22.07.2021 — 09:34
Запобігання проявам корупції

 

До уваги представників громадськості та експертів!

   У зв’язку із підготовкою проєкту антикорупційної програми Хмельницької обласної державної адміністрації на 2021-2023 роки, на підставі статті 19 Закону України “Про запобігання корупції”, обласною державною адміністрацією видано розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 20.07.2021 року за № 617/2021-р «Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Хмельницької обласної державної адміністрації».

З метою визначення правових, організаційних та інших заходів, направлених на мінімізацію проявів корупції, впровадження ефективного контролю та управління виявленими корупційними ризиками, врахування думки громадськості щодо повноти визначення чинників корупційних ризиків у діяльності посадових осіб Хмельницької обласної державної адміністрації, що можуть сприяти скоєнню ними корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, запрошуємо експертів, представників громадськості долучитись до процесу ідентифікації корупційних ризиків. Визначальним фактором врахування Ваших пропозицій є зазначення у них чинників корупційного ризику у діяльності/бездіяльності посадових осіб облдержадміністрації та спрямованість запропонованих механізмів на ліквідацію або мінімізацію умов (причин) виникнення корупційних ризиків шляхом надання пропозицій за наступною формою:

№ з/п Функції, завдання облдержадміністрації, її структурного підрозділу Чинники корупційного ризику, що можуть сприяти скоєнню корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією Пропозиції щодо заходів із усунення (зменшення) рівня корупційного ризику
       

 

Пропозиції просимо надавати не пізніше 06 серпня 2021 року на електронну адресу: antycorr@adm–km.gov.ua

   Представники громадськості, експерти, які володіють знаннями про внутрішнє і зовнішнє середовище обласної державної адміністрації та мають досвід роботи у сфері її діяльності можуть подати заяву про включення їх до складу комісії з оцінки корупційних ризиків обласної державної адміністрації та з питань підготовки антикорупційної програми Хмельницької обласної державної адміністрації на 2021 – 2023 роки.

 

Контактна особа:

П’ятницький Андрій Васильович

завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції

Хмельницької обласної державної адміністрації.

тел. 76-53-88;

поштова адреса: 29005, м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок Рад

Обласна державна адміністрація інформує, що триває щорічна кампанія декларування.

         На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Національного агентства), за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/, з’явилися нові роз’яснення в оновленому форматі від 03 лютого 2021 року щодо декларування. Просимо суб’єктів декларування врахувати вищезазначені роз’яснення під час заповнення електронної щорічної декларації за 2020 рік.

Одночасно повідомляємо, що всі дані необхідні для заповнення декларації, можна отримати дистанційно з електронних реєстрів за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Перелік ресурсів, які допоможуть вам у пошуку необхідної інформації:

 • Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (https://bit.ly/36uTwlH) – містить інформацію, яку необхідно зазначити у розділах 3 «Об’єкти нерухомості» та 4 «Об’єкти незавершеного будівництва» декларації;
 • Офіційний електронний портал Держгеокадастру України (https://land.gov.ua/) – містить відомості про власників та користувачів земельних ділянок, які потрібно зазначити у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» та 4 «Об’єкти незавершеного будівництва» декларації;
 • Електронний кабінет водія (https://bit.ly/2YyQsSw) – інформація знадобиться при заповненні розділу 6 «Цінне рухоме майно – транспортні засоби»;
 • Електронний кабінет на сайті Державної податкової служби України (https://cabinet.tax.gov.ua/) – містить відомості про доходи.

Ознайомитися з повним переліком ресурсів, де можна знайти необхідну інформацію, можливо на сайті Національного агентства за посиланням: https://bit.ly/3twOejs.

Нагадуємо, що кампанія декларування 2021 року триває до 31 березня.

Роз’яснення 2021

Декларування у 2021 році

 

 

Антикорупційне законодавство

Конституція України

Закон України «Про місцеві державні адміністрації»

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Закон України «Про запобігання корупції»

Закон України «Про державну службу»

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції»

Закон України «Про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції” щодо викривачів корупції»

Закон України «Про звернення громадян»

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Закон України «Про Національну поліцію»

Закон України «Про прокуратуру»

Закон України «Національне антикорупційне бюро України»

Закон України «Державне бюро розслідувань»

 

ПЕРЕЛІК НПА, МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У РОБОТІ УПОВНОВАЖЕНИХ ПІДРОЗДІЛІВ (ОСІБ)

 

 

АНТИКОРУПЦІЙНІ ЛІНІЇ ПРЯМОГО ЗВ‛ЯЗКУ

Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції

Прокуратура Хмельницької області

29000, м. Хмельницький, провулок Військоматський, 3

                Приймання повідомлень на “телефон довіри” проводиться у робочий час щодня, крім вихідних за номером (0382) 75-51-39, (0432) 32-92-32, а на “електронну пошту довіри” korrupcia.vin@gp.gov.ua – цілодобово.

Управління служби безпеки України у Хмельницькій області

29000 м. Хмельницький, вулиця Героїв Майдану, 19

            Цілодобово за безкоштовним номером 0 800 501 482 або на електронну скриньку callcenter@ssu.gov.ua на засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити в СБУ про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, а також корупційні дії чиновників.

Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Хмельницькому

            Поширює свою діяльність на Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку області.

29001, м. Хмельницький, вулиця Пилипчука, 28

Контактний номер телефону (черговий) +38 098 777 34 02

Для запитів на публічну інформацію public@hm.dbr.gov.ua

Для повідомлень про злочин zlochyn@hm.dbr.gov.ua

Для звернень громадян public@hm.dbr.gov.ua

Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області

29001, м. Хмельницький, вулиця Зарічанська, 7

            Якщо ви хочете повідомити про правопорушення, пов’язане з корупцією, дзвоніть на безкоштовну гарячу лінію, вона працює цілодобово:

0-800-50-02-02

Також ви можете подзвонити на телефони довіри чи відправити листа на електронну пошту довіри у вашій області stop_corruption.khmelnitsky@dis.np.gov.ua

Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Національної поліції України, телефон: (044) 254 93 90, upzkpl@police.gov.ua

            З питань вчинення корупційних діянь з боку посадових осіб обласної і районних державних адміністрацій

Хмельницька обласна державна адміністрація

29005, м. Хмельницький майдан Незалежності, Будинок Рад

            Головний спеціаліст (з питань запобігання та виявлення корупції) апарату облдержадміністрації П’ятницький Андрій Васильович, тел. (0382)-76-53-88, antycorr@adm–km.gov.ua.

Повідом про корупцію*

Національне антикорупційне бюро України

            Львівське територіальне управління (юрисдикція поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області):

79007, вулиця генерала Грекова, 3, у м. Львові

спеціальна телефонна лінія: 0-800-213-200

телефон: (032) 226-76-75

e-mail: lviv@nabu.gov.ua

Національне агентство з питань запобігання та виявлення корупції

01103м. Київ, бульвар Дружби народів, 28,

e-mail: info@nazk.gov.ua

Повідомити про корупційне правопорушення +38(044)200-06-91
понеділок – п’ятниця: з 9-ї год до 18 год із щоденною перервою з 13 год до 13 год 45 хв;
в автоматичному режимі через автовідповідач: понеділок – п’ятниця з 18 год до 9 год та цілодобово у неробочі дні (святкові та вихідні)

 

Посадова інструкція головного спеціаліста (з питань запобігання та виявлення корупції) апарату адміністрації

Про затвердження Порядку взаємодії головного спеціаліста (з питань запобігання та виявлення корупції) з відділом з питань персоналу та нагород апарату адміністрації з метою обліку суб’єктів декларування та перевірки факту подання ними декларацій за відповдіний період

 

Внутрішні та регулярні канали повідомлень про можливі факти корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

          Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.

Викривач – фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Відповідно до ч. 4 ст.53, ч.1 та п.4 ч.2 ст. 53-1 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закону) в обласній державній адміністрації створені та функціонують внутрішні та регулярні канали повідомлень про можливі факти корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону.

Через внутрішні канали викривачі мають можливість повідомити про факти корупційного правопорушення безпосередньо голову обласної державної адміністрації або головного спеціаліста (з питань запобігання та виявлення корупції) апарату адміністрації (далі – уповноважена особа).

Викривачі можуть повідомити про факти корупційних правопорушень через наступні регулярні канали:

 • письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу 29005, м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок Рад;
 • через поштову скриньку, яка розміщена в холі адмінбудівлі Будинку Рад, за адресою: майдан Незалежності, м. Хмельницький;
 • через уповноважену особу в приміщенні Будинку Рад, кабінет №312 або за телефоном (0382)-76-53-88 (будні дні з 9:00 до 17:15);
 • через офіційний веб-сайт обласної державної адміністрації https://www.adm-km.gov.ua (далі – сайт) засобами електронного зв’язку шляхом направлення повідомлення через офіційні електронні пошти:
 • antycorr@adm–km.gov.ua – головний спеціаліст (з питань запобігання та виявлення корупції) апарату адміністрації;
 • cpl@adm-km.gov.ua – відділ роботи із зверненнями громадян апарату адміністрації;
 • infozapyt@adm-km.gov.ua – сектор забезпечення доступу до публічної інформації апарату адміністрації;
 • через безкоштовну «гарячу» телефонну лінію обласної державної адміністрації (0382) 76-57-82 (графік роботи «гарячої лінії» – https://www.adm-km.gov.ua/?page_id=158);
 • під час особистого та виїзних прийомів громадян керівництва обласної державної адміністрації (графіки яких розміщені на сайті https://www.adm-km.gov.ua/?page_id=156 та https://www.adm-km.gov.ua/?page_id=160);
 • електронним повідомленням, зразок розміщений на головній сторінці офіційного веб-сайту обласної державної адміністрації https://www.adm-km.gov.ua.

Викривач самостійно може визначати, які канали використовувати для повідомлення про можливі факти корупційних правопорушень.

Викривач може здійснити повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону, використовуючи форму повідомлення, розміщену на головній сторінці офіційного веб-сайту облдержадміністрації, з позначкою «Повідом про корупцію», по протоколу HTTPS, який гарантовано зберігає анонімність повідомлення і викривача.