02.01.2020 — 11:15
Кращі спортсмени

Кращі спортсмени з олімпійських видів спорту 

№ з/п Прізвище, ім’я, по-батькові  спортсмена Розряд Кращий результат 2019 року
1 Бех-Романчук Марина Олександрівна

(Легка атлетика)

МСУМК

 

ІII місце – Чемпіонат Європи у приміщенні  02-03.03.2019  Глазго, Великобританія довжина (6.84);

І місце –  ІІ Європейські ігри, 23-28.06.2019 Мінськ, Білорусь довжина (6.79);

І місце –  ХХХ Всесвітня Універсіада, 03-14.07.2019 Неаполь, Італія довжина (6.84);

ІI місце –  Чемпіонат Світу, 07-09.02.2019 Доха, Катар довжина (6.92)

(тренер – ЗТУ Крушинський В.В.) м. Хмельницький

2 Боруца Марія Сергіївна

(бокс)

МСУМК

 

У 2019 році зайняла 5 місце на ІІ Європейських іграх серед жінок, здобула золоту нагороду чемпіонату України серед жінок, посіла 2 місце на Кубку України.

(тренер – ЗТУ Чумаков А.А.) м. Хмельницький

3 Кізима Ігор

Григорович

(стрільба кульова)

МСУМК

 

Зимовий Чемпіонат України в приміщенні (дорослі) – 1 місце –  чотири рази (11-16.01.2019 р., м. Львів).Чемпіонат Європи з пневматичної зброї (дорослі) – 2 місце, 3 місце (16-25.03.2019 р., Осієк, Хорватія). Міжнародні змагання – 1 місце –  двічі, 2 місце двічі (01-05.04.2019 р., Пльзень, Чехія).Всеукраїнські змагання «Поліське Полювання» (дорослі) –  1 місце (10-14.05.2019р., м. Чернігів). Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї (дорослі) – 3 місце (08-15.07.2019 р., Денешдіаш, Угорщина). Літній Чемпіонат України (дорослі) – 1 місце – тричі (03-09.08.2019р., м. Львів). Чемпіонат України з пневматичної зброї ім. ЗТУ Кукси А.П. (дорослі) – 1 місце – двічі (26.09-01.10.2019 р., м. Львів). Кубок України з олімпійських вправ (дорослі) – 1 місце (08-09.07.2019р., м. Львів).

(тренер – Бардецький П.М. м. Хмельницький)

4 Лісінська Анастасія Русланівна

(бокс)

МСУ
2000 р.н., 19 років
жінка
Досягнення в поточному році: 1 місце на чемпіонаті України серед жінок-молоді. ІІІ місце на чемпіонаті Європи серед жінок-молоді. ІІІ місце на Кубку України серед жінок.

Тренер – Чумаков А.А. (м. Хмельницький)

5 Ломачинська Ангеліна Василівна

(важка атлетика)

МСУ Чемпіонат Європи серед юніорок до 23 років1 місце (ривок), 2 місце (поштовх), 2 місце (сума).

(тренер- Заслужений тренер СССР Поляков О.С., м. Хмельницький)

6 Марущак Аліна Анатоліївна

(важка атлетика)

МСУМК

 

1 місце (в ривку) – Чемпіонат Європи серед молоді до 23 років (17-27 жовтня 2019 р., м. Бухарест, Румунія);

2 місце (в поштовху) – Чемпіонат Європи серед молоді до 23 років (17-27 жовтня 2019 р., м. Бухарест, Румунія);

2 місце (в сумі) – Чемпіонат Європи серед молоді до 23 років (17-27жовтня 2019 р., м. Бухарест, Румунія);

(тренер – Болгарин В.В.) м. Хмельницький (ФСТ “Колос”)

(тренер – Мацьоха І.М. м. Хмельницький (ШВСМ)

7 Пархомюк Вікторія Володимирівна

(велосипедний спорт)

МСУ

 

Спортивні досягнення за 2019 рік:  – учасниця чемпіонату Європи з велоспорту на шосе серед юніорок (07-11.08.2019 р. Нідерланди), 1 місце у чемпіонаті України з велоспорту на шосе у індивідуальній груповій гонці серед юніорок, 1місце чемпіонат України з велоспорту на шосе у гонці критеріум серед юніорок, 1 місце на чемпіонаті України серед юніорок з велоспорту – маунтенбайку у гонці шорт-трек, та у гонці елімінатор, 2 місце у гонці крос-кантрі, 1 місце на чемпіонаті України серед юніорок з велоспорту – маунтенбайку у парній гонці.

