Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

02.02.2016 — 09:38
Інформаційна довідка про область

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Обласний центр – м.Хмельницький
(герб області затверджено рішенням ХХІІ
сесії Хмельницької обласної ради 21.03.2002)

Адреса облдержадміністрації:
Поштовий індекс 29005, м. Хмельницький,
майдан Незалежності, Будинок Рад
Код  0382 Телефон: 76–50–24, факс: 76–51–72
Електронна пошта: regadm@adm-km.gov.ua

Обласний центр   м. Хмельницький

Адреса  Хмельницької обласної державної адміністрації:
Поштовий індекс 29005, м. Хмельницький,
майдан Незалежності, Будинок Рад
Код  0382 Телефон: 76–50–24, факс: 76–51–72
Електронна пошта: regadm@adm.km.ua

Загальні відомості про область

Дата утворення: 22 вересня 1937 року.
Площа: 20,6 тис. кв. км., що становить 3,4% території України.
Відстані від м. Хмельницького до м. Києва: залізницею 366 км.
автошляхом 384 км.
Географічні дані:
Область розташована на  південному  заході Східно-Європейської рівнини  в  зонах лісостепу і  змішаних лісів (Полісся). По території  області протікає понад 3 тисячі річок і потічків. Найбільші ріки – Дністер, Південний Буг, Горинь, Случ, Збруч, Смотрич. Найбільші водосховища – Дністровське  та Щедрівське на Південному Бузі.
Клімат помірно-континентальний.         Середньорічні температури: літня – плюс 19 градусів, зимова – мінус 3 градуси. Максимальна літня температура – плюс 36-38 градусів, зимова – мінус 31-35 градусів. Кількість опадів – 510-580 мм (середньорічна). Ґрунти переважають сірі опідзолені та чорноземи.

Кордони:
Хмельниччина межує на сході – з Вінницькою, на заході – з Тернопільською, на північному заході – з Рівненською, на півночі – з Житомирською та на півдні – з Чернівецькою областями. Працює Подільська регіональна митниця, у Хмельницькому аеропорту діє пункт пропуску через державний кордон України.

Адміністративно-територіальні одиниці:
Міст обласного значення – 6
Міст районного значення – 7
Селищ міського типу – 24
Сільських населених пунктів – 1411

Кількість районів                     – 20

Чисельність населення     –  1301,2 тис. осіб
у тому числі:    міського –  730,3 тис. осіб, сільського –  570,9 тис.осіб

Коротка історична довідка

22 вересня 1937 року  Постановою ЦВК  СРСР було утворено Кам’янець – Подільську область з центром у місті  Кам’янці – Подільському. Новоутворена   область  займала площу 20541 кв. км. (3,3% території  УРСР), у якій проживало 1615,4 тис. чоловік. До її складу входили 36 адміністративних районів, 3 міста обласного підпорядкування (Кам’янець – Подільський, Проскурів та Шепетівка), 8 міст районного підпорядкування,  22 селища міського типу, 474 сільські ради.
У травні 1941 року обласний центр з міста Кам’янця – Подільського було перенесено до міста Проскурова, але Велика Вітчизняна війна 1941- 1945 років зупинила цей процес.
У роки окупації  територія області увійшла до складу генеральної округи Волинь – Поділля. На її території було створено дев’ять адміністративних округів: Кам’янець – Подільський, Дунаєвецький, Ярмолинецький, Проскурівський, Летичівський, Старокостянтинівський, Антонінський, Ізяславський та Шепетівський.
Для відновлення зруйнованого війною господарства області держава виділила 56 млн. карбованців. За рахунок цих коштів на території області до кінця 1950 року було введено в дію 440 промислових підприємств. Валова продукція промисловості досягла 95% довоєнного рівня.
На честь видатного державного діяча і полководця Богдана Хмельницького та в ознаменування 300 – річчя возз’єднання  України з Росією Указом Президії Верховної Ради УРСР від 16 січня 1954 року місто Проскурів було перейменовано на Хмельницький, а область з Кам’янець – Подільської – на Хмельницьку.
За значні досягнення  у  галузі сільського господарства 16 лютого 1958 року область  була нагороджена орденом Леніна.
Згідно Указу Президії Верховної Ради УРСР від 30 грудня 1962 року,  в зв’язку з укрупненням сільських районів на території  УРСР, у Хмельницькій області сформовано 10 районів: Волочиський, Городоцький, Дунаєвецький, Ізяславський, Кам’янець-Подільський, Красилівський, Летичівський, Старокостянтинівський, Шепетівський та Ярмолинецький.
У  січні 1965 року, з метою покращання адміністративного управління, Указом Президії УРСР було об’єднано обласну промислову і сільські ради депутатів трудящих в єдину обласну раду депутатів трудящих. Замість 10 на території області було утворено 16 районів.
Післявоєнні роки відзначаються подальшим розвитком усіх галузей промисловості. Якщо у 1951 році підприємства області досягли довоєнного рівня  випуску валової продукції, то протягом  1951 – 1970 рр.  до ладу стало понад 100 нових промислових підприємств. В області  почали діяти такі заводи, як: трансформаторних підстанцій, «Трактородеталь»,  радіотехнічний, цементний, електромеханічний, приладобудівний, кабельний, Кам’янець-Подільський цукровий, Деражнянський і Дунаєвецький плодоконсервні, Шепетівський м’ясокомбінат тощо. Вироби промислових підприємств  області експортувалися у 50 країн світу.
Зростала матеріально – технічна база у сільському господарстві.  Галузь з кожним роком технічно вдосконалювалася, що позитивно позначилося на рівні рентабельності господарств.
Докорінні зміни відбулися в економіці області у процесі реформ за роки незалежності України.
За цей час здійснено реформування економічних відносин, проведено   приватизацію підприємств державної власності, земельну реформу, а також  реформування колишніх колгоспів в агроформування ринкового типу, засновані на приватній власності на землю і майно. Введено в експлуатацію нові промислові підприємства, найбільше з них ВП Хмельницька АЕС. Щодня ВП ХАЕС виробляє 48 млн.кВтг електроенергії, що при роботі двох енергоблоків складає 7,6% від загального виробництва електроенергії в Україні.
Масового розвитку набула підприємницька діяльність.
Нині можна назвати багато підприємств, колективів, особистостей, котрі є гордістю нашого регіону. Це, зокрема, ПАТ агрофірма “АВІС”, ПАТ “Укрелектроапарат”, ДП “Новатор”, ПАТ “Подільський цемент”, Волочиський машинобудівний, Красилівський агрегатний заводи. Ці та ряд інших підприємств випускають продукцію, яка цінується не лише в Україні, а й за її межами.
Хмельниччина пишається здобутками своїх аграріїв – Василь Петринюк (ТОВ “Старт” с.Новоставці Теофіпольського району), Петро Іващук (ТОВ “Науково-виробнича фірма “Перлина Поділля” с.Квітневе Білогірського району) та Михайло Шаповал (сільськогосподарський кооператив “Летава” с.Летава Чемеровецького району) удостоєні почесного звання Герой України, а Василь Мастій (ТЗОВ «Святець» с.Святець Теофіпольського району) нагороджений орденом «За заслуги» трьох ступенів.
В області поліпшилася зовнішньо-економічна діяльність, налагоджено партнерські відносини з багатьма країнами, що дозволяє залучати інвестиції. За останні три роки розширилась географія зовнішньої торгівлі і у минулому році здійснювалась у 105 країнах світу, зріс обсяг експорту продукції.
Здійснюються заходи, спрямовані на освоєння мінерально-сировинної бази краю, розвиток санаторно-курортних і рекреаційних зон, туризму. Яскравим прикладом цього є  перлина Подільського краю, — курорт Сатанів. Він має ще одну назву — Подільська Швейцарія. Тут на маленькій ділянці землі знайдено шість мінеральних джерел різних по складу і унікальних за своїми лікувальними властивостями.

