18.01.2022 — 09:48
Програми відділу архітектури та містобудування ОДА
2021 рік

Створення та ведення містобудівного кадастру Хмельницької області на 2020-2021 роки

Геопортал містобудівного кадастру області являє собою картографічний інтернет-ресурс, що містить систему інструментів перегляду та пошуку містобудівних відомостей, їх візуалізації, завантаження та поширення.

Його мета – забезпечити достовірними відомостями, необхідними для здійснення містобудівної діяльності на території області, усіх, кому необхідна така інформація: органів влади, місцевого самоврядування, потенційних інвесторів, звичайних громадян. Завдяки інформації з геопорталу можна буде дізнатися про  розміщення об’єкта будівництва у планувальній системі області, району, населеного пункту, визначати гранично допустимі умови і обмеження для кожної окремої земельної ділянки з урахуванням державних будівельних норм, стандартів і правил.

Ознайомитися з ресурсом можна за посиланням mbk.adm-km.gov.ua.

Програма створення та ведення містобудівного кадастру Хмельницької області на 2019–2022 роки

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011р. №559 «Про містобудівний кадастр»

Заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності,Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, сувернітет і територіальну цілісність України, на 2020-2021 роки

Рішення від 9 грудня 2021 року №796 “Про організацію та проведення конкурсу на кращий ескізний проект пам’ятника борцям за Волю та Незалежність України”