Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

15.11.2019 — 16:31
В облдержадміністрації обговорили пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану формування ОТГ

Сьогодні під керівництвом т.в.о. голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Хмельницької області. До участі в засіданні також долучилися голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови адміністрації, члени робочої групи та представники окремих районів області.

15.11.2019 — 16:02
Державні службовці навчалися працювати з відкритими даними

Сьогодні на базі Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся семінар-тренінг для фахівців, які є відповідальними за реалізацію положень постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”

15.11.2019 — 13:41
В облдержадміністрації відбувся круглий стіл, присвячений 75 річниці від початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини

14 листопада з ініціативи керівництва регіонального суспільно-культурного товариства “Переселенці” та за підтримки облдержадміністрації відбувся круглий стіл присвячений 75 річниці від початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини. Окрім активних членів товариства, до участі в заході долучилися начальник управління інформаційної діяльності облдержадміністрації Інна Михайлова  та заступник голови обласної ради Валерій Лесков.

15.11.2019 — 10:38
Відбулися курси підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів, які функціонують більше 2-х років

З 12 по 14 листопада на базі Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено підвищення кваліфікації прийомних батьтків, батьків-вихователів, з метою посилення їх виховного потенціалу, для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які функціонують більше 2 років.
У навчанні взяло участь 5 сімей з Летичівського, 3 – з Деражнянського, 2 – з Городоцького, 1 – з Волочиського, 1 – з Полонського районів.

15.11.2019 — 10:29
Володимир Зеленський обговорив з послами країн «Великої сімки» перебіг реформ в Україні

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з послами країн «Великої сімки» (G7). Співрозмовники обговорили перебіг реформ в Україні.

15.11.2019 — 09:46
Спортивні перемоги Хмельницьких рукопашників

Хмельницькі рукопашники  10 листопада повернулися  додому з Кубку України з рукопашного бою, що пройшов вихідними у столиці. У складі збірної області на Всеукраїнських змаганнях серед дорослої категорії спортсменів, виступали вихованці Хмельницької спортивної підготовчо-поліцейської  школи “Самсон-Право” з міста Хмельницького,  філіалу школи з міста  Старокостянтинова та спортсмени-рукопашники, які є курсантами Національної  академії державної прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького.

14.11.2019 — 17:00
Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

З такими словами звернувся до працівників сільського господарства області т.в.о. голови адміністрації Володимир Кальніченко під час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства.
Це свято відзначається щорічно у третю неділю листопада. Сьогодні, напередодні свята, в обласній філармонії відбулися урочисті заходи. Привітати кращих працівників та ветеранів галузі з їхнім професійним святом завітали керівники області, представники міської влади, агроформувань області, ветерани сільськогосподарської галузі Хмельниччини.

14.11.2019 — 16:51
У Департаменті соціального захисту обговорили реформування мережі надання соціальних послуг в області

13 листопада у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації відбулася семінар-нарада директорів територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та  Центрів надання соціальних послуг. Також до роботи долучилися директор Департаменту Світлана Лукомська та профільні фахівці.

14.11.2019 — 15:12
Нову амбулаторію сімейної медицини відкрили у Шутнівцях

Дев’яту амбулаторію, збудовану в рамках програми “Доступна медицина”, відкрили сьогодні в селі Шутнівці, що на Кам’янеччині. Якісні медичні послуги первинки стали ближчими та доступнішими для понад 4000 мешканців навколишніх сіл.
Розділити радість цього без перебільшення святкового моменту з місцевими жителями завітали обласні посадовці, представники районної влади, Слобідсько-Кульчиївецької ОТГ.

14.11.2019 — 14:11
Визначилися переможці обласних відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді

Днями на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися обласні  відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях).