03.06.2021 — 10:00

Вагомі здобутки студентів–легкоатлетів Хмельниччини в Івано-Франківську

28-30 травня на стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу тривала XVI Літня універсіада України з легкої атлетики за участю спортсменів з 44 закладів вищої освіти, серед яких студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, здобувши 7 особистих нагород  та 609 очок, у підсумку вибороли почесне 4 місце.

До числа призерів змагань з К-ПНУ увійшли:

Марія Ященко, яка здобула перемогу в стрибках із жердиною з результатом 4,00 м;

Олег Миронець – чемпіон у бігу на 800м (1 хв 51,10 сек) та бронзовий медаліст у бігу на 400 м (48,53 сек);

Наталія Пироженко-Чорномаз, що здобула першість у бігу на 400м (54,97 сек);

Богдан Чорномаз – чемпіон у бігу на 110 м з бар’єрами (14,47 сек);

Андрій Атаманюк – срібний медаліст у бігу на 5000м (15 хв 01,35 сек) та бронзовий призер у бігу на 3000 м з перешкодами (9 хв 24,16 сек).

А Владислав Мартинюк з Хмельницького національного університету не лише виборов першість у бігу на 3000 м з перешкодами (9 хв 00,76 сек),але й виконав норматив для участі в чемпіонаті Європи серед молоді.

Вітаємо спортсменів та їх наставників з гарним виступом на XVI Літній універсіаді України з легкої атлетики і бажаємо подальших перемог!