17.06.2021 — 09:04
Програма та умови обласного архітектурного конкурсу

Оголошення про проведення
обласного відкритого архітектурного конкурсу у м. Хмельницький

Хмельницька обласна державна адміністрація на підставі рішення сесії Хмельницької обласної ради сьомого скликання від 08.04.2021 № 33-4/2021, Програми та умов проведення обласного відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращого ескізного проєкту облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України оголошує проведення обласного відкритого архітектурного конкурсу з 17 червня 2021 року по 18 жовтня 2021 року.

Замовник конкурсу:Хмельницька обласна державна адміністрація.

Організатор конкурсу: Відділ містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.

Тема, мета і терміни проведення: обласний відкритий архітектурний конкурс на визначення кращого ескізного проєкту облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України за адресою: місто Хмельницький, майдан Незалежності(далі – Конкурс) оголошується з метою знайти форму художнього відображення й віднайти архітектурно-просторове рішення щодо увічнення історичних подій і подвигу їх учасників, враховуючи вагомість та зміст об’єкта, героїчний внесок воїнів в боротьбі за майбутнє України, виконувати освітню функцію та патріотичне виховання майбутніх поколінь; значущість і масштаб події, пам’ять про сотні людей, які заплатили життям за свій вибір та активну громадянську позицію.

Письмова заявка щодо участі у Конкурсі та одержання у організатора Конкурсу конкурсної документації та вихідних даних для проєктування здійснюється з 17 червня по 30 липня 2021 року.

Подання ескізних проєктів на Конкурс здійснюється його учасниками організатору Конкурсу до 18  жовтня 2021 року за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, кабінет 106, тел. (0382) 79-48-05, моб. тел. (067) 3061613, E-mail: [email protected]

Журі проводить перегляд поданих конкурсних проєктів на відповідність Програмі та умовам проведення Конкурсу, підбиває підсумки Конкурсу та визначає переможців Конкурсу з 19 по 22 жовтня 2021 року.

Підсумки Конкурсу оголошуються замовником Конкурсу 22 жовтня 2021 року та опубліковуються в засобах масової інформації, на офіційних вебсайтах замовника Конкурсу протягом 10 днів з дня оголошення.

Проведення виставки конкурсних проєктів проводиться з 25 по 29 жовтня 2021 року.

Нагородження переможців Конкурсу та заохочення інших учасників відбудеться 29 жовтня 2021 року.

Повернення Конкурсних проєктів учасникам здійснюється організатором до 5 листопада 2021 року.

Вимоги до професійного рівня учасників: до участі у Конкурсі запрошуються громадяни України, юридичні особи, фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, як окремі фахівці так і авторські колективи у галузі містобудування, архітектори, монументального та образотворчого мистецтва, які на день його оголошення здобули освіту за відповідними спеціальностями.

Конкурс проводиться на безоплатній основі в один тур.

Кількість та розміри премій: переможці Конкурсу нагороджуються грошовими преміями у розмірі:

перша – 30,0 тисяч гривень (одна)у тому числі податки;

друга – 22,0 тисяч гривень (одна)у тому числі податки;

третя – 15,0 тисяч гривень (одна) у тому числі податки.

Переможець Конкурсу отримує переважне право на подальшу реалізацію проєкту.

СКЛАД ЖУРІ

обласного відкритого архітектурного Конкурсу на кращий ескізний проєкт облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу учасників Революції  Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (місто Хмельницький, майдан Незалежності)

СОКОЛЮК Валентин Іванович заступник голови Хмельницької обласної ради
ТКАЧУК Сергій Петрович заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації
ДУНАЄВСЬКА Ірина Михайлівна начальник відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації – головний архітектор області – секретар журі
БЕРЕЗІНА Інна Вікторівна кандидат архітектури, мистецтвознавець, доцент, викладач Кам’янець – Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну і Київського національного університету будівництва та архітектури, член Хмельницької обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)
ВОЛОБУЄВА Олена Федорівна помічник ректора Національної академії державної прикордонної служби ім. Богдана Хмельницького (за згодою)
ГУМЕНЧУК Олександр Іванович сучасний український живописець, дизайнер, педагог, заслужений художник України
ДАНИЛЕВСЬКИЙ Віктор Михайлович член громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України (за згодою)
ДЕНІСОВ Єгор Олексійович начальник штабу партії «Національний корпус» (за згодою)
ЗОЗУЛЯ Микола Анатолійович голова відокремленого підрозділу всеукраїнської громадської організації «Ветеранське братерство» (за згодою)
КАРВАСАРНИЙ Володимир Іванович графік, живописець, майстер художнього оброблення металу, член Національної спілки художників України
КАТЕРИНЧУК Олександр Григорович головний спеціаліст відділу у Хмельницькій області Міністерства у справах ветеранів України (за згодою)
КОЗЮК Тарас Анатолійович архітектор, член Хмельницької обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)
КОПИЛ Микола Лукич заслужений архітектор України, член Хмельницької обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)
ЛЕСКОВ Валерій Олександрович депутат Хмельницької районної державної ради, учасник АТО
МАРТИНЮК Павло Євгенович архітектор, член Хмельницької обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)
МОЦНА Марія Сергіївна член Ради родин загиблих учасників АТО при Міністерстві у справах ветеранів України, дружина загиблого учасника АТО (за згодою)
ПИКУЩЕНКО Олег Леонідович Віце-президент Національної спілки архітекторів України, доцент кафедри архітектури, факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (за згодою)
ПРОСКИЙ Леонід Семенович член правління Громадської організації «Хмельницька міська спілка ветеранів Афганістану, учасників АТО та волонтерів»       (за згодою)
РУДЮК Віктор Володимирович архітектор, член організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)
СМАЛЬ Юрій Валентинович депутат Хмельницької обласної ради
ШРУБКОВСЬКИЙ Володимир Григорович керівник благодійної організації «Благодійний фонд допомоги учасникам АТО Хмельниччини», голова ГО «Спілка інвалідів війни та ветеранів АТО Хмельниччини», учасник бойових дій в антитерористичній операції (за згодою)
ФЕНЦУР Василь Володимирович архітектор, генеральний директор Національного історико – архітектурного заповідника «Кам’янець», член організації Національної спілки архітекторів України, член ІКОМОС  (за згодою)
ЧЕРЕВЧЕНКО Людмила Петрівна заступник начальника управління – начальник відділу управління інформаційної діяльності, культур, національностей та релігій облдержадміністрації
ЯВОРСЬКИЙ Віктор Дмитрович архітектор, член організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

Вимоги до мови проведення Конкурсу: усі надписи та друковані матеріали одного конкурсного проєкту повинні виконуватися однією мовою відповідно до законодавства України про мови.

Для отримання Програми та умов Конкурсу, інших конкурсних матеріалів учасникам необхідно звернутися до відділу містобудування та архітектури Хмельницької обласної державної адміністрації, адреса:29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, кабінет 106, тел. (038) 79-48-05, E-mail: [email protected].

Програма та умови конкурсу

Заявка на участь у конкурсі (завантажити)

Фотофіксація