20.11.2019 — 10:49
Міжнародні заходи

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, запрошує українських малих та середніх підприємств в секторі агро та продуктів харчування до участі у практикумі “ABSORB ТУРЕЧЧИНА: Торгові можливості на ринку Туреччини для агросектору та виробників продуктів харчування”, який відбудеться 30 жовтня 2019 року, 15.00-18.00 у Києві, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України.

Учасники практикуму дізнаються:

– Чим цікавий для українських компаній агросектору та виробників готових харчових продуктів ринок Туреччини: обсяг ринку, купівельна спроможність, тренди, аналіз споживачів, ключові гравці на ринку.

– Що потрібно знати, щоб експортувати агро/харчові продукти до Туреччини?

– Особливості бізнес-культури Туреччини.

– Програму та умови участі у Торговій місії до Туреччини для агросектору та виробників харчових продуктів (лютий 2020).

Спікери заходу:

Юлія Кревська, Асоційований партнер – Група підтримки малого бізнесу Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні

Бурак Пехліван, Голова International Turkish Ukrainian Business Association (TUİD), Туреччина.

Несе Секер (Nese Secer), Керуючий директор та засновниця Expatia Investment Consultancy, Туреччина.

Ірина Онікієнко, Організатор та керівник торгової місії до Туреччини, Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.

Модератор:

Мар’яна Каганяк, Керівник групи експертів Проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.

Робоча мова заходу: англійська, переклад не передбачено.

Зареєструватись на практикум та дізнатися більше про подію можна за посиланням: https://preview.mailerlite.com/w2n2m3

Реєстрація триває до 27 жовтня 2019 включно!

Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР

Більше про торгові місії, виставки – дослідження ринку – освітні можливості для МСБ тут: http://m.me/export4sme

Контактна особа:

Ірина Онікієнко, Організатор та керівник торгової місії до Туреччини, Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.

sme@fsr.org.ua

NEW_ABSORB Turkey торгові можливості на ринку Туреччини для виробників агрохарчових продуктів

 

За інформацією Посольства України в Грецькій Республіці 26-29 листопада 2019 року в м. Афінах (Грецька Республіка) пройде Грецько-український бізнес-форум.

Зазначений захід відбуватиметься за участі ділових кіл Греції, Федерації підприємців Греції, торгових палат мм. Афіни та Пірей. Провідними напрямками форуму визначені аграрна, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, інновації.

Програмою форуму передбачені відвідання виробничих потенціалів мм. Патри та Ламія (аграрна, харчова, хімічна промисловості), а також зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.

Витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму та зустрічей, рекламу заходу, запрошення грецьких учасників беруть на себе Торгові палати мм. Пірей та Афіни як партнери з грецької сторони.

Витрати, пов’язані з перельотом, проживанням та харчуванням у Греції, здійснюються коштом українських учасників.

З української сторони співорганізатором заходу є громадська спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву». Контактна особа: Володимир Пахній, тел. 068 599 33 22, електронна пошта: icpe.ua@gmail.com.

 

З 30 жовтня до 1 листопада 2019 року у м. Львові відбудеться XX Міжнародна виставка «ТурЕКСПО-2019», в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

Основна мета Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних маловідомих об’єктів та можливостей України, демонстрація новітніх досягнень у сфері послуг широкому колу фахівців, створення майданчику для проведення переговорів, у тому числі з іноземними учасниками.

Статистика виставки «ТурЕКСПО». Представлені країни: Албанія, Болгарія, Грузія, Литва, Польща, Словаччина, Туреччина, Чехія, Угоріцина, Україна; представлено 19 регіонів України; загальна кількість учасників – 150 компаній; загальна кількість відвідувачів, у т. ч. іноземних – близько 5 тис. осіб.

Організатори Форуму: ПрАТ «Гал-ЕКСПО» за підтримки: Львівської облдержадміністрації, Львівської міської ради, Львівської асоціації розвитку туризму, Львівського Туристичного Альянсу, Асоціації активного та екологічного туризму, Асоціації гідів України.