(тренер – ЗТУ, тренер вищої категорії Білик А.В. та Саражинський А.В.)

8 Пундик Дмитро Васильович
(фехтування)
МСУМК

1989 р.н.

29 років

Досягнення в поточному 2019 році: посів десяте місце на чемпіонаті Європи з фехтування на шаблях в командних змаганнях; посів 13 місце на чемпіонаті світу з фехтування на шаблях в командних змаганнях, срібний призер Кубку України  з фехтування на шаблях в особистих змаганнях.

(тренери-Штурбабін О.В., Будагян О.С.) м. Нетішин

9 Сівак Вадим Олегович
(регбі)
МСУ Чемпіонат України з регбі 7 (суперліга) – 2 місце (три тури, травень — серпень 2019 р., м. Львів, м. Одеса, м. Харків), Кубок України з регбі — 7 – 2 місце (17 серпня 2019 р., м. Хмельницький), Чемпіонат України з регбі — 15 (суперліга) — 3 місце (10 ігор, квітень — жовтень 2019 р); Чемпионат Европи по регби-7, дивизион “Трофи” — 2 місце (2 тури 15-16 червень м.Загреб (Хорватія), 22-23 червень м.Зеніца  (Боснія і Герцеговина), Чемпионат Европи по регби-15 «Конференція 1” – 1 місце  (5 турів), Кваліфікація на літні Олімпійські ігри 2020 у Токіо (Японія), Міжнародний турнір з регбі — 7 — 2 місце (9-10 серпня 2019 р. м. Гданськ (Польща). Міжнародний турнір з пляжного регбі — 1 місце ( 2-3 серпня 2019 р., м.Одеса)

(тренер – Квасниця Олег) м. Хмельницький

10 Тітаренко Дмитро Олегович
(велосипедний спорт)
МСУМК

 

У 2019 році здобув золоту нагороду чемпіонату України з велоспорту – маунтенбайку у крос – кантрі, індивідуальній груповій гонці. Посів 15 місце на чемпіонаті Європи з велоспорту – маунтенбайку серед чоловіків у в командній естафетній гонці.

(тренер – ЗТУ, тренер вищої категорії Білик А.В.) м.Кам’янець-Подільський

11 Чумак Дмитро Віталійович
(важка атлетика)
ЗМСУ

 

Чемпіонат Європи серед чоловіків – 1 місце (ривок), 1 місце (поштовх), 1 місце (сума). Чемпіонат Світу серед чоловіків – чоловіків – 4 місце (ривок), 3 місце (поштовх), 4 місце (сума).

Кращі спортсмени з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

№ з/п Прізвище, ім’я, по-батькові  спортсмена Розряд Кращий результат 2019 року
1

 

Головатюк Роман Юрійович
(кікбоксинг WAKO)
ЗМСУ

1995 р.н.

 

І місце – чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO 19-26.10.2019 року, м. Сараєво (Боснія і Герцеговина; ІII місце – Кубок світу з кікбоксингу WAKO травень 2019 року, м. Будапешт; Член збірної команди України з кікбоксингу, багаторазовий чемпіон  та призер різноманітних міжнародних змагань.

(тренер – Лабатюк А.А., м. Кам’янець-Подільський)

2 Мельник Тетяна Григорівна
(пауерліфтинг)
ЗМСУ

 

У 2019 році: ІI місце – чемпіонат світу та рекордсменка чемпіонату світу з пауерліфтингу; рекордсменка та чемпіонка України з пауерліфтингу.

(тренер-Мельник В.В., Кам’янець-Подільський р-н)

3 Сабар Ярослав Віталійович
(кікбоксинг WAKO)
МСУМК

 

входить в національну збірну команду України з кікбоксингу.

