команди спортивних успіхів, енергії та наснаги!