17.02.2023 — 11:39
Електронні консультації з громадськістю

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження начальника обласної військової адміністрації “Про затвердження Правил плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг на воді у Хмельницькій області”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 17 березня 2023 року в електронній формі (43578048@mail.gov.ua) та на адресу управління інфраструктури Хмельницької обласної державної адміністрації: 29005, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, каб. 127, 128 (в робочі дні).

Iнформацiйне-повiдомлення

Проект розпорядження

Додаток до проекту розпорядження (правила)

17.02.23

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження начальника обласної військової адміністрації “Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством “Хмельницький обласний патологоанатомічний центр”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 28 лютого 2023 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, каб. 144 (в робочі дні).

Iнформацiйне повiдомлення

Проєкт розпорядження

27.01.23

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про нову редакцію Положення про обласну премію у сфері фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху».

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 06 грудня 2022 року в електронній формі (39091603@mail.gov.ua) та за адресою: м. Хмельницький,  вул. Володимирська 92, будинок освіти к. 219  (в робочі дні). На конверті вказувати «Пропозиції».

Iнформацiйне повiдомлення

Проєкт розпорядження

15.10.2022

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про нову редакцію Положення про премію Хмельницької обласної державної адміністрації «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя»

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 15 листопада 2022 року на електронну адресу (39091603@mail.gov.ua,), та за адресою:  м. Хмельницький, вул. Володимирська 92, будинок освіти к. 221, на конверті вказувати «Пропозиції» (в робочі дні).

 Проєкт розпорядження

Iнформацiйне повiдомлення

09.09.2022

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації “Про встановлення вартості безоплатного харчування в закладах загальної середньої освіти та інших закладах освіти, що провадять освітню діяльність на певному рівні (рівнях) повної загальної середньої освіти, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, на вересень-грудень 2022 року”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 09 вересня 2022 року в електронній формі щодня (39091603@mail.gov.ua) та за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок освіти, каб. 214 (в робочі дні).

Iнформацiйне-повiдомлення

Проєкт розпорядження Про встановлення вартості безоплатного харчування на 09-12.2022 р.

25.07.2022

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження начальника обласної військової адміністрації Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством “Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 25 серпня 2022 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, каб. 144 (в робочі дні).

Iнформацiйне повiдомлення

Проєкт розпорядження

 

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження начальника обласної військової адміністрації “Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством “Хмельницький обласний серцево-судинний центр” Хмельницької обласної ради”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 23 серпня 2022 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, каб. 144 (в робочі дні).

Iнформацiйне повiдомлення

Проєкт розпорядження

 

26.07.2022

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації “Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством “Хмельницький обласний протипухлинний центр” Хмельницької обласної ради”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 05 липня 2022 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, каб. 144 (в робочі дні).

Iнформацiйне повiдомлення

Проєкт розпорядження

6.06.2022

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації “Про встановлення вартості безоплатного харчування в закладах загальної середньої освіти та інших закладах освіти, що провадять освітню діяльність на певному рівні (рівнях) повної загальної середньої освіти, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, на 2022 рік”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 30 червня 2022 року в електронній формі щодня (39091603@mail.gov.ua) та за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок освіти, каб. 214 (в робочі дні).

Iнформацiйне повiдомлення 

Проєкт розпорядження

01.06.2022

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації “Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством “Хмельницький обласний протипухлинний центр” Хмельницької обласної ради”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 31 травня 2022 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, каб. 144 (в робочі дні).

Iнформацiйне повiдомлення

Проєкт розпорядження

02.05.2022

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації “Про затвердження тарифу на платну послугу, що надається комунальним некомерційним підприємством “Староушицький обласний дитячий санаторій “Дністер” Хмельницької обласної ради”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 11 березня 2022 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, каб. 144 (в робочі дні).

Проєкт розпорядження

Iнформацiйне повiдомлення

9.02.22

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації “Про нову редакцію Положення про персональні стипендії для спортсменів “За вагомий внесок у розвиток спорту вищих досягнень”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймають до 20 грудня 2021 року в електронній формі щодня (km-sport23@ukr.net) та за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, 1, Будинок освіти, каб. 219 (в робочі дні).

Проєкт розпорядження

Положення про стипендії

30.11.2021

Звіт за результатами обговорення по стипендіям

21.12.2021

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації “Про визнання таким, що втра­тило чинність, розпоряд­ження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 07 липня 2021 року № 599/2021-р”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймають до 12 листопада 2021 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, 2, Будинок рад, каб. 144 (в робочі дні).

Проєкт розпорядження

Iнформацiйне повiдомлення

11.10.2021

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації “Про визнання такими, що втра­тили чинність окремих розпоряд­жень голови Хмельницької обласної державної адміністрації”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 22 липня 2021 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, каб. 144 (в робочі дні).

Проєкт розпорядження

Iнформацiйне повiдомлення

22.06.2021

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту Положення про премію обласної державної адміністрації “За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 20 липня 2021 року в електронній формі  (39091603@mail.gov.ua,) та за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1, каб. 119 (в робочі дні).

ПРОЄКТ положення

Iнформацiйне-повiдомлення

21.06.2021

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації “Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством “Хмельницька обласна дитяча лікарня” Хмельницької обласної ради”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 02 липня 2021 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, каб. 144 (в робочі дні).

Проєкт розпорядження

Iнформацiйне повiдомлення

02.06.2021

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації “Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для надання пільг з оплати проїзду”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 02 липня 2021 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, каб. 144 (в робочі дні).

Проєкт розпорядження

Iнформацiйне повiдомлення

02.06.2021

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про нову редакцію Положення про Хмельницьку обласну премію імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки».

Пропозиції та зауваження до проекту розпорядження приймаються до 07 червня 2021 року включно в електронній формі щодня (39091603@mail.gov.ua)  та за тел.:  (0382) 79-31-36.

Проєкт розпорядження
 Додаток
Iнформацiйне-повiдомлення

07.05.2021

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації “Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством “Хмельницький обласний протипухлинний центр” Хмельницької обласної ради”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 23 квітня 2021 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, каб. 144 (в робочі дні).

Проєкт розпорядження

Iнформацiйне повiдомлення

24.03.2021

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації “Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством “Хмельницький обласний серцево-судинний центр” Хмельницької обласної ради”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 21 квітня 2021 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, каб. 144 (в робочі дні).

Проєкт розпорядження

Iнформацiйне повiдомлення

22.03.2021

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації “Про затвердження нормативів доходів громадян від земельних ділянок різних видів призначення на 2021 рік”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 09 березня 2021 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, каб. 144 (в робочі дні).

Проєкт розпорядження

Iнформацiйне повiдомлення

5.02.2021

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Хмельницький обласний медичний центр психічного здоров’я».

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 15 лютого 2021 року в електронній формі щодня (khm_econ@adm-km.gov.ua) та за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, 2, каб. 144 (в робочі дні).

Проєкт розпорядження

Iнформацiйне повiдомлення

15.01.2021

2015 рік

Електронні консультації за 2017 рік

Електронні консультації за 2018 рік

Електронні консультації за 2019 рік

Електронні консультації за 2020 рік