17.01.2020 — 18:05
Наше завдання – зробити святкування Водохреща безпечним для людей, – Д. Габінет

На цьому наголосив голова адміністрації Дмитро Габінет під час наради з керівниками силових структур області. Основною її темою стало обговорення питання щодо безпечного святкування Водохреща в області.

17.01.2020 — 10:45
Увага! Правила купання на Водохреща

На свято Богоявлення, що відоме у народі як Водохреща і святкується 19 січня, центральне місце займають обряди, пов’язані з водою, і один з них – купання в ополонці.
З огляду на те, що купання у крижаній воді може бути небезпечним та мати негативні наслідки для людей, управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації закликає виважено підходити до цього обряду.

16.01.2020 — 18:30
Сергій Ткачук попередив підрядників, які будують амбулаторії за програмою “Доступна медицина”, про відповідальність за зволікання із завершенням робіт

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук провів робочу нараду з представниками підрядних організації, що виконують роботи з будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини за програмою Президента України “Доступна медицина” в області. До участі в нараді долучилися керівники управління регіонального розвитку та будівництва ОДА та  ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника”.

Новини

17.01.2020 — 18:15
На Деражнянщині споруджують дитячий будинок сімейного типу

У селі Копачівка Деражнянського району тривають будівельні роботи по дитячому будинку сімейного типу. Будівля одноповерхова, проект розроблений відповідно державних норм.

17.01.2020 — 18:05
Наше завдання – зробити святкування Водохреща безпечним для людей, – Д. Габінет

На цьому наголосив голова адміністрації Дмитро Габінет під час наради з керівниками силових структур області. Основною її темою стало обговорення питання щодо безпечного святкування Водохреща в області.

17.01.2020 — 17:22
Подоляни – серед кращих спортсменів 2019 року в Україні

З 27 грудня по 14 січня читачі популярного сайту Sport.ua мали можливість проголосувати за кращого, на їх думку, спортсмена (або спортсменку) 2019-го року. Всього в опитувані взяло участь 912 зареєстрованих користувачів порталу.

17.01.2020 — 15:56
Дмитро Габінет поспілкувався з керівниками центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Сьогодні голова облдержадміністрації Дмитро Габінет провів робочу зустріч із керівниками центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталією Стьопіною і Григорієм Гоцьким. У ході спілкування посадовці обговорили результати роботи системи безоплатної правової допомоги на Хмельниччині, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

17.01.2020 — 14:42
Лісівники Кам’янеччини дбають про навчання і виховання юних лісівників -майбутніх господарів лісів рідного краю

Навчання юних лісівників шкільних учнівських лісництв – важлива спільна справа лісівників і педагогів Кам’янеччини, які дбають про виховання у дітей шкільного віку та учнівської молоді почуття любові до природи рідного краю і бажання захищати й охороняти її, поширюють у дитячому середовищі знання про ліс, здійснюють профорієнтацію школярів на лісогосподарські професії, спрямовану на відбір та підготовку висококваліфікованих кадрів для виробничих підрозділів свого лісогосподарського підприємства.

17.01.2020 — 12:10
Затверджено перелік  земельних ділянок водного фонду для продажу прав оренди на них на земельних торгах

Голова облдержадміністрації Дмитро Габінет своїм розпорядженням затвердив перелік  земельних ділянок водного фонду, які можуть бути сформовані як окремі лоти, для продажу прав оренди на них на земельних торгах.

17.01.2020 — 12:03
Нагороджено кращих спортсменів Гуменецької ОТГ

У Гуменецькому будинку культури за участю понад 250 представників з 14 навколишніх сіл відбулось нагородження кращих спортсменів Гуменецької ОТГ Кам’янець- Подільського району.