02.03.2023 — 16:30
Фінансово-кредитна підтримка

“До уваги суб’єктів підприємництва!”

В рамках реалізації заходів програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021-2023 роки (далі – Програма) передбачено пільгове кредитування суб’єктів підприємництва за рахунок обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів (бізнес-планів) у пріоритетних напрямках діяльності, визначених Програмою.

Фінансово-кредитна підтримка надається через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області на умовах:

– конкурсного відбору інвестиційних проектів (бізнес-планів);

– співфінансування інвестиційного проекту (бізнес-плану) за рахунок власних коштів (майнової участі);

– забезпечення фінансових зобов’язань (застави);

– на термін від одного до трьох років.

Відсоткова ставка за користування кредитом затверджується Інвестиційною радою Фонду конкретно по кожному проекту за ставкою, що не перевищує рівень 1,5 облікової ставки Національного банку України, яка діяла на дату прийняття рішення про надання фінансово-кредитної допомоги.

Детальні умови участі у конкурсному відборі та основні засади проведення конкурсу визначено у Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва.

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, каб. 401, тел. (067) 916-34-43, (0382) 79-57-81. Контактна особа – Коц Олена Лерівна.

Програма розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021-2023

Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва

Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на часткове відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів

 

23.04.2018