Спортивні досягнення за 2019 рік: Чемпіонат Світу з кікбоксингу серед дорослих – ІІ місце (23.11.-01.12.2019 р., м. Анталія (Турція)); Чемпіонат України з кікбоксингу  ВАКО серед дорослих – І місце (14-17 березня 2019 р., м. Одеса); Кубок України  з  кікбоксингу ВАКО серед дорослих –  І місце (06-08 вересня 2019 р., м. Черкаси).

(тренер – Луговий О.О, м. Хмельницький)

4 Щавінська Тетяна Олександрівна
(пауерліфтинг)
МСУМК

 

У 2019 році: Чемпіонат світу серед юніорів з класичного жиму лежачи – І місце (16-23.05.2019р. Токіо); Чемпіонат світу серед дорослих з класичного жиму лежачи – ІІ місце (16-23.05.2019р. Токіо). Чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи серед дорослих – ІІ місце (07.-11.08.2019р. Люксембург), встановила 5 рекордів України

(тренер – Цісар В.В., ДЮСШ № 3 “Спартак”, м. Хмельницький)

Кращі спортсмени юніори (юніорки) з олімпійських видів спорту 

№ з/п Прізвище, ім’я, по-батькові  спортсмена Розряд Кращий результат 2019 року
1 Баблюк Денис Васильович

(стрільба кульова)

МСУМК Зимовий Чемпіонат України в приміщенні (дорослі) – 1 місце – двічі (11-16.01.2019 р., м. Львів). Чемпіонат Європи з пневматичної зброї (юніори) – 1 місце –  двічі (16-25.03.2019, Осієк, Хорватія). Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї (юніори) – 1 місце, 2 місце –  двічі (08-15.07.2019 р., Денешдіаш, Угорщина). Чемпіонат України (юнаки) – 1 місце –  двічі (24-30.07.2019р., м. Львів). Літній Чемпіонат України (дорослі) – 1 місце – тричі (03-09.08.2019р., м. Львів). Чемпіонат України з пневматичної зброї ім. ЗТУ Кукси А.П. (дорослі) – 1 місце (26.09-01.10.2019р., м. Львів). Чемпіонат України (юніори) – 1 місце двічі (22-27.10.2019р., м. Вінниця).

Член національної збірної команди України зі стрільби кульової (основний склад)

(тренер – Бардецький П.М. м. Хмельницький)

2 Божук Андрій Олегович
(важка атлетика)
МСУ

 

Чемпіонат Європи серед юніорів до 20 років – 1 місце (ривок), 5 місце (поштовх), 3 місце (сума).

Тренер – Мацьоха С.І. (м. Хмельницький)

3 Гика Андрій Вікторович

(боротьба вільна)

МСУ

 

Досягнення в поточному році: посів 1 місце на чемпіонаті України серед юніорів; посів 8 місце на чемпіонаті Європи серед юніорів

Тренер–Мозолюк О.В. (м. Хмельницький)

4 Гілевич Крістіна Олександрівна

(стрільба кульова)

МСУ

 

1 місце– Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї (08-15.07.2019 р., Денешдіаш, Угорщина); 1 місце – Чемпіонат Європи з  малокаліберної зброї (08-15.07.2019 р., Денешдіаш, Угорщина); 2 місце– Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї (08-15.07.2019 р., Денешдіаш, Угорщина); 3 місце– Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї (08-15.07.2019 р., Денешдіаш, Угорщина); Чемпіонат України (дівчата) (24-30.07.2019 р., м. Львів) – 1 місце – тричі; рекорд України серед юніорок. Чемпіонат України (юніорки) (22-27.10.2019р., м. Вінниця) – 1 місце – тричі.

(тренер – Бардецький П.М. м. Хмельницький)

5 Карбовська Анна Андріївна
(боротьба вільна)
КМСУ

 

Зарахована в резерв національної збірної команди України.

