04.09.2018 — 17:54

Хорватський грязевий “курорт” класу С1: наш Дмитро Тітаренко виборов срібло у гонкці з олімпійського крос-кантрі

1 вересня у місті Грожнян (Хорватія) відбулась гонка класу С1 з олімпійського крос-кантрі. Змагання є рейтинговими, тобто входять до календаря Міжнародного союзу велосипедистів. Їх офіційна назва дослівно перекладається як “загублена вівця”. Організатори визнали, що цього року була найгірша гонка за станом траси, погода перетворила її на суцільну ковзанку з багнюки. Не всім вистачило підготовки.

Наш Дмитро Тітаренко став єдиним з чотирьох представників України, кому вдалося завершити гонку. Зробив він це успішно, але заплатив свою ціну – травмував коліно, що згодом довелося накладати шви. Незважаючи на травму, на фініші Дмитро був другим, поступився лише чемпіону Словаччини Мартіну Харнінгу. Вітаємо Дмитра! Чергові 40 очок світового рейтингу для України та в особистий залік. Бажаємо найшвидшого відновлення. Так тримати!

Вже з 5-го по 9-е вересня Дмитро у складі збірної команди України візьме участь у чемпіонаті світу з маунтенбайку, що проходитиме у Швейцарії.  Зичимо успіху!