21.12.2020 — 11:02
Комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення

Інформація щодо виділення коштів у 2019 році на забезпечення доступу осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури області (08.04.2019)

Рішенням 27 сесії Хмельницької міської ради від 14.12.2018 року «Про надання дозволу Хмельницькому комунальному підприємству «Електротранс» на укладання договору фінансового лізингу для придбання тролейбусів та автобусів» передбачено придбання 10 тролейбусів пристосованих для перевезення осіб з обмеженими можливостями (низькопідлогові) на суму 74,22 млн. грн. та 10 автобусів пристосованих для перевезення осіб з обмеженими можливостями (низькопідлогові) на суму 48,6 млн. грн.

Після проведення моніторингу об’єктів соціальної інфраструктури на предмет їх забезпечення засобами доступу до об’єктів для маломобільних груп населення у відповідності до будівельних норм, державних стандартів і правил структурними підрозділами виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради на підпорядкованих об’єктах передбачено 360 тис. грн на влаштування пандусів (пониження бордюрів) та облаштувати 10 наземних переходів попереджувальним маркуванням тротуарів на відстані 70-80 см до бордюра іншоструктурною поперечною смугою рельєфної бруківки.

Рішенням сесії Нетішинської міської ради VII скликання від 23 листопада 2018 року №47/3267 затверджено міську комплексну програму «Турбота» на 2019 рік, де на облаштування, капітальний ремонт і реконструкція та поточний ремонт пандусів і тамбурів до них, приміщень для зберігання інвалідних колясок, з’їзних доріжок для інвалідних колясок до житлових будинків та об’єктів громадського призначення, встановлення поручнів для підтримки у під’їздах та біля під’їздів будинків, де проживають особи з інвалідністю та пристарілі особи передбачено  30,0 тис. грн., на облаштування вулично-шляхової, пішохідної та вело-візкової мережі для зручного і безпечного переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями (пониження бордюрів) –  20,0 тис. грн.

Програма по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями діє у м. Красилів, вона розрахована на період 2019-2023 р.р., загальний обсяг фінансових ресурсів складає 20.9 тис. грн., з них на 2019 рік на пониження бордюрів передбачено 50 тис. грн.

Розроблена Програма по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури на території м. Шепетівка на 2019-2021 роки, загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для її реалізації складає 2871,0 тис. грн.

Програми по забезпеченню безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями затверджені рішеннями сесій районних рад у Городоцькому, Красилівському та Славутському районах.

Станом на 18 лютого 2019 року з місцевих бюджетів для забезпечення доступності мало мобільних груп населення  передбачено123,28 млн. грн.

В зв’язку з тим, що сесії місцевих рад відбудуться у лютому-березні ц. р., більш детальна інформація щодо бюджетних видатків передбачених для забезпечення доступності маломобільних груп населення у 2019 році, буде надана додатково.

З метою формування заходів обласної програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів житлового та громадського призначення до відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації надходять пропозиції від райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських, селищних та сільських рад із зазначенням конкретних заходів та необхідних для їх  реалізації коштів. Програма буде винесена на розгляд сесії обласної ради у 2-му кварталі 2019 року.

Інформація про доступність транспорту та об’єктів транспортної інфраструктури для осіб з інвалідністю у Хмельницькій області станом на 01.12.2020 року

Перелік ЦОВВ, відповідальних за виконання положень  Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю (09.07.2019)

 Протокол он-лайн засідання комітету доступності 02.04.2019

Інформація про доступність транспорту та об’єктів транспортної інфраструктури для осіб з інвалідністю у Хмельницькій області на 29.12.18 (27.12.18)

Забезпечення доступності транспортної інфраструктури Хмельницької області для осіб з інвалідністю у 3-му кварталі 2018 року та пріоритетні кроки/заходи із забезпечення доступності транспортної інфраструктури у 4-му кварталі 2018 року ( 8/10/18)

Дорожня карта безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до обєктів громадського призначення