04.01.2021 — 16:33
Кращі спортивні тренери

Кращі тренери за підсумками 2020 року

 Кращий тренер з олімпійських видів спорту

1 Бардецький Петро Михайлович

(Стрільба кульова)

ЗТУ Тренер:

·     Гілевич Крістіни Олександрівни,                                м. Хмельницький

·     Тарканій Маргарити Вадимівни,                               м. Хмельницький

·     Баблюка Дениса Васильовича,

м. Хмельницький

·     Кізіми Ігора Григоровича                                           м. Хмельницький

Хмельницька обласна організація ВФСТ “Колос” АПК України

2 Білик Анатолій Васильович

(Велосипедний спорт)

ЗТУ Слободян Ірина Йосипівна – учасниця чемпіонату світу (крос-кантрі) 47 місце 10.10.2020р., Леоганг, Австрія, учасниця чемпіонату Європи (крос-кантрі) 33 місце,                 15-18.10.2020р., Швейцарія.

Тітаренко Дмитро Олегович – Учасник чемпіонату світу (крос-кантрі) 49 місце 10.10.2020р., Леоганг, Австрія, учасник чемпіонату Європи (крос-кантрі) 30 місце,                 15-18.10.2020р., Швейцарія.

Мельничук Вікторія Андріївна – Учасниця чемпіонату Європи (групова гонка) 41 місце               24-28.08.2020 Франція.

3 Болгарин Володимир Валентинович

(Важка атлетика)

МСУМК Тренер: МСУМК з важкої атлетики – Марущак Аліни Анатоліївни:

3 місце (сума – 242 кг.) – І Міжнародний онлайн-чемпіонат (1st Online International Weightlifting Cup) 28 по 30 серпня 2020 року

3 місце (ривок – 106 кг.) – І Міжнародний онлайн-чемпіонат (1st Online International Weightlifting Cup) 28 по 30 серпня 2020 року

3 місце (поштовх – 136 кг.) – І Міжнародний онлайн-чемпіонат (1st Online International Weightlifting Cup) 28 по 30 серпня 2020 року

Хмельницька обласна організація ВФСТ “Колос” АПК України

4 Карван Володимир Феліксович

(Бокс)

Тренер Грабовський Віталій -1 місце – чемпіонат Європи з боксу серед юніорів (25.11-02.12.2020р.                     м. Софія, Болгарія)

Тренер-викладач ХДЮСШ №  2 “Авангард”

5 Квасниця Олег Михайлович

 

(Регбі)

МСУМК

Тренер

ІІІ місце – Чемпіонат Європи з регбі 15,                     (10.19 – 10.20)

(вихованці – Валюс О.І.), м. Хмельницький

6 Лазарєв Дмитро Іванович ЗТУ Воєвудко Єлизавета Павлівна – 3 місце – чемпіонат Європи з боксу серед юніорок,               (25.11-02.12.2020 р. м. Софія, Болгарія)

Тренер-викладач ХДЮСШ № 1 “Буревісник”

7 Мацьоха Михайло Маркович ЗТУ Чумак Дмитро Віталійович – учасник Кубку світу  1 місце ваг. категорія 109, 27.01.2020р. Рим Італія.
8 Мігунов Олександр Володимирович

(Регбі)

Тренер

 

 

ІІІ місце – Чемпіонат Європи з регбі

15 (10.19 – 10.20)

(вихованці – Сівак В.О.),  м. Хмельницький

9 Смагула Дмитро Анатолійович

(Бокс)

Тренер

 

Вихованець: Салабай Денис – 3 місце – Чемпіонат Європи з боксу серед молоді                     (13-23.11.2020 р. м. Будва, Чорногорія. Тренер-викладач ХДЮСШ № 2 “Авангард”
10 Чумаков Анатолій Миколайович

(Бокс)

ЗТУ Вихованець: Салабай Денис – 3 місце – Чемпіонат Європи з боксу серед молоді                      (13-23.11.2020 р.) м. Будва, Чорногорія.

Тренер-викладач ХДЮСШ № 2 “Авангард”

11 Чумаков Андрій Анатолійович

(Бокс)

ЗТУ Грабовський Віталій – 1 місце – чемпіонат Європи з боксу серед юніорів (25.11-02.12.2020 р. м. Софія, Болгарія)

Тренер-викладач ХДЮСШ № 2 “Авангард”

12 Штурбабіна Ольга Каральтдинівна

(тренер з фехтування)

ЗТУ Пундик Дмитро Васильович – учасник Кубку світу у індивідуальних змаганнях, 06.03.2020  Люксембург, Люксембург.

Жовнір Ольга Богданівна – учасниця Кубку світу у індивідуальних змаганнях, 06.03.2020 Афіни, Греція.

Кращий тренер з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

1 Онищук Володимир Іванович

тренер (боротьба самбо)

Тренер

 

Вихованець: Сергійчук Станіслав – І місце – Чемпіонат світу з боротьби самбо (05-08.11.2020р. м. Нові Сад, республіка Сербія)

м. Хмельницький