Новини

17.04.2024 — 23:15
Окупант повинен втрачати, і кожна їхня втрата – це сила України – звернення Президента

Щойно взяв участь у роботі Європейської ради, були всі лідери нашої Європи. Я вдячний Шарлю Мішелю, пану Президенту Євроради, Урсулі фон дер Ляєн, пані Президентці Єврокомісії, та всім керівникам європейських держав та урядів за незмінну увагу до України.

17.04.2024 — 15:30
В області розпочався проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату»

Сьогодні в обласному центрі відбулася установча зустріч щодо старту пілотного проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» у Хмельницькій області. Привітав учасників засідання із початком реалізації такої важливої ініціативи заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв. Участь в заході також взяли представники обласної влади, профільних підрозділів ОВА, служб соціальної сфери та територіальних громад області.

17.04.2024 — 14:12
Володимир Юр’єв поспілкувався із представниками Хмельницької обласної організації ветеранів України

16 квітня відбулося засідання Хмельницької обласної організації ветеранів України, участь в якому взяв заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

17.04.2024 — 11:22
Хмельниччина долучилась до Всеукраїнської акції «Стійкість молоді – сила нації»

Сьогодні, в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», започаткованої за ініціативи першої леді Олени Зеленської, на Хмельниччині відбулася Всеукраїнська акція «Стійкість молоді – сила нації». Ця подія покликана привернути увагу молоді до відновлення психологічного здоров’я і допомоги в подоланні стресу, спричиненого війною, шляхом залучення до різноманітних активностей.

17.04.2024 — 10:55
Продовжує діяльність робоча група «Прозорість і Підзвітність» при Хмельницькій ОВА

На черговому засіданні робочої групи були розглянуті питання доцільності та дотримання законодавства під час проведення публічних закупівель територіальними громадами області.