Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

15.08.2019 — 17:32
Сергій Князєв вручив поліцейським Хмельниччини ключі від 18 нових службових авто

Сьогодні на Хмельниччині з робочим візитом перебував Голова Національної поліції України Сергій Князєв. В рамках візиту очільник відомства вручив ключі від 18 нових службових авто працівникам поліції. До участі в урочистому заході долучилися також обласне керівництво, ГУ НП в Хмельницькій області,  представники Хмельницької міської ради.

Новини

17.08.2019 — 09:00
Сьогодні – Всесвітній день безпритульних тварин

Щороку в третю суботу серпня у світі відзначають Всесвітній день безпритульних тварин. Цього року ця подія припадає на 17 серпня.  Дата з’явилась в календарі на початку 1990-х на підтримку ініціатив волонтерських організацій із захисту домашніх тварин, які залишилися без нагляду.

16.08.2019 — 15:46
Увага! Всеукраїнський тренінг «Окрилені Україною – Хмельницький»

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації проводитимуть з 04 по 06 вересня 2019 року у м. Хмельницький Всеукраїнський тренінг, спрямований на формування національно-патріотичного світогляду, «Окрилені Україною – Хмельницький».

16.08.2019 — 15:07
В Україні пропонують проектувати сучасні парки з навігацією та Wi-Fi

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми щодо благоустрою, зокрема, щодо проектування парків, скверів та інших ландшафтних зон. Відтак наразі розглядається пропозиція проектувати сучасні парки з навігацією, розмежуванням різних зон та можливістю підключення до мережі Wi-Fi.

16.08.2019 — 12:27
Обережно, змії!

Влітку відпочинок у лісі, горах, біля водойм може бути небезпечним, адже в теплу пору року активізуються змії. Як правило, якщо життю змії нічого не загрожує, на людей вона не нападає. Проте Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації нагадує мешканцям області, як потрібно діяти при укусі змії.

16.08.2019 — 11:51
«Юні лісівники – майбутні господарі лісів Батьківщини» – новий навчально-методичний посібник хмельницьких педагогів-натуралістів для освітян і лісівників України

На Хмельниччині видано навчально-методичний посібник «Юні лісівники – майбутні господарі лісів Батьківщини», в основу якого покладено великий досвід і практичні напрацювання знаного в країні поліського педагога-ентузіаста Миколи Зведенюка. Книга стане у нагоді керівникам учнівських лісництв і гуртків юних лісівників закладів освіти нашого краю та України, а також усім, хто любить і досліджує природу рідного краю.

16.08.2019 — 11:51
Відтепер за програмою “Доступні ліки” можна отримати безоплатно 78 препаратів

Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 15 серпня 2019 року завершено формування Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації по урядовій програмі «Доступні ліки». У новій редакції Реєстру кількість ліків, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно, збільшилась на 14 позицій.

15.08.2019 — 18:30
Представники суспільно-культурного товариства «Переселенці» взяли участь у XX фестивалі лемківської культури

На теренах Хмельниччини активно діє регіональне суспільно-культурне товариство «Переселенці», яке утворене і зареєстроване в 2002 році з представників депортованих українців (лемки, бойки та переселенці). Щорічно в першу суботу серпня представники цієї громадської організації беруть участь у Всеукраїнському фестивалі лемківської культури.