Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

23.10.2019 — 15:11
Тепер і жителі Теофіпольщини мають щойно збудовану новеньку амбулаторію

Сьогодні у с. Святець Теофіпольського району відбулося урочисте відкриття амбулаторії. Це шоста з 27 амбулаторій, що будуються в області за програмою «Доступна медицина». Привітати місцевих жителів з цією важливою подією завітали керівники області, обласні депутати, представники районної влади та ОТГ.

Новини

23.10.2019 — 15:11
Тепер і жителі Теофіпольщини мають щойно збудовану новеньку амбулаторію

Сьогодні у с. Святець Теофіпольського району відбулося урочисте відкриття амбулаторії. Це шоста з 27 амбулаторій, що будуються в області за програмою «Доступна медицина». Привітати місцевих жителів з цією важливою подією завітали керівники області, обласні депутати, представники районної влади та ОТГ.

23.10.2019 — 13:09
Аграрії Хмельниччини завершили посів озимих зернових культур

Станом на 22 жовтня поточного року всього посіяно 228 тис. га, в тому числі:
– озимої пшениці 212 тис. га,
– озимого ячменю 13,2 тис. га,
– озимого жита 2,9 тис. га.

23.10.2019 — 13:01
Забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території області

22 жовтня під час колегії ОДА начальник відділу місто­будування та архітек­ту­ри обласної державної адміні­страції Ірина Дунаєвська доповіла про забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території області.

23.10.2019 — 10:03
Президент провів зустріч з головою парламентської асоціації дружби «Японія – Україна»

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Японії зустрівся з головою парламентської асоціації дружби «Японія – Україна» Ейсуке Морі та членами асоціації.
Глава держави подякував за послідовну політику уряду та парламенту Японії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України, зокрема в рамках міжнародних організацій, а також за широкомасштабну гуманітарну та фінансову допомогу з боку Японії для проведення структурних реформ.

23.10.2019 — 09:56
Поводження з ядерним паливом під контролем фахівців Хмельницької АЕС

Забезпечення безпеки поводження із свіжим та відпрацьованим ядерним паливом на всіх етапах його використання для безпечного та ефективного виробництва електроенергії з дотриманням міжнародних вимог і стандартів – основний напрямок роботи спеціалістів відділу ядерної безпеки (ВЯБ) Хмельницької АЕС. Під контролем досвідчених фахівців перебувають такі напрями, як контроль якості ядерного палива, проведення вхідного контролю палива, його належне зберігання, безпечне використання, виконання нейтронно-фізичних розрахунків, контроль відповідності вимогам нормативних та виробничих документів під час експлуатації, а також відправлення відпрацьованого ядерного палива.

23.10.2019 — 09:53
Президент України та Прем’єр-міністр запрошують іноземних інвесторів на форум у Маріуполі

Перший інвестиційний форум RE:THINK. InvestinUkraine з ініціативи Президента України та за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться 29 жовтня в Маріуполі. Понад 400 представників влади та бізнесу зустрінуться для обговорення перспектив розвитку регіону та покращення інвестиційного клімату держави. Форум стане першою подією такого масштабу поза межами столиці.
Основна програма форуму складатиме п’ять панелей, під час яких обговорять інвестиційний потенціал України, шляхи розвитку регіонів, інвестиційні проекти та точки економічного росту.

23.10.2019 — 09:47
ТОП – 10 найбільш затребуваних вакансій Хмельниччини

З початку року понад 5 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості понад 61% (близько 18 тис.) вакансій було укомплектовано. Станом на 21 жовтня 2019 року у базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічується 2,5 тис. вакансій.