01.11.2021 — 10:37

Щорічний 16-ий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

З метою підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів, Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади інформує про проведення щорічного 16-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Умови конкурсу:
1. У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.

2. Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) варто надсилати на адресу [email protected] до 1 грудня 2021 р. (Протягом грудня 2021 – січня 2022 р. журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2022 р., якщо дозволятимуть умови карантинних обмежень).

3. До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові відеоролики у форматі .аvі.

4. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

5. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.

6. У листі, яким надсилається конкурсна робота, має бути вказано назву відеороботи, авторів та місце навчання/роботи.

7. Авторський текст виконується українською мовою.

8. Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

9. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

10. Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: [email protected]