Природні ресурси (корисні копалини)

На території Хмельницької області Державним балансом обліковується 316 родовищ корисних копалин та 62 ділянки підземних прісних, мінеральних та столових вод.
На території області є досить значні розвідані ресурси карбонатної сировини для вапнування кислих грунтів – 9 родовищ із запасами 10,5 млн. тонн.
Область є одним з головних постачальників карбонатної сировини для цукрової   промисловості   України.   Держбалансом   обліковується 6 родовищ вапняків, запаси яких складають 147,8 млн.тонн (41,8% від запасів в Україні). В промисловій розробці перебуває 2 родовища – Вербецьке (діл. Вербка Південна), Нігинсько-Вербецьке із загальною кількістю запасів 50,4 млн.тонн.
В останні роки забезпечується висока ефективність використання сапонітових глин та виготовлених на їх основі добрив для мінералізації піщаних грунтів Полісся, рекультивації ґрунтів забруднених радіонуклідами, а також, як мінеральних добавок для відгодівлі тварин і птиці та як консервантів кормів у сільському господарстві.
Завершена детальна розвідка Варварівського родовища у Славутському районі, як найбільш перспективного. Затверджені запаси сапонітових глин Варварівської і Ташківської ділянок кількістю 22663,5 тис.тонн.
В області обліковується 13 родовищ вапняків для випалювання на вапно з загальними запасами 30115,99 тис.тонн, з яких 3 родовища перебувають у промисловій експлуатації – Гуменецьке в Кам’янець-Подільському районі, у Старокостянтинівському районі Веснянське родовище та у Городоцькому районі – Матвійковецьке родовище.
Держбалансом враховано 3 родовища гіпсу з загальними запасами 19,095 млн.тонн. В промисловій розробці перебуває Кудринецьке родовище гіпсу (Кам’янець-Подільський р-н). Питні та технічні підземні води в Хмельницькій області для господарсько-питного і виробничо-технічного водопостачання розвідані на 48 ділянках.

Заповідники

  • державний історико – культурний заповідник «Межибіж»;
  • національний природний парк «Подільські Товтри»
  • державний історико – культурний заповідник «Самчики»;
  • національний історико – архітектурний заповідник «Кам’янець»?

 

Структура земельного фонду:

Розподіл земель за цільовими призначеннями та функціональним використанням

тис.га

Всього

2062,9

у тому числі:

Сільськогосподарські угіддя (що становить 3,8 % від площ с/г угідь України)

1566,3

з них рілля:

1252,5

Ліси та інші лісовкриті площі

287,6

Забудовані землі

85

Землі водного фонду

62,5

Інші землі

61,5

Питома вага області в економіці України за обсягом

%

реалізованої промислової продукції

1,5

продукції сільського господарства

капітальних інвестицій1

1,9

експорту товарів

0,9

імпорту товарів

0,6

обороту роздрібної торгівлі

2,5

1 – за січень-вересень 2014 року
        
Промисловість

 Галузева структура промисловості по видах економічної діяльності

Питома вага, %

Промисловість

100,0

Добувна промисловість і розроблення кар’єрів

0,9

Переробна промисловість

70,6

з неї:  
виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів

30,6

текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів

2,2

виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність

1,9

виробництво хімічних речовин і хімічної продукції

0,4

виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції

17,5

металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім виробництва машин і устаткування

4,9

машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування

10,4

Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря

27,8

Забір, очищення та постачання води

0,5

Промислове виробництво
Промислове виробництво за останні три роки:     2012 рік – 101,2%;
2013 рік – 97,6%;
2014 рік – 97,3 відсотка.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу – 13771,9 гривні.

Фінансовий стан підприємств
Частка збиткових підприємств за січень-вересень 2014 року – 33,4 відсотка.
(інформацію за 2014 рік буде оприлюднено після 15 квітня 2015 року)

І. Виконання місцевих бюджетів області за 2014 рік, в т.ч.:

 

1) доходи місцевих бюджетів (по загальному та спеціальному фондах):

7122869,1 тис.грн.

– з врахуванням дотацій, отриманих з державного бюджету

5132398,5 тис.грн.

– без врахування дотацій з державного бюджету

2334869,4 тис.грн.

2) видатки місцевих бюджетів (без врахування субвенцій з державного бюджету та вилучення до державного бюджету)

4961970,4 тис.грн.