Щодо умов участі звертатись до контактної особи від ПрАТ «Гал-ЕКСПО»: Олеся Кравченко — керівник напрямку, моб: +38 (067) 6733501, e-mail: olesia@galexpo.lviv.ua.

Детальна інформація на сайті: www.galexpo.com.ua/turexpo/.

 

Запрошуємо до участі у XI Міжнародному форумі «Дні польського бізнесу в Україні», який відбудеться 14 листопада 2019 року у Києві

14 листопада 2019 року у Києві відбудеться XI Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні».

Форум щороку збирає на одному майданчику представників державних та місцевих органів влади, представників дипломатичних, установ, підприємців України та Польщі з метою налагодження ділових і торговельно-економічних відносин та пошуку нових шляхів співпраці.

В межах форуму будуть розглянуті питання щодо перспектив торговельно-економічної співпраці між країнами, проекти в сфері будівництва, інфраструктури, вагонобудування, переробній галузі та обговоримо питання щодо готовності бізнесу до відкриття вільного ринку землі в Україні.

Цьогорічний форум традиційно пройде під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Міністерства інвестицій та розвитку Республіки Польща.

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична Група EUCON, Співорганізатори – Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі та Конфедерація Роботодавців Lewiatan.

Проведення щорічного міжнародного бізнес-форуму в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку. Так, у листопаді 2014-2018 роках у Києві відбулись 1, III, V, VII та IX міжнародні форуми «ДНІ ПОЛЬСЬКОГО БІЗНЕСУ В УРКАЇНІ, а у травні 2015-2019 роках у Варшаві були проведені II, IV, VI, VIII та X форуми «ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ У ПОЛЬЩІ».

Контактна особа: Олена Вакулік, тел. +380 (44) 238 09 44, e-mail: offiee@ukrbizpol.org.

Офіс з просування експорту проводить відбір компаній на три потужні освітні програми для підприємців та експортерів, які допоможуть зрозуміти ключові етапи підготовки до експорту, розробити стратегічний експортний план підприємства, створити потужний і міцний бренд та просувати свої продукти закордон краще і ефективніше: Export Evolution Ukraine, Creative Export Ukraineта Train the Trainers !

Export Evolution Ukraine PRO – Реєстрація триває до 11 жовтня:

https://forms.gle/3xhEmBAjpxEwrJZX6

CreativeExportUkrainePRO – Реєстрація триває до 11 жовтня:

https://forms.gle/QLXt7KNSFTq3P3gX9

Train the Trainers – Реєстрація триває до 1жовтня:

https://forms.gle/2koSmo3i8W6XUDKd8

Детальна інформація за посиланням: https://epo.org.ua/education

Основне, що потрібно знати про Програми:

Скільки коштує програма? —  Безкоштовно!

Учасники не сплачують жодних внесків за участь у програмі. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку і співробітництва).

В якому форматі проходить навчання? —  Дистанційно!

Навчання відбувається в он-лайн форматі через освітню платформу та у форматі живих семінарів один раз на місяць з провідними міжнародними експертами та розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць.

Як програма вплине на Вашу компанію? – Ефективно!

Програми апробовані на європейських компаніях, адаптовані до українського середовища та розраховані на два рівні підготовки START (для підприємців) та PRO (експортерів). За результатами Програм: експортний план підприємства, опрацьовані проблемні питання експортної діяльності з менторами програми, сформовано цілісне бачення зовнішньоекономічної діяльності.

ExportEvolutionUkraine – національна комплексна освітня програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати, та для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Програма завершується навчальною бізнес-подорожжю до Естонії, під час якої відбудуться В2В зустрічі, візити на підприємства та серії майстер-класів і тренінгів в рамках Tallinn Marketing Week – щорічного форуму експертів з продажів та маркетингу.

CreativeExportUkraine – секторальна освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, які планують створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт. Програма передбачає участь у TallinnDesignFestival з можливістю представити власний продукт на колективному стенді.

TraintheTrainersінноваційна освітня програма для консультантів державного та приватного секторів в сфері експортної діяльності, яка має на меті покращення якості та доступності консультаційних послуг з експорту та створення (або мобілізації) існуючої мережі національних консультантів.Програма завершується участю у Tallinn Marketing Week – щорічного форуму експертів з продажів та маркетингу.

