24.09.2021 — 18:48

Робочий візит голови Укрдержархіву на Кам’янеччину

24 вересня голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов разом із заступником голови ОДА Володимиром Юр’євим відвідали міський та районний архіви Кам’янця-Подільського.

Під час робочої поїздки проведено засідання круглого столу за участі голови РДА Олександра Анур’єва та представників архівів. У ході заходу учасниками обговорено питання організації роботи, кадрового та матеріально-технічного забезпечення архівних установ області в умовах децентралізації, цифровізації архівних справ, оцифровування та забезпечення вільного доступу громадян до документів Національного архівного фонду.

У ході спілкування посадовцями також зосереджено увагу на необхідності збереження усіх архівних документів та розглянуто можливість створення, у перспективі, секторів із віддалених робочих місць Архівного відділу Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.

Крім цього, Володимир Юр’єв відмітив важливість налагодження співпраці з освітніми закладами, установами та організаціями для проведення екскурсій та популяризації архівних установ.