10.01.2020 — 10:53
Стратегічна екологічна оцінка

Інформація та законодавство

 

Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку»

Наказ Мінприроди від 10.08.2018 р. № 296 «Про затвердження Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування»

Наказ Мінприроди від 29.12.2018 р. № 465 «Про внесення змін до Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування»

Наказ Мінприроди від 18.07.2019 № 260 “Про внесення змін до Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної оцінки документів державного планування”

Повідомлення

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території індустріального парку «Хмельницький»(12.09.2019)

Повідомлення про оприлюдення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку до Генерального плану смт. Війтівці Війтовецької селищної ради Волочиського району Хмельницької області (03.10.2019)

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості у проекті містобудівної документації “Детальний план території під будівництво та обслуговування будівель торгівлі по вул. Шевченка, 42 на території м. Ізяслав Ізяславського району Хмельницької області”

Повідомлення про оприлюднення “Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегії розвитку Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року”

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: Генеральний план с. Котюржинці та с. Карабіївка Карабіївської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування “Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Лісова, 24 в м. Ізяслав Хмельницької області”