Інформація та реєстрація за посиланням: https://epo.org.ua/education

  Export Evolution Ukraine PRO – Реєстрація триває до 11 жовтня:

https://forms.gle/3xhEmBAjpxEwrJZX6

Creative Export Ukraine PRO – Реєстрація триває до 11 жовтня:

https://forms.gle/QLXt7KNSFTq3P3gX9

TraintheTrainers – Реєстрація триває до 11 жовтня:

https://forms.gle/2koSmo3i8W6XUDKd8

 Не зволікайте, кількість місць обмежена!

 

Увага! 3-4 жовтня 2019 року у м. Житомир відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь за участю Президентів обох країн

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

В рамках форуму відбудеться засідання Українсько-Білоруської Консультативної Ради, створеної торгово-промисловими палатами двох країн. За останні 8 років Консультативна рада зарекомендувала себе як ефективний майданчик для обміну думками між палатами і безпосередньо між білоруськими й українськими підприємцями. Минулого року 7-ме засідання Ради відбулося в рамках Першого форуму регіонів України і Республіки Білорусь, організованого під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради Міністрів Республіки Білорусь. Під час засідання було обговорено конкретні питання розширення двосторонньої співпраці, її форми та методи.

Восьме засідання Українсько-Білоруської Консультативної  Ради відбудеться 3 жовтня ц.р. в приміщенні сесійної зали Житомирської міської ради (10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2) з 10:00 до 13:00, реєстрація з 9:30.

Вартість участі в заході – 660 грн. (включаючи ПДВ), для членів ТПП України – 540 грн. з ПДВ. Програма заходу передбачає пленарну частину, B2B-зустрічі між компаніями, а також неформальне спілкування з перервою на каву та урочистий обід для українських та білоруських учасників.

Виставка великогабаритної техніки, виставка декоративно-прикладного мистецтва та ярмарок продукції відбудеться 3-4 жовтня ц.р. в м. Житомир на майдані Соборному. Участь в зазначених заходах безкоштовна, транспортно-логістичні витрати компанія покриває самостійно.

Пленарне засідання Форуму за участі Президентів обох держав заплановане на 4 жовтня ц.р. з 10:00 до 15:00 в приміщенні Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги. Відповідальними за формуванням списків учасників з української сторони зазначеного заходу визначено Мінрегіонбуд України, Житомирську ОДА та Офіс Президента України.

З питань участі звертайтесь до контактної особи ТПП України: контактна особа – Анна Гусак (+38 044 461-98-08, +380955466509,  dept.ier@gmail.comast-ier@ucci.org.ua).

ПРОГРАМА ФОРУМУ

Посольство Держави Ізраїль в Україні інформує про новий міжнародний навчальний курс: «Виробництво та обробка насіння польових і овочевих культур» «Seed Production & Treatments for Field & Vegetable Crops» 29 квітня – 11 травня 2018 року

Мова курсу: англійська

Основні предмети Основне формування насіння та біологія: від цвітіння до проростання.

  • Агротехнологія традиційного, органічного, овочевого, зернового та квіткового насіння.
  • Підтримка сортової чистоти, виробництво та управління гібридними насінням.
  • Тестування якості насіння: потенціал проростання та здатність до зберігання.
  • Обробка: сортування насіння, обробка та заготовка для захисту від біотичних та абіотичних

стресів

  • Сертифікація та правові аспекти виробництва та маркетингу насіння

Програма МASHAV покриває усі витрати ( навчання, проживання, харчування), окрім квитків на літак.

Деталі: https://goo.gl/U4DJDq

Перелік документів : https://gQO.gl/9im8Lr

Анкети надсилайте на адресу: mashav@kiev.mfa.gov.il

Деддайн подачі документів 5 березня 2018 року

Українсько-Сербська ділова палата повідомляє, що 15-21 травня 2018 р. у м. Новий Сад, Республіка Сербія, відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найважливіша подія агробізнесу в Південно-Східній Європі.

