14.09.2020 — 12:10
Стратегічна екологічна оцінка

Інформація та законодавство

Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку»

Наказ Мінприроди від 10.08.2018 р. № 296 «Про затвердження Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування»

Наказ Мінприроди від 29.12.2018 р. № 465 «Про внесення змін до Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування»

Наказ Мінприроди від 18.07.2019 № 260 “Про внесення змін до Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної оцінки документів державного планування”

Повідомлення

Повідомлення про оприлюднення  звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми поводження з побутовими відходами “Розумне Довкілля Хмельницький” на 2021-2022 роки (21.08.2020)

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території індустріального парку «Хмельницький»(12.09.2019)

Повідомлення про оприлюдення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку до Генерального плану смт. Війтівці Війтовецької селищної ради Волочиського району Хмельницької області (03.10.2019)

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості у проекті містобудівної документації “Детальний план території під будівництво та обслуговування будівель торгівлі по вул. Шевченка, 42 на території м. Ізяслав Ізяславського району Хмельницької області”

Повідомлення про оприлюднення “Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегії розвитку Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року”

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: Генеральний план с. Котюржинці та с. Карабіївка Карабіївської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування “Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Лісова, 24 в м. Ізяслав Хмельницької області”

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (21.01.2020)

Повідомлення про початок процедури обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та Плану зонування території населеного пункту села Білецьке Білецької сільської ради Полонського району Хмельницької області (21.01.2020)

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території території щодо будівництва комплексу магнітного збагачення шихти польовошпатової мокрим способом, розташованого за адресою: Хмельницька область Полонський район за межами села Новаки на території ТОВ «Майдан-Вільський кар’єр» (19.02.2020)

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки “Детальний план території Реабілітаційного центру “Парк хижаків Арден”” (20.03.2020)

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування “Генеральний план смт Ямпіль Білогірського району Хмельницької області” (02.04.2020)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території “Реабілітаційного центру “Парк хижаків “Арден” в смт. Сатанів Сатанівської селищної ради Городоцького району Хмельницької області(29.04.2020)

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку вул. Копачівська в м. Волочиськ (29.04.202)

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки, розташованої поза межами населенного пункту Іршики Іршиківської сільської ради Старокостянтинівського району, з метою будівництва молочно-товарної ферми (07.05.2020)

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: генеральний план с. Гулівці, Жижниківці та Синютки Білогірської селищної ради (01.06.2020)

Повідомлення про оприлюдення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Програми поводження з побутовими відходами “Розумне довкілля. Хмельницький” на 2021-2022 роки

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки “Детальний план території для розміщення об’єктів рекреаційного призначання за межами м. Полонне Полонського району Хмельницької області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування “Детальний план території, призначеної для встановлення асфальтобетонного заводу за межами населеного пункту на території Меджибізької селищної ради Летичівського району Хмельницької області” (04.09.2020)

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документів державного планування внесення змін до містобудівної документації генерального плану та плану зонування міста Славута Хмельницької області (09.09.2020)

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки в межах Детального плану території під розташування будівель і споруд комплексу по фасуванню продуктів харчування за межами населених пунктів на території Олешинської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області (11.09.2020)