Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

14.01.2019 — 14:42
Спортивні тренери

7) Кращі тренери з олімпійських видів спорту

 

         № з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові

тренера

Посада
1 Крушинський Вадим Вікторович Заслужений тренер України, старший тренер-викладач з легкої атлетики Хмельницького ОЦФВУМ

(тренер – Бех-Романчук Марини, яка у 2018 році здобула:

ІI місце – командний чемпіонат України у приміщенні з легкої атлетики,  (27-28.01.2018р.), м. Суми

І місце – чемпіонат України у приміщенні (09-11.02.2018р.), м. Суми;

10 місце – чемпіонат світу (01-04.03.2018р.), м. Бірмінгем, Велика Британія;

II місце – чемпіонат Європи (07-12.08.2018р.), м. Берлін, Німеччина.

м. Хмельницький

2 Чумаков Андрій Анатолійович ЗТУ з боксу Хмельницької ДЮСШ № 2 ”Авангард” та ШВСМ, вища категорія.

(тренер – Лісінської Анастасії,  Боруци Марії) м. Хмельницький

3 Мацьоха Михайло Маркович ЗТУ з важкої атлетики, тренер-викладач відділення важкої атлетики вищої категорії Хмельницької ШВСМ, заслужений працівник фізичної культури та спорту, вища категорія.

(тренер – Чумака Дмитра – срібло чемпіонату світу) м. Хмельницький

4 Штурбабін Олег Валерійович Тренер-викладач вищої категорії з Хмельницької ШВСМ

(тренер – Пундика Дмитра та Комащук Аліна) м. Нетішин

5 Поляков Олег Степанович Заслужений тренер СССР  з важкої атлетики, тренер-викладач відділення важкої атлетики ХОО ФСТ “Динамо” України

(тренер – Ломачинської Ангеліни,I місце – чемпіонат Європи серед юніорок та Заболотного Ярослава, III місце – чемпіонат Європи серед юніорів)

 

6 Білик Анатолій Васильович ЗТУ з велоспорту, тренер-викладач відділення велоспорту вищої категорії Хмельницької ШВСМ,  вища категорія.

(тренер – Пархомюк Вікторії, Мельничук Вікторії, Тітаренко Дмитра) м. Хмельницький

7 Бардецький Петро Михайлович Тренер-викладач з кульової стрільби Хмельницької обласної ДЮСШ та Хмельницької обласної комплексної ДЮСШ “Колос”

(тренер – Баблюка Дениса, який став триразовим чемпіоном Європи з кульової стрільби, зайняв IV місце на чемпіонаті світу, виконав норматив майстра спорту міжнародного класу та Гілевич Крістіна, Савельєва Анастасія, Тарканій Маргарита, Химич Анастасія)

м. Хмельницький

8 Мігунов Олександр Володимирович Тренер-викладач з регбі

(тренер – Сівака Вадима, Василишина Дмитра, Рудова Владислава) м. Хмельницький

9 Чумаков Анатолій Миколайович ЗТУ з боксу Хмельницької ДЮСШ № 2 ”Авангард”, заслужений працівник фізичної культури та спорту, вища категорія.

(тренер –Грабовського Віталія, Бойко Віктора, Драча Максима, Салабая Дениса, Карцана Аркадія, Боруци Марії, Лусте Марії, Гаврилюка Вячеслава, Гаврилюка Романа)

м. Хмельницький

10 Тарадай Микола Петрович Тренер-викладач з боротьби вільної Хмельницького ОЦФВУМ

(тренер – Шеховцової Олександри, яка у 2018 році здобула:

II місце – чемпіонат України серед юнаків та дівчат з боротьби вільної (08-11.05.2018 року, м. Миколаїв);

III місце – чемпіонат Європи  серед юнаків та дівчат (14-17.06.2018 року, м. Дьйор (Угорщина).

м. Хмельницький

11 Чайка Сергій Володимирович Старший тренер-викладач відділення тхеквондо ВТФ Хмельницького ОЦФВУМ

(тренер – Нестерова Давида, Ковальчук Анни, Маматова Олега, які у 2018 році здобули:

І місце – Етап Кубку світу G-1 серед юніорів з тхеквондо ВТФ (16-18.03.2018 року, м. Харків);

І місце – чемпіонат Європи серед клубів (06-09.02.2018 року, м. Істамбул, Туреччина;

ІI місце – Етап Кубку світу G-1 серед юніорок з тхеквондо ВТФ (16-18.03.2018 року, м. Харків);

ІII місце – Всесвітня літня гімназіада школярів (02-09.05.2018 року, м. Марракеш, Королівство Мароко;

VI місце – чемпіонат світу серед юніорок з тхеквондо ВТФ (08.04.2018 року, Туніс);

І місце – Етап Кубку світу G-1 серед юніорів з тхеквондо ВТФ (16-18.03.2018 року, м. Харків);

ІI місце – Всесвітня літня гімназіада школярів (02-09.05.2018 року, м. Марракеш, Королівство Мароко

(м. Кам’янець-Подільський)

 

8) Кращі тренери з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

 

         № з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові

тренера

Посада
1 Лабатюк Анатолій Анатолійович ЗТУ, тренер-викладач з кікбоксингу Кам’янець-Подільської  ДЮСШ №2

(тренер – Головатюка Романа (ЗМСУ)

м. Кам’янець-Подільський

2 Воронецький Вадим Борисович ЗТУ з пауерліфтингу, заслужений працівник фізичної культури та спорту, викладач кафедри фізичного виховання, директор спортивного клубу Кам’янець – Подільського національного університету імені. І.Огієнка

(тренер – Козлової Олени, Ахмамєтєвої (Мельник) Тетяни, Гончар Ганни, Андрія Андрущенко, Дем’яненко Василя, Шлопко Тетяни, Воронецького Віталія, Солопан Єлизавети та Купріянова Юрія)

3 Цісар Віктор Вікторович Тренер-викладач Хмельницької ДЮСШ № 3 “Спартак” з пауерліфтингу

(тренер- Щавінської Т.О. та Яржемського В.О.)

м. Хмельницький

4 Павлюк Дмитро Георгійович Тренер-викладач з панкратіону Хмельницької ДЮСШ “Динамо”

(тренер – Гончар Аміни, чемпіонка світу з панкратіону (грепплінгу).

м. Хмельницький

9) Кращі тренери з видів спорту спортсменів з інвалідністю

 

         № з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові

тренера

Посада
1 Коробчук Василь Павлович Заслужений тренер України з футболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”,

У 2018 році Трушев Віталій став срібним призером чемпіонату Європи з футболу ДЦП.

м. Кам’янець-Подільський

2 Погорецька Ольга Феофанівна Тренер-викладач з волейболу сидячи Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”,

У 2018 році вихованки Дімітрішина Кароліна та Владичинська Анастасія на чемпіонаті світу у складі збірної команди України (волейбол сидячи) зайняли VI місце.

14.01.2019