Новини

31.05.2024 — 11:50
Стартує Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів

Національний банк України разом з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України із 30 травня 2024 року розпочинає Всеукраїнську інформаційну кампанію з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів. Її мета – поліпшити обізнаність громадян про платіжну безпеку та сформувати навички із захисту фінансових даних у віртуальному просторі.

30.05.2024 — 21:53
Найближчим часом буде багато комунікації з партнерами щодо нових систем ППО та спільних виробництв – звернення Президента

Дорогі українці, українки!
Коротко про цей день.

30.05.2024 — 16:06
Оксана Вжешневська привітала студентів гуманітарно-педагогічної академії з отриманням дипломів

Сьогодні в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулися урочистості з нагоди випуску молодших бакалаврів. З цією визначною подією привітала випускників керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська.

30.05.2024 — 15:07
Хмельниччина продовжує забезпечувати ЗСУ автотранспортом

Сьогодні начальник ОВА Сергій Тюрін долучився до передачі 7 спеціальних транспортних засобів для підрозділів Збройних Сил України з Хмельниччини. До переліку автомобілів увійшли пікапи підвищеної прохідності Mitsubishi, мікроавтобус Volkswagen та вантажний автомобіль Mercedes-Benz. Усі вони будуть служити вірними помічниками наших захисників.

30.05.2024 — 13:36
На Хмельниччині презентували програму ЄС Interreg Europe: особливості, комунікація та секрети успіху

В рамках реалізації даного проєкту в обласному центрі відбулася презентація програми ЄС Interreg Europe: особливості, комунікація та секрети успіху. Завданням якого є покращення обізнаності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування щодо участі в програмах міжрегіонального співробітництва ЄС Interreg Europe/URBACT та нарощування кадрового та організаційного потенціалу органів влади.

30.05.2024 — 10:18
Запрошуємо взяти участь у фізкультурно-оздоровчому заході “Активні парки – Кам’янець Подільський забіг”, який відбудеться 14.07.2024 року з 10:00-13:00, у м. Кам’янець-Подільський

Запрошуємо взяти участь у фізкультурно-оздоровчому заході “Активні парки – Кам’янець Подільський забіг”, який відбудеться 14.07.2024 року з 10:00-13:00, у м. Кам’янець-Подільський. Захід організований Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, який проводить регулярні тренування: “Активні парки – Кам’янець Подільський біговий клуб “, “Активні парки – Кам’янець-Подільський клуб скандинавської ходьби “, що проходять регулярно, двічі […]

28.05.2024 — 16:16
На платформі «Дія.Освіта» вже можна переглянути Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота»

Освітній серіал допоможе працівникам та працівницям молодіжних просторів залучати молодь до своїх проєктів і заходів. А також навчить як бути інклюзивними та працювати з різними молодіжними групами, зокрема з молоддю, що має інвалідність. 

28.05.2024 — 15:51
На Хмельниччинні відбувся форум “Стратегічна сесія цифровізації області”

Сьогодні в обласному центрі відбувся освітній форум під назвою “Стратегічна сесія цифровізації Хмельницької області”, участь в якому узяв заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв. Також, аби детальніше ознайомитися із перспективами модернізації сучасної системи освіти цифровими технологіями, на захід завітали освітяни та представники керуючих освітнім процесом органів влади.

28.05.2024 — 11:41
Чергові здобутки наших спортсменів

З 22 по 27 травня у м. Умань відбувся чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь найсильніші веслувальники України, які змагалися за право представляти країну на чемпіонатах Європи та світу. Хмельницьку область представляли 20 спортсменів.

28.05.2024 — 11:37
Угода про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Україною та Королівством Бельгія

Україна та Королівство Бельгія (далі – Бельгія) (далі – Учасники або Україна та Бельгія), підтверджуючи свою незмінну солідарність на тлі збройної агресії Російської Федерації проти України, яка є порушенням міжнародного права, Статуту Організації Об’єднаних Націй, Гельсінського заключного акта та Паризької хартії;