У 2019 році спортсменка виборола: 2 місце – Чемпіонат Європи U15  з боротьби вільної «U15 EUROPEANCHAMPIONSHIPS» 27-30.06.2019р., м.Краків (Польща); 2 місце – Міжнародні змагання з боротьби вільної «COMBATGAMES 2019»17-18.06.2019р., м. Будапешт (Угорщина); 1 місце – Всеукраїнськи ігри з єдиноборств серед школярів «COMBATGAMES»з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2004-2005 р.н.) 27-28.02.2019р., м. Київ; 1 місце – Чемпіонат України з вільної боротьби серед молодших юнаків і дівчат (2004-2005 р.н.) 21-24.05.2019р., м. Запоріжжя.

Тренер– Тарадай М.П. (м. Хмельницький)

6 Курдибаха Дмитро Ігорович
(важка атлетика)
МСУ

 

Чемпіонат Європи серед юнаків до 17 років-2 місце (ривок), 5 місце (поштовх), 3 місце (сума)
7 Нестеров Давид Русланович

(тхеквондо ВТФ)

КМСУ

 

Спортивні досягнення у 2019 році: ІІІ місце – в/к 49кг. 28.02.-03.03.2019р. м.Салоніки, Греція, 7-й відкритий клубний чемпіонат Європи 2019 G1. ІІ місце – в/к 49кг. 01-03.10.2019р. Маріна Дор, Іспанія. Чемпіонат Європи серед кадетів 2019 D2.

Тренер – Чайка С.В. (м. Кам’янець-Подільський)

8 Тарканій Маргарита Вадимівна
(стрільба кульова)
МСУ

 

1 місце – Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї (08-15.07.2019 р., Денешдіаш, Угорщина); 2 місце– Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї (08-15.07.2019 р., Денешдіаш, Угорщина);  2 місце– Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї (08-15.07.2019 р., Денешдіаш, Угорщина); Чемпіонат України (юніорки) – 1 місце (02-07.06.2019 р., м. Вінниця), Чемпіонат України (дівчата) – 1 місце –  двічі, (24-30.07.2019 р., м. Львів). Чемпіонат України (юніорки) – 1 місце –  двічі (22-27.10.2019р., м. Вінниця).

(тренер – Бардецький П.М. м. Хмельницький)

9 Тєлєгіна Анна Олександрівна
(боротьба вільна)
КМСУ

 

Всесвітні Ігри COMBAT 2019 (Будапешт) – ІІ місце; Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (21-25.05.2019р., м. Запоріжжя) – І місце; Чемпіонат Європи U15 – (Польща, м. Краків, червень, 2019р.) – І місце

Тренер– Тарадай М.П. (м. Хмельницький)

10 Хобтар Софія Олександрівна
(тхеквондо ВТФ)
МСУ

 

Спортивні досягнення у 2019 році: ІІ місце – в/к 49кг. 04-06.10.2019р. Маріна Дор, Іспанія. Чемпіонат Європи серед юніорів 2019

Тренер – Пухальський Л.Т. (м. Хмельницький)

Кращі спортсмени юніори (юніорки) з видів спорту,  що не входять до олімпійської програми

№ з/п Прізвище, ім’я, по-батькові спортсмена Розряд Кращий результат 2019 року
1 Антонюк Анастасія Вікторівна

(пауерліфтинг)

МСУМК

 

У 2019 році: І місце – чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед молоді (травень 2019,  м. Пльзень (Чехія); ІI місце – чемпіонат світу з пауерліфтингу серед молоді (серпень 2019,  м. Реджайна (Канада);

(тренер – ЗТУ Воронецький В.Б.,м. Кам’янець-Подільський)

2 Параскевич Катерина Сергіївна КМСУ

 

У 2019 році: Чемпіонат Європи з пауерліфтигу серед молоді – IІ місце (Чехія); Чемпіонат світу з жиму лежачи серед молоді – IІ місце (Японія)

(тренер – Басітий А.А. ) ДЮСШ № 3 “Спартак”, м. Хмельницький)

3 Шлопко Тетяна Іванівна

(пауерліфтинг)

МСУМК

 

У  травні 2019 року: I місце – чемпіонат світу серед юніорок з жиму лежачи м. Токіо(Японія). У  серпні 2019 року: I місце – чемпіонат світу серед юніорок з пауерліфтингу м. Реджайна(Канада).

