Новини

19.04.2024 — 14:30
Сергій Тюрін: регіональний офіс “Зроблено в Україні” стане потужним майданчиком для прямого діалогу держави та підприємців

Сьогодні у місті Кам’янець-Подільський відбулося відкриття першого регіонального офісу “Зроблено в Україні” у Хмельницькій області. Представив для подолян нову платформу перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін та заступник міністра економіки Віталій Кіндратів. Участь у заході взяли також народні депутати України та представники місцевого самоврядування.

19.04.2024 — 11:51
Територія Кримського півострова тимчасово окупована рф, а не анексована

Територія Кримського півострова тимчасово окупована рф, а не анексована. Україна в праві застосувати для відновлення та захисту своєї територіальної цілісності всі способи, які необхідні та не заборонені міжнародним правом і національним законодавством.

19.04.2024 — 09:55
На Хмельниччині відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді

17 квітня м. Хмельницький пройшла обласна спартакіада серед допризовної молоді. У спартакіади взяли участь здобувачі освіти з закладів загальної середньої освіти віком від 14 до 17 років з Хмельницької, Волочиської, Староушицької, Шепетівської, Нетішинської та Кам’янець-Подільської територіальної громади.