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «Lagos International Trade Fair – 2018» (м. Лагос, Нігерія, 2-11 листопада 2018 року)

Міжнародна виставка у Нігерії

За інформацією Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, у період з 30 січня по 02 лютого 2018 року в Міжнародному виставковому центрі Вільної зони Анзалі (Ісламська Республіка Іран) відбудуться спеціалізовані виставки продуктів харчування, миючих засобів, косметичної продукції, машинного обладнання та іншої продукції галузей промисловості, пов’язаних з даними напрямками.

Додаткова інформація щодо зазначених виставок доступна на веб-сайті: https://www.honarpr.com/.

Календар виставок-ярмарок, що організовуються в Республіці Білорусь у 2017 році

План-календар проведення виставково-ярмаркових заходів в країнах – основних торговельних партнерах України на 2017 рік

Міжнародні виставково-ярмаркові заходи у 2017 році

List of EUprogrammes andfinancial instruments open to Ukraine’s participation

Щодо каталогу сербських компаній які підлягають приватизації

Інформуємо про те, що Посольство України в Республіці Сербія, надіслало каталог сербських компаній, які підлягають приватизації, отриманий від Міністерства економіки Республіки Сербія

З актуальним приватизаційним каталогом підприємств Республіки Сербія можна ознайомитись за посиланням: https://www.priv.rs/Welcome

Також інформацію щодо здійснення іноземних інвестицій у сербську економіку можна знайти на сайті Агенції з розвитку Сербії:
http://www.ras. gov.rs/en.

Міжнародний форум «Tirana Business Matching»(м. Тирана, Албанія)

За інформацією Посольства Республіки Албанія в Республіці Польща (за сумісництвом – в Україні), у період з 26 по 27 жовтня 2017 р. у м. Тирана (Албанія) відбудеться Міжнародний форум “Tirana Business Matching”.

Підприємці з ОАЕ, Італії, Австрії, Туреччини, Хорватії, Македонії та інших країн презентуватимуть свої проекти співпраці з албанськими партнерами, також відбудуться зустрічі у форматі В2В, які будуть організовані у рамках Європейської мережі підприємництва (EEN).

Отримати більш детальну інформацію, а також зареєструватися для участі у форумі можна на сайті: https://www.b2match.eu/tiranabusinessmatching2017.

Китайська торгова палата запрошує українських підприємців відвідати міжнародну пір’яну і пухову виставку 2017 International Down Fair (Lu’an), що відбудеться в місті Луань, провінція Аньхой 23-25 вересня 2017 року.

Організатор виставки бере на себе витрати на проїзд та проживання. (довідки)

За інформацією Посольства Азербайджанської Республіки в Україні, у період з 13 по 15 вересня 2017 p., у виставковому центрі “Баку Експо Центр” м. Баку (Азербайджан) відбудеться Міжнародна промислова виставка “CASPIAN IND EXPO – 2017”, організатором якої є компанія “ITF Group” (International Trade Fairs Group).

Детальна інформація розміщена на сайтах:    www.caspianindexpo.comhttps://bakuexpocenter.az/az/exhibitions.php, e-mail:itfgroupexpo2017@gmail.cominfo@itfgroupexpo.com, тел. (+99 412) 437-80-10, (+99 450) 546-30-36.

За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці, у період з 13 по 15 жовтня 2017 р. у м. Анкара (Туреччина) проходитиме “Міжнародний фестиваль хліба”.

Детальну інформацію щодо умов участі у фестивалі можна отримати від організаторів, зокрема координатора заходу – Єліз Гьочбак, адреса: RUAN FUARCILIK LTD. STI. Cinnah Cad. No: 21/12 Cankaya/Ankara TURKlYE; факс: +90 312 426 10 67, моб. тел.: +90 541 457 34 78; e-mail: info@ruan.com.tr.

З метою розширення співробітництва щодо збільшення обсягів товарообігу між Республікою Білорусь і Україною холдинг «ГОМСЕЛЬМАШ» шукає організації, які могли б стати його партнером, як для реалізації готової продукції, так і для створення спільних складальних виробництв (довідка).(11.08.2017)

Торгово – промислова палата України, спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці, організовує колективний стенд українських підприємств на Дев’ятій сесії, яка відбудеться 21-22 листопада 2017 року у Виставковому центрі м. Пекін (Китай), за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР.

