29.07.2021 — 07:54

Командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту

28 липня під керівництвом першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Тюріна відбулися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Полонської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області.

Учасники навчань відпрацьовували роботу штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Крім того, перевірялись дії органів управління та сил цивільного захисту за ввідними.

Практично відпрацьовані дії при ліквідації наслідків несприятливих погодних умов, відновлення руху вулицями міста внаслідок падіння дерев, надання медичної допомоги постраждалим, відновлення водо-, електро- та газопостачання, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.
Також, перевірено роботу комісії з питань евакуації та її взаємодію з евакуаційними органами територіальної громади. Здійснено практичне розгортання пункту висадки на залізничній станції Полонне та практично відпрацьовано роботу приймального пункту евакуації.

Крім цього, здійснено умовне гасіння пожежі на одному з підприємств та евакуація персоналу з небезпечних зон.

Керівник навчань Сергій Тюрін відзначив, що командно-штабне навчання було проведено на високому рівні. Він побажав усім його учасниками і надалі спрямовувати свої зусилля передусім на попередження виникнення надзвичайних ситуацій, а в разі необхідності діяти за призначенням, використовуючи усі наявні ресурси для подолання та мінімізації їх наслідків.