Новини

18.04.2024 — 21:23
Є важливі результати нашого внутрішнього оборонного виробництва – звернення Президента

Перше – селектор, ключові доповіді. Головком – щодо фронту, наших операцій і результатів. Міністр оборони – щодо постачання зброї, техніки та комунікації з партнерами. Були важливі результати нашого внутрішнього оборонного виробництва: зокрема, вдалося збільшити кількість «Богдан», які ми робимо щомісячно, вже до 10 на місяць. Це хороший результат. Загалом у виробництві зброї є позитивні речі.

18.04.2024 — 19:07
На Хмельниччині відбулась міжвідомча нарада щодо створення та функціонування індустріальних парків в області

Сьогодні під головуванням першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна відбулось обговорення поточної діяльності та державної підтримки індустріальних парків, перспектив утворення нових та обмін досвідом роботи у сфері індустріальних парків

18.04.2024 — 15:07
Запрошуємо жителів краю відвідати виставку міжнародного проекту «Ляльки для ненароджених»

Сьогодні в Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж» розпочалася виставка міжнародного проекту «Ляльки для ненароджених». Завітала на її відкриття директор Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Інна Михайлова.

18.04.2024 — 13:24
Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

18.04.2024 — 13:16
Стартував ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, за підтримки міністерств і відомств, у березні-червні 2024 року проводить ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю право на життя». Це відкритий захід, що проводиться з метою привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвитку відносин у […]

18.04.2024 — 09:23
Як отримати пільги на харчування у школах і садочках?

Українські школярі та діти дошкільного віку можуть отримати пільгове харчування у школах і садочках відповідно до:
● державних нормативних документів;
● рішень органів місцевого самоврядування;
● проектів фінансової допомоги донорських організацій.