25.02.2020 — 11:29
Інформація для волонтерів та внутрішньо переміщених осіб

ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ 29.12.2015

Гаряча лінія “Донбас-СОС” надає інформаційно-консультаційні послуги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) по всій Україні та цивільному населенню із територій, непідконтрольних державній владі.

телефон 0 800 309 110

ПН-ПТ: 9:00-19:00 СБ-НД: вихідні
Дзвінки з мобильних та стаціонарних телефонів на территорії України безкоштовні

Координаційний штаб для вирішення питань, пов’язаних із діяльністю громадських організацій та волонтерів, які надають підтримку та допомогу бійцям Збройних Сил України та Національної гвардії України, що беруть участь в антитерористичній операції на сході України тел.
0382-75-20-44.

Перелік підприємств Хмельницької області, які будуть безоплатно надавати послуги з декларування товарів, які переміщуються донорами гуманітарної, благодійної, технічної допомоги або волонтерами та безоплатно надавати місця для зберігання під митним контролем товарів, які переміщуються донорами гуманітарної, благодійної, технічної допомоги або волонтерами.
Цілодобова “Гаряча лінія” Хмельницької митниці (0382)65-01-36.

Для військослужбовців та працівників правоохоронних органів, що постраждали при виконанні службових обов’язків Нагадуємо, що працює інформаційний центр для консультування осіб, які постраждали під час виконання обов’язків військової служби та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав. Вичерпну консультацію ви можете отримати за номером телефону:(0382) 65-90-80.

Обласна дорожня карта для ВПО: Хмельницька область

Завантажити у форматі pdf_