30.05.2019 — 12:20
Актуальна інформація

“До уваги суб’єктів підприємництва!”

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO) розробило бізнес-кейси для бажаючих відкрити власний бізнес.

Бізнес-кейси – це покрокові інструкції, що розповідають, які дозвільні документи будуть потрібні для відкриття того чи іншого бізнесу. За допомогою цього електронного інструменту, відповідаючи на декілька уточнюючих питань, у результаті можна отримати свій власний check-list завдань, а саме: які документи потрібно зібрати, скільки часу займе кожна процедура, куди звертатися та інше.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Офіс ефективного регулювання (BRDO)  розробили “онлайн АРВ”  – унікальний інструмент, що дозволяє державним службовцям та бізнесу проводити аналіз регуляторного впливу нормативно-правових актів не лише якісно та ефективно, а й значно скорочує часові витрати на його проведення. Крім того, на платформі ефективного регулювання розміщені допоміжні інструменти: онлайн-калькулятори, М-Тест, методичні матеріали, каталоги з питань державного адміністрування, статистичні дані тощо.

Звіт про стан розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області за підсумками 2018 року (06.02.2019)

Звіт про стан розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області за підсумками 2017 року (05.02.2018)