ІІ.  Доходи місцевих бюджетів на одну особу (по загальному та спеціальному фондах):

5449,8 грн.

– з врахуванням дотацій з державного бюджету

3926,9 грн.

– без врахуванням дотацій з державного бюджету

 1786,4грн.

ІІІ. Податкові надходження на одну особу (по загальному та спеціальному фондах)

1499,7грн.

ІV. Частка простроченої заборгованості у загальній сумі заборгованості (по загальному та спеціальному фондах):

– дебіторської

92,3%

– кредиторської

19,5 %

Іноземні інвестиції:
Обсяг на одну особу – 145,4 доларів США

Зовнішньоекономічна діяльність:
Експорт товарів за 2014 рік – 506,3 млн. доларів США,
Темп приросту експорту товарів – 103,6%  до 2013 року,
Імпорт товарів за 2014 рік – 346,9 млн. доларів США,
Темп приросту імпорту товарів – 71,6%  до 2013 року,
Сальдо зовнішньої торгівлі товарами – додатне 159,4 млн. доларів США.          

Митниці

Назва митного органу / підрозділу

Кількість

Хмельницька митниця

1

Міжнародний пункт пропуску

1

Митні пости

3

Транспортний комплекс і зв’язок

Залізничний транспорт

Наявність підприємств

15

один.

Залізничних станцій

51

один.

Авіаційний транспорт

Наявність: авіакомпаній

2

один.

                  аеропортів

1

один.

Автомобільний транспорт

Підприємств (АТП)

138

один.

Виконують перевезення

                 пасажирські

35

                 вантажні

103

Наявність автомобільних доріг

7176,8

км.

Загальнодержавного

845,1

км.

Республіканського

км.

Місцевого значення

6323,7

км.

Морський й річковий транспорт

підприємств

один.

вантажний

один.

пасажирський

один.

Порти: морський

один.

             річковий

один.

Зв’язок загального користування:
Наявність телефонного зв’язку у містах

204,4

тис. апаратів

селах

66,2

тис. апаратів

Міських телефонних станцій

106

один.

Сільських телефонних станцій

553

один.

Наявність вишок мобільного зв’язку

452

один.

Кількість абонентів мобільного зв’язку

1184332

один.

Кількість основних телефонів на 100 жителів

20,6

один.

Поштові заклади

один.

Кількість працюючих

Наявність відділів у містах

75

923

Районних, сільських

414

1594

                 Сільське господарство  

Кількість агропромислових формувань, всього       

1 588

у тому числі:

Колективних сільгосппідприємств

24

Приватних підприємств

102

Господарських товариств

322

Фермерських господарств

1091

Інших суб’єктів господарювання

49

Структура валового виробництва сільського господарства

100

рослинництво, %

72,3

тваринництво, %

27,7

Виробництво сільгосппродукції на одну особу (усі категорії господарств), грн.

10 202

Виробництво
основних видів сільськогосподарської  продукції

 

Виробництво рослинницької продукції (усі категорії господарств) тис. тонн

Середня урожайність на 1 га, ц

зерно та зернобобові культури

3 289,1

60,9

цукровий буряк

2 362,7

532,1

соняшник

87,5

25,3

інші культури (ріпак)

209,6

32,9

 

 

Виробництво тваринницької продукції (усі категорії господарств)

 

одиниця виміру

м’ясо (реалізація)

95,9

тис. тонн

молоко

602,9

тис. тонн

яйце

1 928,7

млн. шт.

риба

602,1

тонн

Споживчий ринок

Кількість підприємств торгівлі

11315

один.

з них: магазинів

9135

один.

підприємств ресторанного господарства

2180

один.

Зареєстрованих ринків

95

один.

Обсяг роздрібного товарообороту на одну особу (у середньому за рік)

17293,4

грн.

Питома вага підприємств споживчих товариств в обсязі роздрібного товарообороту області

1,0

%

Обсяг роздрібного товарообороту  системи споживчої кооперації на одну особу (у середньому за рік)

166,9

грн.

Мале підприємництво

Кількість малих підприємств**

6519

один.

Середньооблікова чисельність працюючих на малих підприємствах**

41788

чол.

Обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг) малими підприємствами**

9169771,2

тис. грн.

Частка реалізованої продукції (робіт, послуг) малими підприємствами від загального обсягу реалізованої продукції**

26,3

%

Питома вага надходжень від підприємств малого бізнесу до бюджетів усіх рівнів***

24,8

%

Кількість зареєстрованих підприємців, фізичних осіб***

61850

один.

  1. ** – за даними Головного управління статистики в області на 01 січня 2014 року
  2. *** – за даними Головного управління ДФС в області на 01 січня 2015 року

Соціальна сфера.

Соціальний захист

Чисельність пенсіонерів, які отримують пенсії, всього

420928

чол.

у тому числі:

 

за віком

300477

чол.

по інвалідності

69918

чол.

за вислугою років

23756

чол.

які отримують соціальні пенсії

3887

чол.

в разі втрати годувальника

22858

чол.

довічне грошове утримання суддів

32

чол.

Із загальної кількості пенсіонерів:

Міністерства оборони України

13730

чол.

Міністерства внутрішніх справ України

5177

чол.

Служби безпеки України

1111

чол.

Виплата пенсій, соціальних допомог

Місячній фонд

700653,5

тис. грн.

Заборгованість з виплати пенсій

грн.

Заборгованість з виплати соціальних допомог

грн.

Заробітна плата

Середньомісячна заробітна плата за 2014 рік

2878,3

грн.

Фонд оплати праці штатних працівників за 2014 рік

7804690,4

тис. грн.

Рівень життя

Наявні доходи населення (за 2013 рік)

29865

млн. грн.

Темп росту реальних доходів населення (за 2013 рік у % до  2012 року)

105,7

%

Номінальний дохід на одну особу (за 2013 рік)

22789,0

грн.

Заборгованість заробітної плати

Всього (станом на 01.01.2015 р.)

8472,9

тис. грн.

В економіці всього (станом на 01.01.2015 року)

8472,9

тис .грн.

в т.ч. в сільському господарстві (станом на 01.01.2015 року)

639,7

тис. грн.

В бюджетній сфері

тис. грн.

Заборгованість державного бюджету

тис. грн.

Заборгованість місцевого бюджету

тис. грн.

Економічно-активне населення

Всього (віком 15-50 років) за січень-вересень 2014 року

583,2

тис. чол.

у тому числі:

тис. чол.

Працездатного (за січень-вересень 2014 року)

549,7

тис. чол.

Зайняте населення в усіх видах економічної діяльності, усього (віком 15-70 років) (за січень-вересень 2014 року)

530,6

тис. чол.

у тому числі:

тис. чол.

у промисловості

тис. чол.

у сільському господарстві

тис. чол.

в інших галузях

тис. чол.

в державному управлінні

тис. чол.

                                                    
Демографічні дані, тенденції

Народилось (попередні дані за 2014 рік)

14631

чол.

Померло (попередні дані за 2014 рік)

20408

чол.

Щільність населення на 1 кв. км.(станом на 01.01.2014 року)

63

чол.

Міграційні процеси (попередні дані за 2014 рік):

чол.

Прибуло

20550

чол.

вибуло

20523

чол.

Стан ринку праці
Рівень зайнятості (за січень-вересень 2014 року) – 55,6 %
Рівень безробіття (за січень-вересень 2014 року) – 9,0 %.

Освіта

Навчальні заклади
Кількість вищих навчальних закладів Ш-ІУ Рівня акредитації

11

один.
Чисельність студентів

30318

чол.
Чисельність викладачів

2812

чол.
Кількість вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації

18

один.
Чисельність студентів

11326

чол.
Чисельність викладачів

1221

чол.
Кількість професійно-технічних навчальних закладів

34

один.
Чисельність учнів

11965

чол.
Чисельність викладачів

1686

чол.
Кількість денних загальноосвітніх навчальних закладів(діючих)

783

один.
Чисельність учнів

124629

чол.
Чисельність вчителів

18086

чол.
Кількість навчально-виховних закладів
 ( інтернатів)

20

один.
Чисельність учнів    3308 чол.
Чисельність вчителів

545

чол.
Кількість постійних дошкільних закладів закладів(діючих)

784

один.
Чисельність дітей

47225

чол.
Чисельність персоналу (педагогічного)

4589

чол..
Кількість дитячих позашкільних  установ   (будинки творчості та юнацтва, школярів, центри юних техніків, юннатів, туристів, інші)

47

один.
Чисельність дітей

58408

чол.
Кількість шкільних бібліотек

803

один.
Бібліотечний фонд

7667

тис.

Охорона  здоров’я

Медичні заклади

 

 

Кількість лікувальних закладів, поліклінік, амбулаторій, профілакторіїв

81

один.

Кількість ліжок

10447

місць

кількість лікарів

4894

чол.

Забезпеченість лікарями на 10 тис. населення

37,53

чол.

Кількість середнього медичного персоналу

12539

чол.

Кількість санаторіїв-профілакторіїв,

5 санаторіїв в підпорядкуванні ДОЗ ХОДА

один.

Кількість ліжок

305

місць

Курортно-оздоровчих баз відпочинку

один.

Кількість ліжок

місць

Планова ємність амбулаторно-поліклінічних закладів

25205

відвід. за  зміну

Планова ємність амбулаторно-поліклінічних закладів у розрахунку на 10 тис. населення

193,32

відвід. за  зміну

Кількість ФАПів

909

один.

Кількість працівників ФАПів

1610

чол.

Забезпеченість лікарями на 10 тис. населення

37,53

чол.

Кількість аптек

516

один.

Кількість аптечних пунктів

164

один.

Кількість аптечних кіосків

один.

Кількість працюючих на них :  в аптеках

2012

чол.

в аптечних пунктах

246

чол.

 в аптечних кіосках

чол.

Культура

 

Кількість

 

один.

Філармоній

1

Консерваторій

Театрів

3

Кінозалів

17

Бібліотек

878

Закладів культури клубного типу

50

Музеїв (включаючи філіали)

23

Сільських будинків культури і клубів

1042

Центрів дозвілля

2

Клубів за інтересами

430

Дитячих музичних шкіл

29

Дитячих шкіл мистецтв

17

Дитячих художніх шкіл

11

Перелік найвизначніших пам’яток

Кількість пам’яток

один.

історії

2370

архітектури

250

культури

126

природи

297

археології

255

Видатні історичні постаті області

В галузі Прізвище, ініціали Посада, професія, фах
економіки Шимонович І.І. вчений-економіст, професор, член уряду УНР
  Ткачук Г.І. знатний хлібороб, двічі Герой Соціалістичної праці, голова колгоспу «Україна» Городоцького району
  Павловський М.А. доктор технічних наук, доктор економічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, тричі лауреат Державних премій, народний депутат України ІІ, ІІІ, IV скликань Верховної Ради України
  Шатульський М. основоположник українського фермерського руху в Канаді, згодом – товариства об’єднаних українських канадців, уродженець Теофіпольського району Хмельницької області
історії Смотрицький Г.Д. ректор Острозької академії, здійснив правку «Біблії», написав низку поетичних і прозових творів
  Гальчевський Я.В. активний учасник визвольних змагань, командир армії УНР. Учителював у с. Сахни Летичівського району
  Горшков С.Г. військовий діяч, адмірал флоту, двічі Герой Радянського Союзу
  Бойчук Ю.В. маршал артилерії (1980), Герой Соціалістичної праці (1948). В роки Великої Вітчизняної війни – командир дивізіону, начальник штабу полку, начальник штабу 152-ї армійської артилерійської бригади 2-го Українського фронту. В повоєнні роки працював у Генеральному штабі збройних Сил СРСР. В останні роки життя очолював Головне управління Міністерства оборони Радянського Союзу
культури Глібов Л.І. поет-байкар. Протягом 1855-1858 років працював учителем у с.Чорний Острів Хмельницького району
  Бажан М.П. поет, перекладач, Герой Соціалістичної праці, академік АН України
  Прилюк Д.М. письменник, доктор філологічних наук, професор Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. Народився у с.Божиківці Деражнянського району
  Годованець М.П. поет-байкар
  Завадський М.А. композитор
  Козак С.Д. співак, композитор, народний артист України
  Розвадовський В.К. художник, педагог, пропагандист декоративного мистецтва
  Верейський Г.С. народний художник Російської Федерації, академік
  Широцький К.В. мистецтвознавець, фольклорист, етнограф. У 1918-1919 рр. – професор Кам’янець-Подільського Українського університету
  Заремба В.І. композитор, піаніст і педагог
науки і освіти Смотрицький М.Г. вчений-філолог, письменник
  Смотрицький Г.Д. ректор Острозької академії
  ОгієнкоІ.І. (митрополит  Іларіон) вчений-мовознавець, педагог, політичний і церковний діяч, перший ректор Кам’янець-Подільського державного університету, займав високі посади в уряді УНР
  Щербань М.І. доктор географічних наук, професор, лауреат Державної премії
  Бучинський П.М. природознавець, біолог, зоолог України і Поділля
  Костюк Г.О. літературознавець, історик, письменник, академік НАН України
  Нейко Є.М. професор, з 1987 р. – ректор Івано-Франківського державного медичного університету, академік Академії медичних наук України, Почесний член Академії медицини Польщі
  Федоров С.М. хірург-офтальмолог, член-кореспондент АМН СРСР
  Юзьков Л.П. доктор юридичних наук, професор, академік Академії правових наук України, голова Конституційного суду України (1992)

 Релігія

Назви конфесій

Українська православна церква (Хмельницька єпархія)
Українська православна церква
(Кам`янець-Подільська єпархія)
Українська православна церква
(Шепетівська єпархія)
Українська православна церква Київського Патріархату
Українська автокефальна православна церква
Руська  православна старообрядницька церква (Білокриницька згода)
Українська греко-католицька церква
Римсько-католицька церква
Всеукраїнський союз об`єднань євангельських християн-баптистів
Незалежні релігійні громади євангельських християн-баптистів
Релігійні громади євангельських християн
Асоціація місіонерських церков євангельських християн в Україні
Всеукраїнський союз церков християн віри євангельської (п`ятидесятників) України
Союз вільних церков християн євангельської віри
Церква Божа в пророцтвах в Україні
Хмельницький обласний центр Українського центру об`єднаної церкви християн віри євангельської
Духовне управління християнських церков «Царство Боже в Україні»
Церква Повного Євангелія
Українська християнська євангельська церква
Релігійні громади харизматичного напрямку
Українська уніонна конференція церкви адвентистів сьомого дня
Релігійна організація Свідків Єгови України
Релігійні громади Церкви Христа
Новоапостольська церква
Німецька євангелічно-лютеранська церква
Українська лютеранська церква
Об`єднання іудейських релігійних організацій України
Релігійні громади прогресивного іудаїзму
Незалежна іудейська релігійна громада
Духовне управління мусульман України
Релігійні громади Товариства свідомості Крішни
Релігійні громади Всесвітньої чистої релігії (Сахаджа-йога)
Релігійний центр Священної Ради об`єднання синів і дочок РУНвіри
Духовний центр «Родове вогнище» рідної православної віри
Релігійні громади українських язичників
Церква Назарянина
Релігійні громади месіанського іудаїзму
Вірменська католицька церква
Вірменська апостольська церква
Церква Ісуса Христа святих останніх днів
Незалежні православні громади
Руська православна ста­рообрядницька цер­ква
Євангельська Реформатська церква

Кількість культових споруд в області

Українська православна церква – 926
Українська православна церква Київського Патріархату – 211
Українська автокефальна православна церква – 26
Руська  православна старообрядницька церква (Білокриницька згода) – 5

Руська православна старообрядницька церква (безпопівська згода) – 1

Інші православні релігійні громади – 3
Українська греко-католицька церква – 39
Римсько-католицька церква – 125
Всеукраїнський союз об`єднань євангельських християн-баптистів – 76
Інші релігійні громади євангельських християн-баптистів – 4
Всеукраїнський союз церков християн віри євангельської-п`ятидесятників – 61

Українська християнська євангельська церква – 5

Союз вільних церков християн євангельської віри – 1

Інші релігійні організації християн віри євангельської – 1

Українська уніонна конференція церкви адвентистів сьомого дня – 30
Релігійна організація Свідків Єгови України – 12
Об`єднання іудейських релігійних організацій України – 5

Євангельська реформатська церква – 2

Церкви Повного Євангелія – 3

Релігійні організації церкви Живого Бога – 1

Український центр об’єднаної церкви християн віри євангельської – 4

Вірменська апостольська церква – 1

Українська лютеранська церква – 1

Спортивні об’єкти

Стадіони

42

один.

Спортивні зали

558

один.

Спортивні майданчики

1376

один.

Лижні бази

один.

Стрільбища, тири

288

один.

Плавальні басейни

7

один.

Тренажерні зали

121

один.

Футбольні поля

387

один.

інші спортивні споруди

1073

один.

 

Суспільно-політичні дані.

Органи влади

органи місцевого самоврядування

кількість, один.

депутатів,
чол.

штатних працівників, чол.

Обласна рада

1

102

40

Міські ради (міст обласного значення)

6

281

1180

Районні ради

20

1196

284,5

Міські ради ( міст районного значення)

7

232

133

Селищні ради

24

538

252

Сільські ради

568

8505

2643,75

 

органи виконавчої влади

штатних працівників

Обласна державна адміністрація (всього):

Апарат облдержадміністрації

93

Департаменти

284

Управління

129

Інші структури

63

Районні державні адміністрації (всього):

Апарат райдержадміністрацій

Інші структури

579

1659

 
Територіальні структурні підрозділи центральних органів влади

Назва

Адреса

Головне управління

ветеринарної медицини в області

29000, м.Хмельницький, вул.Чорновола,176/1

Обласний центр з гідрометеорології

29000, м.Хмельницький, вул.Грушевського, 87

Головне управління Держземагенства у Хмельницькій області

29016, м.Хмельницький, вул.Інститутська, 4/1

Державна фінансова інспекція в області

29000, м.Хмельницький, вул.Свободи, 70

Управління Держгірпромнагляду по області

29013, м.Хмельницький, вул.Кам’янецька, 74

Головне управління статистики в області

29000, м.Хмельницький, вул.Театральна, 36

Управління Служби безпеки України в області

29000, м.Хмельницький, вул.Театральна, 19

Головне управління юстиції у Хмельницькій області

29000, м.Хмельницький, вул.Грушевського, 87

Головне управління Пенсійного фонду України в області

29013, м.Хмельницький, вул.Герцена, 10

Обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів

29000, м.Хмельницький, вул.Грушевського, 87

Регіональне відділення Фонду державного майна України по області

29005, м.Хмельницький, вул.Соборна, 75

Сектор Державної інспекції з кон­тролю за цінами в Хмельницькій області

29000, м.Хмельницький, пров.Пушкіна, 11

Обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України

29000, м.Хмельницький, вул.Театральна, 54

Хмельницький обласний військовий комісаріат

29000, м.Хмельницький, вул.Театральна, 64

Територіальна державна інспекція праці в області

29016, м.Хмельницький, вул.Львівське шосе, 10/1

Хмельницька митниця ДФС у Хмельницькій області

29010, м.Хмельницький, вул.Пілотська, 2

Головне управління ДФС у Хмельницькій області

29000, м.Хмельницький, вул.Пилипчука, 17

Управління державної служби Головного управління державної служби України в області

29005, м.Хмельницький,
майдан Незалежності, Будинок рад

Представництво Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в області

29000, м.Хмельницький, вул.Пилипчука, 41

Обласний центр зайнятості

29000, м.Хмельницький, пров.Шевченка, 10

Хмельницький державний центр науки, інновацій та інформації

29000, м.Хмельницький, вул.Свободи, 36

Хмельницьке територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку

29000, м.Хмельницький, вул.Грушевського, 87

Головне управління ДСНС України в області

29008, м.Хмельницький,
вул.Героїв Чорнобиля, ?

Управління Національного банку України в області

29000, м.Хмельницький, вул.Володимирська, 91

Управління МВС України в області

29000, м.Хмельницький, вул.Зарічанська, 7

Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань

29000, м.Хмельницький, пров.Військкоматський, 3

Виконавча дирекція Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівська, 18

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в області

29000, м.Хмельницький, вул.Подільська, 3/1а

Відділення Національної служби посередництва і примирення в області

29000, м.Хмельницький, вул.Соборна, 75

Хмельницьке обласне відділення пошуково-видавничого агенства редколегії серіалу «Книга Пам’яті України»

29005, м.Хмельницький,
майдан Незалежності, Будинок рад

Відділ міграційної служби Державного комітету України у справах національностей та релігій в області

29000, м.Хмельницький,
вул.Грушевського, 87

ДП «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»

29000, м.Хмельницький,
вул.Свободи, 7

Хмельницьке регіональне відділення Державної інноваційної фінансово-кредитної установи

29000, м.Хмельницький,
вул.Театральна, 12

Регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

29000, м.Хмельницький,
вул.Грушевського, 87

Обласне управління лісового та мисливського господарства

29000, м.Хмельницький,
вул.Кам’янецька, 55

 

Судові органи  

Назва

1.

Територіальне управління державної судової адміністрації в Хмельницькій області

2.

Апеляційний суд Хмельницької області

3. Господарський суд Хмельницької області
4. Хмельницький окружний адміністративний суд
5. Білогірський районний суд
6. Віньковецький районний суд
7. Волочиський районний суд
8. Городоцький районний суд
9. Деражнянський районний суд
10. Дунаєвецький районний суд
11. Ізяславський районний суд
12. Кам’янець – Подільський міськрайонний суд
13. Красилівський районний суд
14. Летичівський районний суд
15. Нетішинський міський суд
16. Новоушицький районний суд
17. Полонський районний суд
18. Славутський міськрайонний суд
19. Старокостянтинівський міськрайонний суд
20. Старосинявський районний суд
21. Теофіпольський районний суд
22. Хмельницький міськрайонний суд
23. Чемеровецький районний суд
24. Шепетівський міськрайонний суд
25. Ярмолинецький районний суд

 

Консультативно-дорадчі органи

Назва
Дані про керівника
Колегія обласної державної адміністрації Голова облдержадміністрації
Регіональний комітет з економічних реформ при облдержадміністрації Голова облдержадміністрації
Обласна міжвідомча координаційно-методична рада по правовій освіті населення Голова облдержадміністрації
Обласна робоча група з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств Голова облдержадміністрації
Обласна тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Голова облдержадміністрації
Обласна постійнодіюча комісія з питань розгляду звернень громадян Голова облдержадміністрації
Рада вітчизняних та іноземних інвесторів при облдержадміністрації Голова облдержадміністрації
Громадська рада при обласній державній адміністрації Богачук В.Я.
Обласна рада асоціації сільськогосподарських підприємств Директор ТОВ «Святець»
(Теофіпольський район)
Мастій В.В
Трьохстороння соціально-економічна рада Перший  заступник голови облдержадміністрації
Комісія з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною Перший  заступник голови облдержадміністрації
Обласна комісія у справах альтернативної (невійськової) служби Перший  заступник голови облдержадміністрації
Рада з питань безпечної життєдіяльності населення при облдержадміністрації Перший  заступник голови облдержадміністрації
Обласна Координаційна рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми Перший  заступник голови облдержадміністрації
Обласна спостережна комісія Перший  заступник голови облдержадміністрації
Регіональна комісія з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів в області Перший  заступник голови облдержадміністрації
Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Перший  заступник голови облдержадміністрації
Робоча група при обласній державній адміністрації щодо реалізації в області Проекту «Удосконалення системи соціальної допомоги» Перший  заступник голови облдержадміністрації
Робоча група з підготовки заходів щодо проведення адміністративно-територіальної реформи Перший  заступник голови облдержадміністрації
Робоча група з питань сприяння відновленню платоспроможності суб’єктів господарювання Перший  заступник голови облдержадміністрації
Координаційна рада з питань розвитку підприємництва при облдержадміністрації Перший  заступник голови облдержадміністрації
Регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва в області Перший  заступник голови облдержадміністрації
Спостережна рада з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Перший  заступник голови облдержадміністрації
Комісія з питань сприяння здійсненню контролю за виконанням та охороною надр при облдержадміністрації Перший  заступник голови облдержадміністрації
Комісія облдержадміністрації по вибору місць для будівництва нових і розширення діючих санаторно-курортних і оздоровчих закладів на території курорту “Сатанів” Перший  заступник голови облдержадміністрації
Комісія облдержадміністрації з питань координації роботи щодо контролю за додержанням умов і правил здійснення операцій з металобрухтом Перший  заступник голови облдержадміністрації
Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Заступник голови облдержадміністрації
Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при облдержадміністрації Заступник голови облдержадміністрації
Кординаційна рада зі сприяння формуванню регіональної екологічної мережі, розвитку заповідної справи та збереження біорізноманіття при облдержадміністрації Заступник голови облдержадміністрації
Конкурсна комісія обласної державної адміністрації Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Обласна призовна комісія Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Обласна евакуаційна комісія Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Обласна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Координаційна рада з питань репродуктивного здоров’я при облдержадміністрації Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Державна надзвичайна протиепідемічна комісія при облдержадміністрації Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Регіональна експертна рада державної акредитаційної комісії області Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Обласна комісія з питань захисту суспільної моралі Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Комісія з визначення кандидатур на присудження обласної премії імені Миколи Дарманського у галузі освіти та науки Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Обласна комісія з питань сприяння організації і проведенню допризивної підготовки та підготовки призовників з військово-технічних спеціальностей Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Комісія по розгляду питань з надання грошової допомоги громадянам, які потребують дороговартісного лікування Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Координаційна рада при облдержадміністрації з організації оздоровлення та відпочинку дітей в області Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Комісія з присудження премії облдержадміністрації “За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя” Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Комісія з присудження персональних стипендій для спортсменів “За вагомий внесок у розвиток спорту вищих досягнень” Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Рада з визначення кандидатур на присудження обласної премії у сфері фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Робоча група з координації дій щодо формування, ведення та використання обласного страхового фонду документації Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Рада з визначення кандидатів на відзначення обласними преміями у галузі культури і мистецтва Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Консультативно-координаційна рада з питань сприяння додержанню чинного законодавства про свободу совісті та релігійні організації при облдержадміністрації Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Громадська рада при облдержадміністрації Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Комісія облдержадміністрації по попередньому розгляду пропозицій щодо відзначення державними нагородами України Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Комісія по присудженню персональних стипендій для провідних митців області Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Комісія по присудженню персональних стипендій для обдарованих дітей та творчої молоді Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Обласні редколегії по виданню томів історико-меморіального серіалу “Книга пам’яті України”, “Звід пам’яток історії і культури України по Хмельницькій області”, “Реабілітовані історією” Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації
Комітет з конкурсних торгів облдержадміністрації Заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації

Народні депутати України,обрані в одномандатних виборчих округах

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Ким висунуто

№ округу

1.

Мельник Сергій Іванович

самовисування

№187

2.

Лабазюк Сергій Петрович

самовисування

№188

3.

Шинькович Андрій Васильович

самовисування

№189

4

Мацола Роман Миколайович

Політична партія “Блок Петра Порошенка”

№190

5

Бондар Віктор Васильович

самовисування

№191

6

Герега Олександр Володимирович

самовисування

№192

7

Мельниченко Володимир Володимирович

самовисування

№193

Народні депутати України,
обрані в загальнодержавному багатомандатному виборчому округу

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва політичної партії, блоку, що висунув

Партійність, фракція

1

Гвоздьов Михайло Олексійович Політична партія “Блок Петра Порошенка”

член політичної партії “Блок Петра Порошенка”

2 Ксенжук Олександр Степанович

Політична партія “Народний Фронт”

член політичної партії “Народний Фронт”

Політичні партії (блоки)

В області зареєстровано 1368 районних, 449 міських (у містах обласного значення), 113 міських (у містах районного значення) осередків політичних партій.18 обласних організацій політичних партій мають осередки в усіх районах та містах обласного значення, ще 38у більш ніж половині регіонів області. На сьогодні найбільш структурно розбудованими обласними організаціями політичних партій у регіоні є наступні обласні організації :

№ з/п

Назва партії

Хмельницька територіальна організація партії “Блок Петра Порошенка”
Політична партія “Народний фронт”
Хмельницька обласна організація Політичної партії “Об’єднання Самопоміч”
Хмельницька територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка
Хмельницька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”
Хмельницька обласна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода”
Хмельницька обласна організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Хмельницька обласна організація Комуністичної партії України
Хмельницька обласна організація Соціалістичної партії України
Хмельницька обласна організація Народної партії
Хмельницька обласна організація Єдиного Центру
Хмельницька крайова організація Народного Руху України
Хмельницька обласна організація Партії промисловців і підприємців України
Хмельницька обласна партійна організація Народної Екологічної партії

Громадські організації, об’єднання, спілки

В області зареєстровано 500 громадських утворень. Переважна більшість зареєстрованих громадських організацій, об’єднань, спілок не проводять активної громадської діяльності та є малочисельними. Інформація про окремі громадські організації, що проводили відносно активну роботу у 2014 році:

 