(тренер – ЗТУ Воронецький В.Б., м. Кам’янець-Подільський)

4 Яржемський Вадим Олександрович
(пауерліфтинг)
МСУ

 

У 2019 році: Чемпіонат світу з класичного пауерліфтигу  серед молоді – VІ місце (06.-12.07.2019 р. Швеція), присвоєно звання МСУМК

(тренер – Цісар В.В., ДЮСШ № 3 “Спартак”, м. Хмельницький)

Кращі спортсмени з інвалідністю

№ з/п Прізвище, ім’я, по-батькові спортсмена Розряд Кращий результат 2019 року
1 Дімітрішина Кароліна Іванівна
(волейбол )
МСУ

 

III місце – чемпіонат Європи з волейболу сидячи (кандидат до основного складу національної збірної команди України)

Тренер – Погорецька О.Ф.

2 Дюг Олександр Олександрович
(волейбол)
КМСУ

 

Багаторазовий призер Спартакіади «Повір у себе», призер чемпіонатів України серед юніорів. У 2019 році брав участь у чемпіонаті Європи серед клубних команд з шахів серед спортсменів з порушеннями слуху і в складі команди став бронзовим призером.
3 Іванюк Роман Олегович

(тхеквондо )

КМСУ

 

У 2019 році кандидат до основного складу національної збірної команди України з тхеквондо серед спортсменів з УОРА, двічі срібний призер чемпіонату України, учасник трьох міжнародних турнірів, двічі чемпіон України. Брав участь у чемпіонаті Європи з паратхеквондо.
4 Ільчук Катерина Романівна
(волейбол)
КМСУ

 

кандидат до  основного складу національної збірної команди України, Двічі призерка міжнародних турнірів та бронзова призерка чемпіонату Європи з волейболу сидячи  у 2019 році

Тренер – Погорецька О.Ф.

5 Трушев Віталій Євгенійович

(футбол)

ЗМСУ

 

У складі збірної команди України став срібним призером чемпіонату світу з футболу (ДЦП)

 

Кращі ветерани спорту 

№ з/п Прізвище, ім’я, по-батькові ветерана спорту Кращий результат 2019 року
1 Гордєєва Валетина Романівна ІI місце – чемпіонат світу з баскетболу серед ветеранів (25 липня по 05 серпня 2019 року) Фінляндія

Чемпіонка та призерка різноманітних Всеукраїнських та міжнародних змагань.

(м.Кам’янець-Подiльський) 65 років

2 Камаргін Андрій Михайлович І місце – чемпіонат України серед ветеранів з дзюдо(06-07 квітня 2019 року) м. Дніпро; І місце – Європейські ігри ветеранів (26.07.-04.08 2019 року) м. Турін (Італія) – протокол відсутній (є копія диплому);

(м. Хмельницький) 52 роки

3 Кожан Микола

Іванович

І місце – Чемпіонат Європи (73 кг) з важкої атлетики (26-30.07.2019 року, м. Турін, Італія)

1952 р.н.- 67 років

4 Оніщук Микола Никифорович ІI місце – чемпіонат України (легка атлетика) зі спортивної ходьби 3 км., 02-03.03.2019 року(м. Київ); ІI місце – чемпіонат світу зі спортивної ходьби 10 км., 24-30.03.2019 року (м. Торунь, Республіка Польща). Абсолютний чемпіон України (спортивна ходьба 10 км., 27.04.2019 року (м. Запоріжжя). Переможець Кубка України (спортивна ходьба 5 км., 28-29.09.2019 року (м. Чорноморськ). Багаторазовий чемпіон Хмельницької області (спортивна ходьба 10 км) та багаторазовий чемпіон Красилівщини з бігу, кроссу та лижних гонок. У вересні 2019 року присвоєно звання “Почесний громадянин міста Красилів”

(м. Красилів,) 71 рік

5 Поблічко Олена Гнатівна Член збірної команди України з легкої атлетики серед ветеранів, чемпіонка та призерка різноманітних Всеукраїнських та міжнародних змагань; II місце – чемпіонат світу з легкої атлетики (метання диска), (24-30.03.2019 року, Польща)

(м.Кам’янець-Подiльський) 55 років