Новини

04.04.2024 — 14:32
Визначено переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хмельницької області

04 квітня відбулось засідання обласного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області.

04.04.2024 — 13:50
Один із медичних закладів області отримав новий генератор

На сьогоднішній день залишається актуальним питання забезпечення генераторами об’єкти, що потребують безперебійного постачання електроенергії. В пріоритеті – заклади охорони здоров’я, які надають високоспеціалізовану медичну допомогу. Так, днями до одного із закладів охорони здоров’я Шепетівського району доставили 150 кВт-ний генератор, який за потреби живитиме необхідний корпус медичного закладу.

04.04.2024 — 12:07
Брифінг щодо реєстрації суб’єктів у сфері медіа, яка відбувається згідно із Законом України “Про медіа”

Брифінг представниці Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Хмельницькій області Олени Гавінської щодо реєстрації суб’єктів у сфері медіа, яка відбувається згідно із Законом України “Про медіа”.

04.04.2024 — 11:49
Сьогодні – Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності

Внаслідок російської агресії значна частина нашої держави забруднена вибухонебезпечними предметами (ВНП). Нагадуємо основні правила, як убезпечити себе та близьких від ВНП.

04.04.2024 — 09:01
Оголошено проведення Всеукраїнського спортивного марафону “Крок”

З метою подовження сталої підтримки Збройних сил України та беручи до уваги відзначення 06 квітня у світі Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку, Фестивалем оголошено проведення Всеукраїнського спортивного марафону “Крок” до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку.