18.11.2021 — 14:27

Аукціон з оренди рибогосподарської гідроспоруди на Хмельниччині

⚡️Оголошено аукціон з оренди рибогосподарської гідроспоруди на Хмельниччині

25 листопада 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди гідротехнічних споруд, що перебувають на балансі ДП «Укрриба» та розташовані за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький район, селище Великі Зозулинці.🐟

💴Стартова ціна — 1 152,86 грн на місяць;
⏳Строк оренди — 5 років;
📨Прийом пропозицій до 24 листопада 2021 року.

⚒Об’єкт перебуває в задовільному стані.

💡 Державне підприємство “Укрриба” є державним водогосподарським підприємством, яке створене з метою забезпечення ефективного використання та організації нагляду, контролю за технічною експлуатацією гідротехнічних споруд рибогосподарських технологічних водойм. Зазначений об’єкт оренди має чудові перспективи для ведення бізнесу, завдяки вигідним умовам та можливості використовувати об’єкт за будь-яким цільовим призначенням. Підприємство докладає значних зусиль з підтримки гідротехнічних споруд у належному стані та проводить значну роботу по проведенню капітальних ремонтів об’єктів та їх реконструкцій.

💡Зазначений об’єкт оренди має чудові перспективи для ведення бізнесу, завдяки комфортним умовам та використанню об’єкта за будь-яким цільовим призначенням і можливості передавати його в суборенду.
#оренда_хмельниччина

Детальніше за посиланням – https://orenda.gov.ua/listing/khmelnytska-obl/hidrotekhnichni-sporudy-ploshcheiu-0-kv-m-7/