Назва організації

Хмельницька обласна організація Організації ветеранів України
Хмельницька обласна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
Хмельницька обласна організація Українського товариства глухих (УТОГ)
Хмельницька обласна організація Українського товариства сліпих (УТОС)
Хмельницька обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”
Молодіжна громадська організація “Майбутня Україна”
Хмельницьке регіональне товариство “Переселенці”
Хмельницьке обласне об’єднання товариства “Просвіта” ім. Т.Шевченка
Хмельницька обласна громадська організація Подільський центр “Гендерна рада”
Всеукраїнська громадська організація “Українська академія дерматовенерології”
Хмельницька обласна молодіжна громадська організація “Молодий Рух Хмельниччини”
Хмельницька обласна організація Українського товариства охорони природи
Хмельницька обласна громадська організація “Подільська правова ліга”
Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Студентська республіка”
Хмельницька обласна молодіжна громадська організація “Хмельницький обласний центр молодіжних ініціатив”
Хмельницьке обласне козацьке товариство Всеукраїнської громадської організації “Українське Реєстрове Козацтво”
Союз промисловців і підприємців Хмельницької області – Регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців у Хмельницькій області
Хмельницька обласна громадська організація “Об’єднання ветеранів військової служби, правоохоронних органів та учасників бойових дій “Ветеран” Хмельницької області
Громадська організація “Подільська правозахисна фундація”
Товариство споживачів Хмельницької області
Хмельницька крайова організація Всеукраїнського Лікарського Товариства
Хмельницька обласна федерація бойового гопака
Громадська організація «ФОРПОСТ НАРОДОВЛАДДЯ»
Хмельницьке обласне товариство Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»
Хмельницька обласна громадська організація захисту виробничих і майнових прав власників землі
Громадська організація «Автомайдан-Хмельниччина»
Хмельницький окремий козацький курінь ім. І. Нечая Українського козацтва
Хмельницька обласна організація Українського товариства мисливців і рибалок
Хмельницька обласна асоціація лікарів і провізорів
Хмельницький обласний осередок всеукраїнської громадської організації «Фонд сприяння демократичним виборам»
Спілка об’єднань громадян «Асоціація громадських організацій «Народна Сила»
Громадська організація «Люстрація та народний трибунал»
Хмельницька обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Жінки Батьківщини»
Громадська організація «Громадянська оборона Хмельниччини»
Громадське об’єднання «Бойове Братство»
Хмельницька обласна громадська організація «Підприємці Поділля»

 

Благодійні, доброчинні,  громадські фонди, організації

Переважна більшість зареєстрованих благодійних, доброчинних,  громадських фондів, організацій не проводять активної громадської діяльності та є малочисельними. Інформація про окремі громадські організації, що проводили відносно активну роботу у 2014 році:

№ з/п

Назва організації

1.

Хмельницький благодійний фонд “ХЕСЕД БЕШТ” (ХБФ “ХЕСЕД БЕШТ” )

2.

Хмельницький обласний благодійний фонд “Карітас” (ХОБФ “Карітас”)

3.

Регіональна філія Всеукраїнської благодійної організації “АСЕТ” (РФ ВБО “АСЕТ”)

4.

Хмельницький обласний благодійний фонд “СІОН” (ХОБФ “СІОН”)

5.

Хмельницький благодійний фонд “Небайдужі люди” (ХБФ “Небайдужі люди”)

6.

Хмельницький благодійний фонд “Закон та справедливість” (ХБФ “Закон та справедливість”)

7.

Хмельницький обласний благодійний фонд «Благодійний фонд Сергія Лабазюка “Ми поруч”

8.

Благодійна організація “Фонд Родини Кольгофер”

9.

Благодійний фонд «Волонтери Поділля»

10.

Благодійний фонд “Калинка”

11.

Благодійний фонд «Допомога в ім’я розвитку»

Національно – культурні товариства, міжнародні  фонди, організації

№ з/п

Назва

1.

Подільський культурно – просвітницький центр
ім. М.К.Реріха

2.

Подільське молодіжне культурне об’єднання “У майбутнє через культуру”

3.

Обласний осередок Спілки поляків України

4.

Обласна єврейська община

5.

Обласна громадська організація “Руський центр”

6.

Регіональна спілка угорців імені Святого Іштвана

7.

Релігійна організація Мусульманська релігійна громада м. Хмельницького

 

Засоби масової інформації

Газети

№ з/п

Назва

1

“Летичівська газета”

2

“Життя Теофіпольщини”

3

“Прибузька зоря”

4

“Вперед”

5

“Новий Шлях”

6

“Зоря”

7

“Городоцький вісник”

8

“Дунаєвецький вісник”

9

“Край Кам’янецький”

10

“Подолянин”

11

“Ділове місто”

12

“Кам’янецький часопис “Ключ”

13

“Шепетівський вісник”

14

“Нове життя”

15

“Зоря Надгориння”

16

“Партнер”

17

“Вісті Громади”

18

“Трудівник Полісся”

19

“Сільські новини”

20

“Красилівський вісник”

21

“Красилівський замок”

22

“Життя і слово”

23

“Наддністрянська правда”

24

“Нетішинський вісник”

25

“Перспектива”

26

“Колос”

27

“Життя Старокостянтинівщини”

28

“Подільські вісті”

29

“Проскурів”

30

“Сімейна газета”

 

Телебачення

№ з/п

Назва

1 Телеорганізація “Полонський ТВ-канал”
2 Городоцьке районне телебачення
3 ТОВТРК “ФНБ” Дунаївці
4 ЗАТ “Кам’янець-Подільська телерадіокомпанія”
5 ТРК “Контакт Славута” (Славута)
6 Телерадіостудія ХАЕС
7 ХОДТРК “Поділля-Центр”
8 ДПДТА “33 канал”
9 ПЦ “Ексклюзив”
10 “TV7+”
11 МТРК “Місто” Хмельницький

Радіо

№ з/п

Назва

1 Товариство з обмеженою відповідальністю  “Телерадіокомпанія “Всім радіо”
2 Комунальне підприємство “Редакція Славутського міськрайонного радіо”
3 Старокостянтинівське міське радіомовлення
4 Комунальне підприємство “Красилівський телерадіоцентр”
5 Товариство з обмеженою Відповідальністю “Телерадіокомпанія “Подолянин ТV”
6 Міське комунальне підприємство “Муніципальна телерадіокомпанія “Місто”
7 Хмельницька обласна державна телерадіокомпанія “Поділля-Центр”

Електронні ЗМІ (телебачення, радіо: дротове, FM)

№ з/п

Назва

1.

Хмельницька обласна державна телерадіокомпанія “Поділля-Центр”

2.

ХОДТРК “Поділля-Центр” (телебачення)

3.

ПЦ “Ексклюзив”

4

“TV7+”

5

ДП ДТА «33 канал»

Інтернет-видання:

№ з/п

Назва

1. Інформаційне агентство “ВЖЕ ІНФО” (Кам’янець-Подільський)
2 “Всім”
3 “Є”
4 “Незалежний Громадський портал”
5 ІП “Наш Городок”
6 ІА “Ділові Дунаївці”
7 ІП “Волочиськ-інфо”

Наявність радіотрансляційних об’єктів: 11

Наявність телевеж: 11