У разі зацікавленості окремих компаній та підприємств щодо участі у вищезазначеному заході, просимо направити заповнену Анкету (додається) на електронну адресу: ems58@ukr.net.

За додатковою інформацією звертатися в ТПП України до керівника проекту Малахівської Станіслави. Контактні телефони: 0672329220, (044)279-17-50.

За інформацією Посольства України в Республіці Корея, у період з 1 по 4 листопада 2017 року, в Міжнародному виставковому комплексі KINTEX поблизу Сеулу, відбудеться найбільша в Республіці спеціалізована виставка малих і середніх підприємств GFair Korea – 2017” у сфері харчової, текстильної та легкої промисловості .

Детальніше про участь у виставці – за посиланням https://www.gfair.or.kr/eng/main.do

21 липня 2017 року о 10:00 в ТПП України, в рамках офіційного візиту в Україну президента Республіки Білорусь відбудеться Українсько-Білоруський економічний форум.

Програма заходу включає пленарну частину, в якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-білоруського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Білорусі. Під час форуму також відбудуться чергове засідання Українсько-Білоруської консультативної ради та B2B перемовини між представниками ділових кіл України та Білорусі.

У разі зацікавленості до 17 липня необхідно підтвердити свою участь, зареєструвавшись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5O7XpIVCx-i0UVFQV0dENOKPDVylz_GkLHttY-AOuFRxutw/viewform

Участь у заході – безкоштовна.

За додатковою інформацією звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07 та e-mail: bgn-ier@ucci.org.ua, bea-ier@ucci.org.ua, boi-ier@ucci.org.ua.

У 2017 році після кількарічної перерви Україна буде почесним учасником Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО – 2017», яка проходитиме в м. Астана (Казахстан) з 10 червня по 10 вересня цього року.

.22-24 червня 2017 року в м. Сеул, Республіка Корея за сприяння Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея проходитиме виставка імпортованих товарів «Import Goods Fair 2017».

Корейська асоціація імпортерів (КОІМА) готова надати українській стороні на безоплатній основі стенд розміром 9 кв.м (3 м на 3 м) для презентації на зазначеній виставці можливостей українських виробників, що мають потенціал для експорту своїх товарів на корейський ринок. За потреби, плата стягуватиметься лише за доступ до електроенергії, телефонної комунікації та Інтернету.

Більш детальна інформація про подію доступна за посиланням www.igf.co.kr.

Зацікавлені суб’єкти господарювання  мають можливість надіслати власні презентаційні матеріали Посольству України в Республіці Корея з метою їх представлення на виставці. Термін подання матеріалів – до 30 квітня 2017 року.

Контакти посольства: 21, Ітевон-ро 45 гіл, Йонгсан-гу, м. Сеул, 140-893, Республіка Корея; тел.: (82-2) 790 56 96; факс: (82-2) 790 56 97; e-mail: emb_kr@mfa.gov.ua; web: https://www.korea.mfa.gov.ua.

За сприяння Проекту Association4U підготовано посібник «Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що,чому і як?».

З 09 по 14 квітня 2017 у м. Сеулі та м. Інчхон Республіки Корея відбудеться «Четвертий українсько-корейський економічний форум». Захід здійснюється ТПП України за підтримки Посольства РК в Україні, Корейського агентства зі сприяння торгівлі та інвестиціями (KOTRA), Корейської  міжнародної асоціації торгівлі (КІТА), Посольства України в РК та інш.
До участі у форумі запрошуються провідні міжнародні та місцеві компанії, які спеціалізуються на енергетиці, АПК, машинобудуванні (в т. ч. літакобудування), ІТ, медицини, інфраструктури.
В разі зацікавленості необхідно звертатись до Торгово-промислової палати України. Контакти: тел.: (044) 272 29 40; тел. (044) 278 18 15; E-mail: bgn-ier@ucci.org.ua

14 – 15  листопада 2017 року в м. Абу Дабі (Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) відбудеться виставка продуктів агропромислового комплексу «Agriscape».
Виставка «Agriscape» є закритим заходом, учасники якого отримують персоналізовані запрошення після затвердження їх кандидатур організаторами.

