19.07.2021 — 15:35
Міжнародні заходи

Бразилія. Керівництво українському експортеру.

До уваги українських підприємств та організацій.

Пропонуємо вашій увазі інформаційний буклет «Бразилія. Керівництво для експортера» щодо особливостей доступу на бразильський ринок, підготовлений Посольством України у Федеративній Республіці Бразилія.

Бразилія. Керівництво для експортера

Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020»

В контексті підготовки до проведення ІІІ форуму регіонів України та Білорусі (м.Гродно, орієнтовно жовтень поточного року) 01 квітня 2020 10:00 – 02 квітня 2020 14:00

Торгово-промислова палата України інформує, що 1 – 2 квітня 2020р. у м. Мінськ (Білорусь) відбудеться українсько-білоруський Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020».

Співорганізаторами Форуму виступають Торгово-промислова палата України, Білоруська Торгово-промислова палата та Посольство України в Республіці Білорусь.

Основною метою заходу є сприяння виходу малого та середнього бізнесу України на ринки Білорусі. В рамках Форуму планується ознайомлення українських учасників з особливостями ведення бізнесу в РБ, практичним досвідом роботи українських компаній в Білорусі, перевагами використання вільних економічних зон (ВЕЗ) на території РБ, особливостями проходження митних процедур тощо, а також відвідання успішних білоруських підприємств, в тому числі, спільних з Україною, та В2В переговори відповідно до сфери інтересів українських учасників.

До перспективних напрямків українсько-білоруського ділового співробітництва на рівні МСБ зокрема належать харчова та деревообробна промисловість, транспорт, будівництво, агропромисловий комплекс, ІТ-технології, туризм.

Організаційно-фінансові умови:
орієнтовна вартість участі для 1-го учасника без витрат на дорогу до м. Мінськ та у зворотному напрямку (одномісне розміщення у готелі «Білорусь» у центрі міста, харчування, трансфери згідно програми, медичне страхування, організація ділової програми та В2В, культурна програма, тощо) складає прибл. 340 дол. США (2 ночі/3 дні) або відповідно 270 дол.США ( 1 ніч/2дні).

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, знайти коопераційних партнерів, більше дізнатись про актуальну ситуацію на перспективних для них білоруських ринках.

Запрошуємо всі заінтересовані підприємства та компанії долучитися до згаданої ділової місії до Республіки Білорусь. Обіцяємо цікаву програму та продуктивний візит!

Громадянам України віза для відвідання Республіки Білорусь не потрібна.

У разі зацікавленості прохання зареєструватись не пізніше 5 березня, щоб БелТПП могла на підставі складу української делегації своєчасно розпочати роботу із залучення до заходу відповідних білоруських партнерів.

Контакти для зворотного зв’язку: тел. (044) 461 98 07, тел. (044) 461 98 08,

E-Mail: boi-ier@ucci.org.ua, ast-ier@ucci.org.ua, zva-zed@ucci.org.ua, yys-ier@ucci.org.ua

Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності за кордоном у 2021 році

Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2021 році