Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

10.02.2016 — 11:59
Посадові особи які перебувають у стані перевірки

Керівництво обласної державної адміністрації.

Самолюк Оксана Миколаївна – керівник апарату адміністрації

Апарат обласної державної адміністрації.

Ткачук Сергій Петрович – Радник патронатної служби при голові обласної державної адміністрації

П’ятницький Андрій Васильович – Головний спеціаліст (з питань запобігання корупції)

 

 

Структурні підрозділи облдержадміністрації

Департамент природних ресурсів та екології

Дзюблюк Тетяна Василівна – директор департаменту

Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури.

Бохонська Олена Валеріївна – директор департаменту

Флентін Сергій Володимирович – заступник директора департаменту – начальник управління економічного розвитку

Танюк Інна Анатоліївна – спеціаліст відділу розвитку промисловості управління промисловості та інфраструкутри

Таєнчук Марина Віталіївна – провідний спеціаліст відділу зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва управління економічного розвитку

Веприцька Олена Анатоліївна– головний спеціаліст відділу інфраструктури управління промисловості та інфраструктури

Петрушевський Павло Іванович-головний спеціаліст відділу інфраструктури управління промисловості та інфраструктури

Атаманюк Руслан Федорович – головний спеціаліст відділу інфраструктури управління промисловості та інфраструктури

Сурін Анатолій Вікторович – заступник начальника управління промисловості та інфраструктури – начальник відділу інфраструктури

Департамент соціального захисту населення

Комаринський Сергій Іванович – головний спеціаліст відділу з питань персоналу та правового забезпечення управління соціального захисту пільгових категорій громадян та з питань персоналу

Департамент освіти.

Гойда Тетяна Петрівна – головний спеціаліст – юрисконсульт відділу організаційно-нормативного забезпечення управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення.

Департамент охорони здоров’я.

Очеретяний Артем Петрович – провідний спеціаліст відділу післядипломної освіти, кадрового забезпечення управління фінансово-ресурсного забезпечення галузі

Лубова Анастасія Олексіївна –  провідний спеціаліст відділу моніторингу та розвитку охорони здоров’я управління організації лікувально – профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населенню

Управління житлово-комунального господарство

Нагорічний Юрій Іванович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Антонюк Ольга Миколаївна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Берешвілі Тетяна Михайлівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Білоус Руслана Вікторівна – заступник начальника відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Вадовська Олена Вікторівна – головний спеціаліст-юрисконсульт відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Загрибельна Світлана Миколаївна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Костюк Світлана Федорівна – головний спеціаліст-бухгалтер відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Павлік Ірина Григорівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Павлік Юрій Вікторович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Саух Алла Олександрівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Скавронська Галина Володимирівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Шептицька Ніна Павлівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Шевцов Віктор Петрович – головний спеціаліст з режимно-секретної роботи

 

Управління з питань цивільного захисту населення

Плащовий Микола Миколайович – заступник начальника відділу оперативного чергування та забезпечення централізованого оповіщення управління з питань цивільного захисту населення

Присяжнюк Євген Анатолійович – заступник начальника відділу оперативного чергування та забезпечення централізованого оповіщення

Майдан Сергій Іванович – головний спеціаліст відділу планування та організації заходів цивільного захисту

Лемешко Тетяна Василівна – головний спеціаліст відділу реагування на надзвичайні ситуації та підготовки органів управління.

 

Управління молоді та спорту

Андріїшина Тетяна Петрівна – головний спеціаліст відділу з питань молоді

 

Управління регіонального розвитку та будівництва

Павлюкевич Ігор Миколайович – головний спеціаліст сектору автомобільних доріг місцевого значення

 

Відділ містобудування та архітектури.

Гриб Олена Дмитрівна – головний спеціаліст

Матвіюк Людмила Лентіївна – провідний спеціаліст

Параскевич Анжела Володимирівна – головний спеціаліст

Полозова Олександра Олександрівна – головний спеціаліст

Потьомкіна Наталя Степанівна – головний спеціаліст-бухгалтер

 

Державне підприємство Хмельницький обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Штойко Олександр Ігоревич – голова підприємства