Детальна інформація

За інформаією Посольства України в Республіці Таджикістан з 27 по 29 липня 2017 року в м. Душпнбе проходитииме міжнародна універсальна виставка “Tajiksstan – 2017” в державному комплексі “Кохі Борбад”. детальна інформація на сайті : www.tpp.tj

В рамках візиту до України Міністра економіки Республіки Азербайджан Ш. Мустафаєва, 13 березня ц. р. заплановано проведення Українсько-Азербайджанського бізнес-форуму у Торгово-промисловій палаті України за напрямами:

  • машинобудування (сільськогосподарське та енергетичне);
  • харчова промисловість;
  • будівництво;
  • туризм.

Контактні особи в ТПП України:

Смик Зиновій Йосипович, тел. +38-044-494-03-97, szi-krf@ucci.org.ua

Жигун Олена Олексіївна, тел. +38-044-278-09-30, zea-ier@ucci.org.ua

З 2 по 4 квітня 2017 р., у м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати, заплановано проведення сьомої Щорічної інвестиційної зустрічі (www.aimcongress.com/en/). Тема цьогорічного форуму – «Міжнародне інвестування. Шлях до конкурентоспроможності та розвитку».

Інформуємо, що в рамках сприяння виходу вітчизняних компаній на ринки Туреччини експертами юридичного бюро «Sauiibrahimoglu» (м. Анкара, Туреччина; https://www.sariibrahimogly.com) підготовлений бюлетень щодо вимог до проведення тендерних процедур у Туреччині із визначенням основних принципів Закону Турецької Республіки «Про державні закупівлі».
Додаток:  на 27 аркушах.

Інформуємо, що Всеіндійська асоціація промисловості запрошує до участі у 6-му Міжнародному економічному саміті, який проходитиме у період з 27 по 29 березня 2017 року в м. Мумбаї (Республіка Індія). Тематикою заходу є «Розширення прав і можливостей жінок: підприємництво, інновації та розвиток потенціалу». У його рамках передбачається проведення конференції, виставкових заходів, зустрічей у форматі В2В, а також відвідання малих та середніх підприємств, якими керують жінки.
Більш детальну інформацію можна отримати на офіційних сайтах: www.aiaiindia.com , www.wtcmumbai.org , www.wtca.org/locations/worid-trade-center-mumbai/events/6th-giobal-economic-summit-2017

Повідомляємо, що 7-8 квітня 2017 року в м. Франкфурт (Німеччина) відбудеться інвестиційна виставка Investment Management Exhibition (IME).

Вищевказаний захід направленний на просування прямих іноземних інвестицій, а також державно-приватного партнерства та вільних економічних зон/індустріальних парків.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: www.ime-europe.eu, e-mail: kontakt@ime-europe.eu, тел. +377 45 100885, факс +49 621 7622 5933

З 14 по 17 березня 2017 року у Каннах (Французька Республіка) відбудеться міжнародний інвестиційний експозиційний форум (МІРІМ) у сфері різних секторів нерухомості: офіси, житло, роздрібна торгівля, медицина, спорт, логістика та промисловість.

МІРІМ є найбільш авторитетним та презентабельним в Європі. Це ключова подія у сфері нерухомості, що здатна за 4 дні зібрати впливових учасників сектору – від розробників концепції розвитку територій до інвесторів та кінцевих користувачів.

Метою цього заходу є обмін досвідом, підписання угод та налагодження співробітництва.

На виставці Україна буде представлена загальним стендом (площею 34 кв. м.) за участю Київської, Харківської та Одеської облдержадміністрацій та Львівської міської ради. Загальний стенд включатиме в себе виставковий павільйон та зону для ведення переговорів та зустрічей.

Запрошуємо до участі у МІРІМ представників влади та бізнесу з метою залучення іноземних інвестицій в національну економіку держави, інфраструктурні проекти.

Вартість участі у заході від  3850 євро + НДС до 10350 євро + НДС (в залежності від умов).

