09.08.2021 — 16:08

Чергові досягнення спортсменів з Хмельниччини на Всеукраїнських змаганнях з маунтенбайку

З 5 по 8 серпня Буковина вкотре прийняла чемпіонати України з маунтенбайку. 136 спортсменів прибули з усієї країни, 11 представляли Хмельницьку область. В перший день відбувся чемпіонат України в гонці крос-кантрі із точки в точку.

Маємо у цьому виді гарні результати:

– жінки (дистанція – 36 км)

1 місце – Ірина Слободян (ХОШВСМ, “Колос”)

5 місце – Вікторія Пархомюк

– юніорки (дистанція – 27 км)

1 місце – Наталія Сафронюк (ХОШВСМ, “Колос”)

7 місце – Олександра Чорна

– молодші дівчата (дистанція – 18 км)

4 місце Марія Кушко

Наступним був командний чемпіонат України в індивідуальній гонці на час вгору. Всі учасники долали 4,8 км підйому.

Дмитро Качур серед чоловіків у складі змішаної команди посів п’яте місце.

Збірна наших юніорок та жінок взяли участь у змаганнях старшої вікової групи. Рішення було вдалим, Ірина Слободян, Наталія Сафронюк, Олександра Чорна, Вікторія Пархомюк показали 2-й,4-й,6-й і 7-й час, що дозволило їм посісти другу сходинку п’єдесталу у категорії “жінки-еліта” та принести області, окрім чотирьох срібних медалей, 500 рейтингових очок за один старт.

Серед молодших дівчат також є призерки.

3 місце посіли кам’янчанки Марія Кушко та Валерія Оксанюк (ХОДЮСШ, “Освіта”).

В останній день розіграли медалі третього етапу чемпіонату України у гонці елімінатор.

Серед жінок перемогу здобула Ірина Слободян (ХОШВСМ, “Колос”), бронзу виборола Вікторія Пархомюк (ХОШВСМ, “Колос”).

Серед юніорок друге місце у Наталії Сафронюк (ХОШВСМ, “Колос”), четверте у Олександри Чорної.

Вітаємо! Одинадцять нагород – вагомий результат!

У спортсменів є кілька днів на відновлення, і вже у цей четвер стартує чемпіонат України в багатоденній гонці та чемпіонат України в індивідуальній гонці на час вгору у тих же Чернівцях. Бажаємо успіху!