Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

13.09.2019 — 15:55
Представниці Хмельниччини взяли участь у  всеукраїнському тренінгу «Жінки в умовах конфлікту та їхня роль у відновленні миру»

З 10 до 12 вересня у передмісті Києва проходив Всеукраїнський тренінг «Жінки в умовах конфлікту та їхня роль у відновленні миру». Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Рівність заради безпеки», що виконується Українським жіночим фондом за участю інформаційно-консультаційного жіночого центру (Україна) та Центру сприяння рівності (Литовська республіка). Проект «Рівність заради безпеки» спрямований актуалізувати на території України резолюцію Ради Безпеки ООН № 1325 «Жінки, мир, безпека», прийняту 31 жовтня 2000 року.

13.09.2019 — 15:07
Лісівничий тиждень в закладах освіти Шепетівщини

Відповідно до рішень колегії Державного агентства лісових ресурсів України лісогосподарські підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства оголосили проведення 09-15 вересня 2019 року лісівничого тижня, до участі в якому протягом цих днів активно долучили педагогів і учнівські колективи місцевих закладів освіти, органи самоврядування та громадськість, максимально привернувши увагу територіальних громад Хмельниччини до проблем охорони, захисту і збереження лісів рідного краю.

13.09.2019 — 13:00
Самчиківський розпис включено до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України

Днями стало відомо, що наказом Міністерства культури  України самчиківський розпис включено до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України. Ця звістка надто порадувала не тільки майстрів даного розпису, а й всіх шанувальників народного мистецтва.

13.09.2019 — 11:42
Фонд соціального страхування інформує

Понад 3 тис. жінок отримали допомогу по вагітності та пологах від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області у січні–серпні 2019 року.

13.09.2019 — 10:37
Україна та Німеччина продовжать співпрацю у впровадженні реформи децентралізації

Наступного року має завершитись етап добровільного об’єднання ОТГ. І ми повинні забезпечити проведення місцевих виборів на новій територіальній основі та сформувати нову систему функцій кожного органу влади. Про це сказала Міністр розвитку громад і територій України Альона Бабак під час зустрічі з Послом Федеративної Республіки Німеччина Анкою Фельдгузен та Спецпосланником Уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеоргом Мільбрадтом. 

13.09.2019 — 09:37
Головне управління статистики інформує

У січні–липні 2019 року розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю працюючих 10 і більше осіб) становив 8327 грн, що вдвічі більше мінімальної заробітної плати (4173 грн) і на 19,1% більше порівняно з відповідним періодом 2018 року.

12.09.2019 — 16:06
Підписано Меморандум між благодійним Фондом Цаля Каплуна (США) та місцевими органами влади Ізяславщини

12 вересня відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між благодійним Фондом Цаля Каплуна (США), Ізяславською районною державною адміністрацією, Ізяславською районною радою, Ізяславською міською радою. Відповідно до Меморандуму в Ізяславському районі має створитися регіональний центр вивчення історії Холокосту.

12.09.2019 — 15:53
Хмельниччині представили нового керівника ГУ Нацполіції в області

12 вересня заступник Голови Нацполіції Ігор Клименко представив особовому складу ГУНП в Хмельницькій області нового начальника Анатолія Щадила.
Також на представленні були присутні попередній начальник Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Василь Віконський, т.в.о. голови адміністрації Володимир Кальніченко та голова обласної ради Михайло Загородний.

12.09.2019 — 15:23
Увага! Випалювання сухої рослинності – злочин проти природи!

Управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації вкотре попереджає керівників підприємств, установ та організацій, які розташовані на території області, а також мешканців приватного житлового сектору про заборону спалювання сухої рослинності, пожнивних залишків та сміття.
Загалом, з початку року в екосистемах області виникло 256 пожеж, з яких 17 – у вересні.

12.09.2019 — 14:33
Престур на підприємства Ізяславщини: «Працюй в Україні – працюй легально»

Під гаслом «Працюй в Україні – працюй легально» Хмельницький обласний центр зайнятості організував для журналістів престур на підприємства Ізяславщини. У ході інформаційної кампанії представники ЗМІ ознайомились з діяльністю Ізяславської  районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, відвідали ТОВ «Компанія «Укрелітагро», поспілкувалися з успішною підприємицею Юлією Малиновською та головою Новосільської сільської ради Олександром Шрейдером, який з робочим візитом завітав до районної філії.