09.05.2022 — 10:41
Міжнародні заходи
Інформація Міністерства економіки України, надана закордонними дипломатичними установами України та іноземними державними установами стосовно змін у законодавстві та торговельних режимах, а також щодо експортних пропозицій в країнах світу за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1RUdynVaxL0ks1EG2YJAR-_ooI-mqr5DN?usp=sharing

ПЕРЕЛІК ВИСТАВОК І ЯРМАРКІВ ЗА КОРДОНОМ У 2022 РОЦІ

https://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=278959b3-1756-4e87-a25d-9edfc448e149&title=PerelikVistavokIYarmarkivZaKordonomU2022-Rotsi

ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ ВИСТАВКОВО-ЯРМАРКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ У 2022 РОЦІ
https://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=300098a9-5bda-4151-b373-2396622ab61d&title=PerelikZakhodivVistavkovoiarmarkovoiDiialnostiVUkrainiU2022-Rotsi

Міжнародна виставка “HORECA JORDAN” (07-09.12.2021, м. Амман, Йорданське Хашимітське Королівство)

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, Асоціацією готелів та Асоціацією шеф-кухарів Йорданії у співпраці з Міністерством туризму та старожитностей Йорданії в Експоцентрі “Zara” у період з 07 по 09 грудня 2021 року проводитиметься виставка “HORECA JORDAN”.

Виставка спеціалізується на готельному та ресторанному забезпеченні, харчовій промисловості, обладнанні та готельному обслуговуванні.

“HORECA JORDAN” проводиться на щорічній основі з 2014 року та є частиною серії виставок HORECA на Близькому Сході (Ліван, Саудівська Аравія, Кувейт, Йорданія, Оман).

Перша віртуальна міжнародна йорданська виставка та конференція “lnternational Кingdom Ехро 2021 – Virtual” (07-09.12.2021, онлайн захід)

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, з 28 липня по 02 серпня 2021 року громадська організація “Sindyan For Development and Enterpreneurship” у партнерстві з Йорданською інвестиційною комісіэю, Йорданською торговельною палатою та Йорданською промисловою палатою проводитимуть першу віртуальну міжнародну йорданську виставку та конференцію “Intemational  Kingdom Ехро 2021 – Virtual”.

Метою заходу є налагодження ділових, зв’язків між йорданськими експортерами (компаніями, фабриками, постачальниками послуг, стартапами) та іноземними компаніями з використанням віртуальної онлайн платформи та віртуальних виставкових стендів. Віртуальна платформа виставки надає можливість проведення онлайн-зустрічей з використанням текстових та відео-чатів. Платформа заходу стане постійним майданчиком для представлення продукції йорданських виробників та послуг підприємств Королівства.

Відвідання віртуальної виставки-конференції є безкоштовним. Додаткова інформація про виставку-конференцію доступна за телефоном: +96 279 681 20 48, або за адресою електронної пошти: info@kingdomexpo.org. У разі зацікавленості щодо участі у заході просимо повідомити Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві.Міжнародна конференція, яка проходитиме одночасно з виставкою, буде присвячена найважливішим тенденціям в економіці, питанням відновлення міжнародної торгівлі, а також адаптації промислового та торговельного секторів до реалій постковідного світу. Очікується, що крім приватного сектору, у заході братимуть участь представники міністерств, торгівельних та промислових палат, університетів та дослідницьких інститутів, урядові посадовці Йорданії.

Бразилія. Керівництво українському експортеру.

До уваги українських підприємств та організацій.

Пропонуємо вашій увазі інформаційний буклет «Бразилія. Керівництво для експортера» щодо особливостей доступу на бразильський ринок, підготовлений Посольством України у Федеративній Республіці Бразилія.

Бразилія. Керівництво для експортера

Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020»

В контексті підготовки до проведення ІІІ форуму регіонів України та Білорусі (м.Гродно, орієнтовно жовтень поточного року) 01 квітня 2020 10:00 – 02 квітня 2020 14:00

Торгово-промислова палата України інформує, що 1 – 2 квітня 2020р. у м. Мінськ (Білорусь) відбудеться українсько-білоруський Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020».

Співорганізаторами Форуму виступають Торгово-промислова палата України, Білоруська Торгово-промислова палата та Посольство України в Республіці Білорусь.

Основною метою заходу є сприяння виходу малого та середнього бізнесу України на ринки Білорусі. В рамках Форуму планується ознайомлення українських учасників з особливостями ведення бізнесу в РБ, практичним досвідом роботи українських компаній в Білорусі, перевагами використання вільних економічних зон (ВЕЗ) на території РБ, особливостями проходження митних процедур тощо, а також відвідання успішних білоруських підприємств, в тому числі, спільних з Україною, та В2В переговори відповідно до сфери інтересів українських учасників.

До перспективних напрямків українсько-білоруського ділового співробітництва на рівні МСБ зокрема належать харчова та деревообробна промисловість, транспорт, будівництво, агропромисловий комплекс, ІТ-технології, туризм.

Організаційно-фінансові умови:
орієнтовна вартість участі для 1-го учасника без витрат на дорогу до м. Мінськ та у зворотному напрямку (одномісне розміщення у готелі «Білорусь» у центрі міста, харчування, трансфери згідно програми, медичне страхування, організація ділової програми та В2В, культурна програма, тощо) складає прибл. 340 дол. США (2 ночі/3 дні) або відповідно 270 дол.США ( 1 ніч/2дні).

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, знайти коопераційних партнерів, більше дізнатись про актуальну ситуацію на перспективних для них білоруських ринках.

Запрошуємо всі заінтересовані підприємства та компанії долучитися до згаданої ділової місії до Республіки Білорусь. Обіцяємо цікаву програму та продуктивний візит!

Громадянам України віза для відвідання Республіки Білорусь не потрібна.

У разі зацікавленості прохання зареєструватись не пізніше 5 березня, щоб БелТПП могла на підставі складу української делегації своєчасно розпочати роботу із залучення до заходу відповідних білоруських партнерів.

Контакти для зворотного зв’язку: тел. (044) 461 98 07, тел. (044) 461 98 08,

E-Mail: boi-ier@ucci.org.ua, ast-ier@ucci.org.ua, zva-zed@ucci.org.ua, yys-ier@ucci.org.ua

Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності за кордоном у 2021 році

Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2021 році