01.05.2024 — 11:39
Міжнародні заходи
Конкурс пропозицій в рамках Програми ЄС LIFE 2024
Віртуальна виставка «Ukraine Online Expo in Jordan 2024»

Інформація Міністерства економіки України, надана закордонними дипломатичними установами України та іноземними державними установами стосовно змін у законодавстві та торговельних режимах, а також щодо експортних пропозицій в країнах світу за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1RUdynVaxL0ks1EG2YJAR-_ooI-mqr5DN?usp=sharing

ПЕРЕЛІК ВИСТАВОК І ЯРМАРКІВ ЗА КОРДОНОМ У 2022 РОЦІ

https://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=278959b3-1756-4e87-a25d-9edfc448e149&title=PerelikVistavokIYarmarkivZaKordonomU2022-Rotsi

ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ ВИСТАВКОВО-ЯРМАРКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ У 2022 РОЦІ
https://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=300098a9-5bda-4151-b373-2396622ab61d&title=PerelikZakhodivVistavkovoiarmarkovoiDiialnostiVUkrainiU2022-Rotsi

Міжнародна виставка “HORECA JORDAN” (07-09.12.2021, м. Амман, Йорданське Хашимітське Королівство)

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, Асоціацією готелів та Асоціацією шеф-кухарів Йорданії у співпраці з Міністерством туризму та старожитностей Йорданії в Експоцентрі “Zara” у період з 07 по 09 грудня 2021 року проводитиметься виставка “HORECA JORDAN”.

Виставка спеціалізується на готельному та ресторанному забезпеченні, харчовій промисловості, обладнанні та готельному обслуговуванні.

“HORECA JORDAN” проводиться на щорічній основі з 2014 року та є частиною серії виставок HORECA на Близькому Сході (Ліван, Саудівська Аравія, Кувейт, Йорданія, Оман).

Перша віртуальна міжнародна йорданська виставка та конференція “lnternational Кingdom Ехро 2021 – Virtual” (07-09.12.2021, онлайн захід)

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, з 28 липня по 02 серпня 2021 року громадська організація “Sindyan For Development and Enterpreneurship” у партнерстві з Йорданською інвестиційною комісіэю, Йорданською торговельною палатою та Йорданською промисловою палатою проводитимуть першу віртуальну міжнародну йорданську виставку та конференцію “Intemational  Kingdom Ехро 2021 – Virtual”.

Метою заходу є налагодження ділових, зв’язків між йорданськими експортерами (компаніями, фабриками, постачальниками послуг, стартапами) та іноземними компаніями з використанням віртуальної онлайн платформи та віртуальних виставкових стендів. Віртуальна платформа виставки надає можливість проведення онлайн-зустрічей з використанням текстових та відео-чатів. Платформа заходу стане постійним майданчиком для представлення продукції йорданських виробників та послуг підприємств Королівства.

Відвідання віртуальної виставки-конференції є безкоштовним. Додаткова інформація про виставку-конференцію доступна за телефоном: +96 279 681 20 48, або за адресою електронної пошти: [email protected]. У разі зацікавленості щодо участі у заході просимо повідомити Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві.Міжнародна конференція, яка проходитиме одночасно з виставкою, буде присвячена найважливішим тенденціям в економіці, питанням відновлення міжнародної торгівлі, а також адаптації промислового та торговельного секторів до реалій постковідного світу. Очікується, що крім приватного сектору, у заході братимуть участь представники міністерств, торгівельних та промислових палат, університетів та дослідницьких інститутів, урядові посадовці Йорданії.

Бразилія. Керівництво українському експортеру.

До уваги українських підприємств та організацій.

Пропонуємо вашій увазі інформаційний буклет «Бразилія. Керівництво для експортера» щодо особливостей доступу на бразильський ринок, підготовлений Посольством України у Федеративній Республіці Бразилія.

Бразилія. Керівництво для експортера