Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

22.03.2019 — 19:01
Очільник області вручив ключі від авто головному лікарю ПМСД Старосинявщини

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий особисто вручив головному лікарю комунального некомерційного підприємства “Старосинявський Центр первинної медико-санітарної допомоги” Надії Ананьєвій ключі від автомобіля Renault DUSTER та відповідні документи.

22.03.2019 — 16:10
Рятувальники Хмельниччини отримали 13 нових пожежно-рятувальних автомобілів та сертифікати на 21 квартиру

Сьогодні до Головного управління ДСНС в області завітав голова ДСНС України Микола Чечоткін, який вручив рятувальникам області ключі від нових пожежно-рятувальних автомобілів та сертифікати на житло. Цього дня родини 21-го працівника обласної Служби порятунку стали власниками квартир у затишній новобудові.

22.03.2019 — 15:58
Чому Дунаєвецька громада – гарний приклад міжмуніципального співробітництва у сфері надання адмінпослуг?

Співробітництво громад у сфері адмінпослуг на основі договору (міжмуніципальне співробітництво або ММС) є недооціненим інструментом.
ММС у сфері адмінпослуг використовується як альтернатива створенню власного Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

22.03.2019 — 15:52
Сімейні лікарі – драйвери реформи первинної сільської медицини, — Зубко

Реформа первинної медицини у сільській місцевості, ініційована Президентом України Петром Порошенком, стартувала набагато пізніше, ніж програма «Нова українська школа», децентралізація чи адміністративна реформа. І сьогодні саме від сімейних лікарів на місцях залежить, наскільки якісно ми її проведемо. Саме сімейні лікарі сьогодні є драйверами реформи первинної сільської медицини.  Про це на форумі сімейних лікарів «Допомога поруч!» у Києві зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

22.03.2019 — 13:02
В місті Лодзь розпочала роботу XXV туристична виставка «NA STYKU KULTUR», на якій Хмельницьку область представляють працівники галузі культури

22-24 березня в місті Лодзь (Республіка Польща) розпочала роботу XXV туристична виставка «NA STYKU KULTUR», на якій Хмельницьку область представляють працівники галузі культури.

22.03.2019 — 09:42
Розвиток територій та актуальні проблеми містобудування – АМУ та парламентський Комітет з питань будівництва, містобудування і ЖКГ провели круглий стіл

20 березня у Верховній Раді України відбувся круглий стіл на тему: «Розвиток територій. Актуальні проблеми містобудування». Захід організовано Асоціацією міст України в рамках Проекту «ПУЛЬС» спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва,  містобудування і житлово-комунального господарства.

22.03.2019 — 09:11
Головне управління статистики інформує

Зовнішня торгівля товарами Хмельницької області в січні 2019 року.
У січні 2019р. обсяги експорту та імпорту товарів становили відповідно 47,8 млн.дол. США і 25,6 млн.дол. Порівняно з січнем 2018р.  експорт  збільшився  на  10,6% (4,5  млн.дол.),  імпорт, навпаки, зменшився  на 10,7% (3,0 млн.дол.). 

21.03.2019 — 18:01
Вадим Лозовий взяв участь у двадцять п´ятій сесії обласної ради

21 березня голова обласної ради Михайло Загородний провів пленарне засідання чергової двадцять п´ятої сесії облради. У пленарному засіданні також взяли участь голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голови районних рад, міські (міст обласного значення) голови, сільські, селищні, міські голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, керівники територіальних управлінь центральних органів влади.

21.03.2019 — 14:24
Управління Держпраці: стартував двохденний тренінг з ефективних комунікацій і подолання незадекларованої праці

У рамках проекту ЄС-МОП розпочався тренінг з технік ефективних комунікацій і подолання незадекларованої праці для інспекторів праці Управління Держпраці у Хмельницькій області.

21.03.2019 — 12:59
На Старокостянтинівщині відкрито сонячну електростанцію

За декілька років на Старокостянтинівщині реалізовано ряд успішних проектів із розвитку альтернативної енергетики. Зокрема, побудовано малі ГЕС на річці Случ у с. Самчики та Губин, сонячні електростанції в с. Коржівка, Северини та Вишнопіль. Процес впровадження альтернативної енергетики в районі триває. Так, 19 березня відбулось відкриття сонячної електростанції потужністю 1,9 МВт у селі Писарівка, Огіївської сільської ради.