29.07.2021 — 15:05

“Схід і Захід разом”: через Хмельниччину проляже маршрут надмарафонського пробігу

З нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України за підтримки Львівської обласної ради, Федерації легкої атлетики Львівської області та ініціативної групи депутатів І демократичного скликання Львівської міської ради в Україні відбудеться надмарафонський пробіг “Схід і Захід разом”. Метою заходу є утвердження ідеї незалежності і державності України та популяризація здорового способу життя.

Пробіг за маршрутом Львів-Сєверодонецьк пройде через дев’ять областей: Львівську, Тернопільську, Хмельницьку, Вінницьку, Черкаську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Донецьку та Луганську. Учасниками акції будуть 2-3 бігуни (один з яких буде з Луганської області), котрі будуть по черзі змінювати один одного на дистанції. До участі в пробігу можуть долучатися і місцеві спортсмени.

Планується, що на Хмельниччину учасники пробігу прибудуть надвечір до Волочиська (орієнтовно о 17.00), де вони зупиняться на відпочинок та ночівлю. Вранці 2 серпня забіг продовжиться за маршрутом Війтівці – Хмельницький (зупинка, відпочинок, ночівля). Далі 3 серпня учасники вирушать за маршрутом Пирогівці-Голосків-Меджибіж-Летичів. 4 серпня після ночівлі вони вирушать до Вінниччини.

Контакти організаторів: Ярослав Козак 0932433537, Андрій Левик 0677158090, Зиновій Саляк 0678501928.