Заяви щодо участі у МІРІМ просимо надсилати на електронні адреси: a_neslulia@ureclub.com або o_solovei@ureclub.com.

Додаткову інформацію щодо участі у МІРІМ можливо отримати за телефонами: 066 854 00 40 або 067 656 76 81.

26-28 жовтня 2016 року в м. Брест (Республіка Білорусь) відбудеться XVIII багатогалузева  виставка-ярмарок «Брест. Співдружність-2016».
Метою заходу є зміцнення міжнародного співробітництва, презентації економічного та інвестиційного потенціалу Брестської області, можливості виходу на нові ринки збуту продукції, презентації різноманітних товарів білоруських та іноземних виробників.
Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням www.brest-region.by, www.belexpo.by та за телефоном: (+375 162) 20 99 72, 20-99-47, 20-99-36.

У м. Івано-Франківськ 13 жовтня 2016 року відбудеться ІІ Міжнародний економічно-інвестиційний форум “Партнерство і перспектива”.

На Форумі буде обговорено шляхи залучення інвестицій та кредитних ресурсів міжнародних фінансових інституцій у комунальне господарство, промисловість, освіту, туризм, ІТ-сферу.

За довідками щодо участі рекомендуємо звертатися до представників управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради (тел/факс (0342) 55-64-83, e-mail: invest@mvk.if.ua). (Форум Івано-Франківськ)

У м. Нова Каховка Херсонської області 30 вересня – 01 жовтня 2016 року відбудеться ІX Міжнародний інвестиційний форум “Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток”

Форум буде платформою для ділових зустрічей українського та зарубіжного бізнесу, міжнародних експертів, дипломатичного корпусу, донорських організацій, що дозволить налагодити бізнес-контакти та розробити стратегію подальшої співпраці.

Програма форуму

За довідками щодо участі рекомендуємо звертатися до представників Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації
за телефонами (0552) 22-57-68, 26-22-56, е-mail: info@tavrianhorizonts.in.ua та на сайті tavrianhorizonts.in.ua.

Запрошуємо прийняти участь у міжнародному практичному семінарі “Ореп4Вusiness, що пройде 19-21 вересня 2016 року у м. Печ-Бараня (Угорщина), в приміщенні Торгово-промислової палати. В рамках семінару відбудеться практична конференція. У конференції беруть участь представники Німеччини, Австрії, Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговини, Румунії, України, Словаччини, Чехії, Польщі, Північної Італії і т.д., в тому числі представники підприємств і кластерів з метою дізнатися останню актуальну інформацію, поділитися досвідом і набути передової практики у пошуках нових ідей для інноваційних проектів. Захід спрямований на розвиток ділової співпраці у сфері інженерної індустрії постачання (автомобільна промисловість, виробництво пластику та електроніки), екологія, агро продовольча галузь, ІТ, науково-дослідна робота, написання спільних проектів. Під час конфенеції учасники матимуть можливість взяти участь у В2В, поспілкуватись із доповідачами.

Враховуючи необхідність обов’язкової реєстрації для участі необхідно заповнити анкету та надіслати її до 10 вересня 2016 року на адресу vеd@mitel ua.com..

Детальна інформація за тел. 0382 78-53-72 або 067 384 19 46, 097 771 44 88. Контактна особа – Оксана Кравець. Анкета

Українсько-киргизький бізнес-форум (06.09.2016)

Українсько-македонський бізнес-форум (06.09.2016)

Інформуємо, що з 30 жовтня по 10 листопада відбудеться представницький візит регіонів і міст України до Федеративної Республіки Бразилія (деталі візиту Представницький візит регіонів і міст України до Федеративної Республіки Бразилія).

Під час візиту заплановано відвідати три міста Бразилії – Сан-Паулу, Ріо-де- Жанейро та Курітібу, зустрітися з українською діаспорою Бразилії, налагодити зв’язки з владою, бізнесом та освітою, познайомитись з заводами та підприємствами сільського господарства, тваринництва, медичного обладнання, стерілізаційнного обладнання, переробці побутових відходів, біопалива та інших.

Також, для презентації можливостей співпраці з країнами – сусідами Бразилії.